(זה ציפור, ופרה זה חיה)

Gremshnit

New member
יו, איך אני שונא את החלק של ה-zircles and zir

cles and zzzzzzzzzzircles כאילו, איכס, יא פרה, תבלעי ת'רוק של עצמך, הרטבת לי את הסטריאו!

Gremshnit

New member
מה, אבל אני ממש אוהב את 500 מיילס...../images/Emo7.gif

וגם ישנה עם פרפרים. איך אפשר להפוך את הפורום לפורום נאצה עם אהבות שכאלה?!?!?

Gremshnit

New member
חחחח נו בדיוק

שאם אני אוהב את השירים שמעריצי טורי ברחבי העולם שונאים באופן גורף, איך אפשר להפוך את המקום הזה לפורום נאצה?

אמג, אני הכי אוהבת את המניירות שלה.

בייחוד מפעם. ואני דווקא חושבת שיהיה פה הרבה יותר תוסס, ולא במובן הפיצוצי של המילה, אם זה, אהמ, יפסק להיות פורום נאצה, *שיעול*

רעוּת

New member
אני חושבת שיהיה פה הרבה יותר תוסס,

אם אנשים לא יבואו פעם בחצי שנה, ישאירו הודעה מטיפת מוסר, וילכו
.

noosh

New member
זו לא הטפת מוסר

זו נקודה נכונה. כי זו גם סיבה שהרבה אנשים עזבו. ולאנשים מן הסתם מותר לבוא ולכתוב מתי שהם רוצים ובאיזו תדירות שהם רוצים.

רעוּת

New member
גם מה שאמרתי זו נקודה נכונה,

ואני בספק אם זו הסיבה שהרבה אנשים עזבו, כי גם לפני שנתיים לא חסכו פה בביקורות על טורי. תחזרו לפייסבוק, או משהו
.

noosh

New member
אני יודעת בוודאות שזו סיבה

כי דיברתי עם חלקם. וזה תהליך של שנתיים כבר. זו יותר שיחה למסרים מאשר לכאן. בכל מקרה, אל תשלחי אותנו למקומות אחרים כי זה לא לבחירתך אם נכתוב שם או כאן. ומה שאמרת זה לא נקודה נכונה. הדבר היחיד הנכון הוא שהשיחות האלה לא צריכת להתנהל על גבי הפורום, ולכן אני מבקשת להפסיק את זה פה.

רעוּת

New member
וואלה, זו לא?

אם אנשים לא כותבים פה, הפורום לא יהיה "תוסס". עובדה. אבל יופי שאת יודעת להחליט מה נכון או לא נכון, כנראה הצבע הכחול נותן לך תובנות שאין לפשוטי העם. ואולי עזבו כי היא פשוט לא מעניינת יותר? כי מיצו את הקטע של "טורי נהייתה גרועה" כבר לפני שנתיים, והיא לא חידשה לנו שום דבר מאז? ואולי סתם ההנהלה מזניחה, ומשעמם פה. אז אולי תחשבי קצת לפני שאת מפנה אצבע מאשימה כלפי מי שעוד *נשאר* פה וקופצת להגן על *החברים שלך*.

noosh

New member
אין שום קשר לחברים שלי

ומן הסתם יש גם אנשים שעזבו בגלל שהם המשיכו הלאה וחוסר עניין / זמן וכו'. אני מדברת על מקרים שאני יודעת עליהם בודאות. הפורום הוא לא מקום להדיין בו על התנהלות הפורום, זוהי לא תובנה שלי כי אני מורמת מעם או כי הכינוי שלי צבוע בכחול, זוהי תובנה של הנהלת הפורומים ואת מוזמנת לשאול אותם לגבי זה, הם יגידו לך את אותו הדבר. אם ההנהלה מזניחה, פני אליה במסר אישי לגבי נושא ההזנחה שאת חשה בו ואם יש לך רעיונות או הצעות לשיפור. דיונים על התנהלות הפורום צריכים להתבצע במסרים, אם יש לך עוד תלונות והצעות לשיפור, תפני אותם אליי במסרים בבקשה. לא הפניתי אצבע מאשימה כלפי אף אחד באופן אישי, הגבתי על הנושא שהעליתן פה. תודה.

רעוּת

New member
חחחחחחחחחחחחחחח.

אל תדאגי, אין לי שום כוונה לפנות אלייך במסרים. או בכלל.

וואלה, מסתבר שזה כן לבחירתה...

(אם לא לעניין, אפשר למחוק, והכל. אבל, סיריוסלי?)

למעלה