דברים שחפצתי בשרשורם

Ervy

New member
סקסופוניסטית מחפשת להקה

מעוניינת להקים להקה חובבנית באזור בית שמש. מחפשת: מתופף, גיטריסט, קלידן ובסיסט. למעוניינים- [email protected]

mmmbam

New member
היי, בית שמש! ../images/Emo2.gif

זה ממש קרוב אליי! אני יודעת על מתופף שעולה ל-י' במושב שריגים, גיטריסטים תימצאי בכל מקום [ובכמויות], קלידנית שעולה ל-ח' גם משריגים, ובסיסט... לא שידוע לי... אני לא מנגנת באף אחד מאלה, אבל אם תירצי עזרה - שלחי מסר.

Ervy

New member
שריגים?

את בטוחה שזה קרוב? לגבי מוסיקאים: חשוב לי לשמוע מהם- שהם מעוניינים. לגבי גיל: אני בת 20, אז נראה לי שכיתה ח' קצת לא שייך... אבל לגבי כיתה י'- אם הוא רציני, אז אולי אבל שוב- אני לא בטוחה ששריגים בכלל קרוב לבית שמש בכל אופן- תודה!

mmmbam

New member
שריגים בהחלט קרוב לבית שמש!

אני מצד אחד של בית שמש, הם מהצד השני, ואנחנו בערך באותו מרחק מכם. :) הבעיה עם המתופף היא שאני לא ממש מכירה אותו. הוא אח של חבר טוב שלי, לומד בבית ספר שלי ומתופף בכל הזדמנות אפשרית [במסיבות של הבי"ס, בעיקר]. אבל אני לא בדיוק מדברת איתו... הדבר היחיד שאמרתי לו היה היה "היי" כשראיתי אותו בהופעה של רוג'ר ווטרס...P: בכל מקרה, אני יכולה לתת לך שם וטלפון שלו, ואת תוכלי לעשות את השאר. אבל כמו שאת יכולה להבין - זה תלוי באומץ שלך לדבר ככה סתם עם אנשים זרים. בכל מקרה, אם את צריכה עזרה, אני מוכנה :)

Ervy

New member
אני מעדיפה מבית שמש

ואני מעוניינת באנשים שממש מעוניינים להקים להקה, לא מספיק רק שהם "יודעים לתופף"- גם אני מכירה מתופפים. אבל בכל אופן תודה על הנסיון לעזור!

למעלה