דברו קשקשו וכמובן: מה אתם שומעים עכשיו?

SuperUkeChan

New member
../images/Emo121.gifOpera- Super Junior../images/Emo47.gif../images/Emo99.gif

אומייגאד. האלבום הזה. פשוט. מושלםםםם 3333333333333333333> אני חושבת שאופרה זה השיר האהוב עלי, אפילו שהוא לא השיר שאיתו הם יקדמו את האלבום ;-; ובינתיים התחלף ל- Lalalalala (Be My Girl)- Super Junior

NoAmItA ChAn

New member
Had Enough - Breaking Benjamin

כן כן, אני ברגילה D: שכבר נגמרת. ואני בחדר של עטר! 3> ובראשון אני חוזרת לצבא. פפט T_T

SuperUkeChan

New member
../images/Emo121.gifיואו את לא קולטת כמה אני מאושרת! ../images/Emo9.gif

באמתתת זה כזה כיף שאנחנו ביחד בחדר!!! והמחלקה שלך ממש חמודה חח אני מתה עליהם :]

NoAmItA ChAn

New member
יוו, נשמה, זה באמת כ"כ כיף!!

יהיה כ"כ כיף יחד! וכל האנשים שם בכללי ממש חמודים :) וגם את!
לב|

SuperUkeChan

New member
../images/Emo121.gifWalkin'- Super Junior

I'm walkin' to the day, I'm walkin' to the day (eh eh eh eh) (Wo~) I'm walkin' to the day (Wo~) I'm walkin' to the day (eheh eh eh)

shani cohen1

New member
My Chemical Romance

Welcome to the Black Parade לא ניכנס לי הכול למעלה,השם ארוך מידי

SuperUkeChan

New member
../images/Emo121.gifSuper Man- Super Junior

Should I pluck the stars for you? Count them One, two, three With the ones we've lost We're 13 stars T___T *בוכה לנצח*

../images/Emo18.gif הורדת מערכת הפורומים הישנה

גולשים יקרים, אנחנו שמחים לעדכן כי לאחר חודשים רבים של בדיקות ועבודות תשתית, הבוקר התבצעה הורדת מערכת הפורומים הישנה מפורומים מס' 100-1000. לפני כ-3 שנים, העלינו בתפוז מערכת פורומים חדשה, היא המערכת בה רובכם משתמשים היום ואליה מובילים אינדקס הפורומים וקידומי התוכן. על מנת לאפשר הסתגלות למערכת החדשה ולהימנע ככל האפשר מתקלות, שתי המערכות עבדו במקביל, תוך כדי תכנון להורדת המערכת הישנה. היום, כאמור, החלנו בהורדת המערכת מפורומים שמספרם 100-1000. אם בימים הקרובים הכל יעבוד כשורה, בשבוע הבא יעברו גם יתר הפורומים לשימוש במערכת החדשה באופן בלעדי. כמובן, כל קישור קיים למערכת הישנה (בטאגליינס, במועדפים וכו') יוביל אוטומטית למערכת החדשה. בימים הקרובים, נוכחותנו בפורום משוב תהיה גבוהה מהרגיל, לכן בכל בעיה, תקלה או שאלה - הרגישו חופשי לפנות אלינו ולעדכן אותנו באופן שוטף. כמו כן, תוכלו ליצור עמנו קשר במייל [email protected] תודה על שיתוף הפעולה צוות הנהלת הפורומים

Ayush Cohen

New member
יאו זה כזה מעצבן שעכשיו אגוסט ועדין לא

מצאתי את התראיך חתונה של ריי חוץ מזה שזה באוגוסט ויש דווקא הרבה תמונות . אני מוסיפה אחת. זה בנתים התמונה הכי ברורה שראיתי מחתונה משל מישהו ממכר

למעלה