דיון חד פעמי אני מקווה...

ימית 78

New member
תמונה חמודה של מאיר משנת 97 ../images/Emo140.gif

תמונה של ה...מלך...לפני מס' שנים תהנו......

ימית 78

New member
קוראים לאישתו ענת ולבנו נועם....

קוראים לאשתו של מאיר ענת יש לה שיער מתולתל היא בהירה עם עיניים כחולות.....נראית ממש אישה טובה וחמודה.....והבן שלו הגדול ששמו נועם בכלל...מזה חמוד....ראיתי אותו אחרי שמאיר סיים את הופעתו באוניברסיטת ת"א והבן שלו חיכה לו ליד הוילון יש לו בן מדליק עם שיער גם חלק מהמם... נו...איך לו....אני מאמינה שמאיר איש משפחה למופת...הוא נראה כזה...נכון?.... האמת שאני יודעת שמאיר שונא שנכנסים לחייו הפרטיים....אבל רק רציתי לשתף אתכם במה שראיתי ובמה שאני יודעת...שתדעו מה למה לא?....כתבתי את זה בפרגון באמת זו היתה המטרה....

טוב, עכשיו באמת די.

הדיון הזה נמשך קצת יותר מדי.. אני בטוחה שמאיר לא אוהב את זה במיוחד..

ימית 78

New member
אז ככה....

זה לקוח מעיתון "ידיעות אחרונות" מוסף שבע לילות משנת 97' שעשו עליו כתבה גדולה אז פשוט גזרתי לי את התמונות וישר שמתי על הקיר בחדר...טוב זה היה לפני המון שנים...הייתי ילדה מאוהבת היום אני בחורה מאוהבת אז זה עבר למחשב...... נכון תמונה חמודה...
אין עליו....נו...ברור

darling2

New member
ואוייי ../images/Emo99.gif

שקסי שכמוהו!!!!
(חבל רק שהוא בגיל של אבא שלי בערך...
)

darling2

New member
עדי..בן כמה מאיר?../images/Emo13.gif

אני שואלת.........כי נראה לי שסתם העללתי על אבא שלי שהוא בגיל שלו...
(עדי..אל תהרגי אותי..מאיר שקסי בזיקנתו..) פשוט אבא שלי יותר צעיר...

ימית 78

New member
כן אההה

כן קצת מבוגר לנו....
אבל זה מאיר נו.....בזרועות פתוחות אקח אותו תאמיני לי......האמת שהוא נראה הרבה יותר צעיר מגילו...

darling2

New member
../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

אני רגועה...! ואת?? הוא לא נשוי...לפי מה שידוע לי הוא גרוש+ חברה או משהו כזה אבל לא נשוי..

אני לא יודעת.. ../images/Emo4.gif

וזה גם לא רלוונטי כ"כ...
לפי מה שאני הבנתי יש לו אישה שניה אבל לנו [לצערי
] זה לא משנה.. יש מצב שאמרו לי שהוא התחתן שוב רק כדי שאני ארגע..
סתם. תרגעו.

ימית 78

New member
את בטוחה ?!?

?|
עדי את בטוחה שענת זאת האישה השניה שלו?? ממקור נאמן ידוע לך או שמועות? כי ממש לא שמעתי על כך וזה מוזר.....

../images/Emo6.gif

אני בטוחה במליון אחוז שענת היא אישתו הראשונה..
הם גרושים.. לגבי אישה שניה אין לי מושג אם הוא נשוי כרגע או לא.. אני הבנתי שהוא התחתן שוב ב-2004 אבל אני אפילו לא זוכרת מה המקור אז..
אבל בטוח שיש לו מישהי
והכי בטוח כרגע שגלשנו למקומות שלא כדאי לגלוש אליהם..

ימית 78

New member
מה??????????

לא ידעתי שמאיר התגרש מענת אני בהלם....באמת? איפה היה כתוב?? בחיי שאני בהלם... טוב לגבי זה שגלשנו זה נכון אבל זה די טבעי.....יו אני בשוק ממה שרשמת לי....טוב אם את אומרת אז את בטח יודעת.....אז הוא לא עם ענת? יש לו עוד בת ממנה אפילו....מענין מאוד...טוב שיהיה לו רק טוב זה הכי חשוב!!

טוב..

זה נכון שזה טבעי לגלוש אבל התפקיד שלי בתור המנהלת הוא לעצור את זה בזמן.. ונראה לי שזה בדיוק הזמן..

למעלה