הכל נשאר במשפחה!

udiyulis

New member
../images/Emo32.gif הכל נשאר במשפחה!

חברי היקרים, כפי שכבר סיפרתי בשמחה, לפחות לחלק מכם, חתונתו של בני יואב קרבה והולכת (בעוד כחודש וחצי). זאת גם הסיבה (בנוסף לתחילת עבודתי בפרוייקט הפסגות) שאני מצוייה פחות בפורום, ורק שכאלו תהיינה תמיד הסיבות להיעדרותי. אם למישהו מכם ידוע על פריטי ציוד ביתי (חברים, שכנים שמוכרים/מחליפים את תכולת הבית מכל סיבה שהיא) יד שניה במצב טוב, שיכול לסייע לנו/לזוג הצעיר בריהוט ביתם שיקימו בעז"ה בישוב "עֵלי" שעל גבול בנימין-שומרון, נשמח אם תיידעו אותנו. נשמח לשמוע על מטה/ספת נוער, מזנון, שידה, ארון/מדפי ספרים, טלויזיה, מחשב, מיקרוגל, מיקסר וכדו' (ריהוט בסיסי ומכשירי חשמל בסיסיים, תודה לאל, כבר נמצאים). כותבת ברגשות מעורבים, שכן לא קל כשפרוטה לא כל כך מצוייה, ומאד רוצים לסייע לזוג הצעיר בתחילת דרכם. אני יודעת שיש אתרים ומודעות בעתונים על פריטים יד-שניה, אך אין באפשרותי לנסוע לראותם כדי לוודא שאכן ראויים הם (וגם הבן עדיין בשרות הקבע שלו עד לחתונה), ועליכם אני פשוט סומכת. אוהבת אתכם ואשמח לשמוע אם יש בידיכם לסייע.

motyka

New member
עוד פעם מזל טוב

עונה בכדי להקפיץ (ולצערי אין לי במה לעזור)

udiyulis

New member
תודה מוטי - תבורך!

הנה, גם בהקפצה סייעת בעקיפין.

CN 1

New member
ואני מנצלת את השרשור

לברך את שלמ'קה שלנו... שלמק'ה איש יקר ואהוב זכות גדולה היא לפגוש אנשים טובים וידענים כמוך, לעתים תוהה אני במה זכיתי, על שנפלה בחלקי זכות זו (ובמקרה שלכם שלמק'ה ואודי הזכות כפולה ומכופלת). מי ייתן ותדעו רק אושר והצלחה מי ייתן ותמיד תוכלו לעזור כפי שאתם עושים. מי ייתן ותדעו רק שמחות, שלוה ונחת, עד כי פניכם ולבבכם יחייכו תמיד... אוהבת אתכם מאוד ומודה על שאתם שם בכל זמן כל הזמן... שלמק'ההההההההההההההה יום הולדת שמחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח הבנתי שאתה בן 18... מתי הגיוס?

eyn lee

New member
אודי'לה../images/Emo23.gif יווווו, אני מתרגשת...

לחתֵן בן, איזו שמחה, שהכל יעבור בקלות ובהצלחה. שתדעו בביתכם רק נחת ורווחה. ------------------------------ ובקשר לבקשתך, ראיתי בפורום תפוז-חתונות לפני כמה ימים, הודעה על מכירה של תכולת בית. אולי שווה לנסות לפרסם שם. גם בפורום נשואים ונשואות. אם אשמע על הצעות איידע אותך. שיהיה במזל-טוב ובהצלחה! אוהבת אותך אחותי...
לאה

AMחגית

New member
שפע ברכות לבן ולהורים../images/Emo65.gif

המון מזלטוב והצלחה בבנית
חדש בישראל ברכות ואיחולים לזוג הצעיר ולהורים המאושרים

למעלה