זה רצחצחצחצח

Little Panda

New member
הממ... גם היום הייתי בת"א ../images/Emo9.gif../images/Emo113.gif

(חפירה מהנה!
) וקניתי פוסטר בתומר!!! (אני חורשת את הסנטר בזמן האחרון
) זה פוסטר ממש יפה! יש בו תמונה של כל אחד מהם בנפרד (הכוונה לג"ד...) בהופעה חיה, ואז כתוב כזה בפינה גרין דיי, וזה ממש יפה
ו- UFO זה בסנטר... ממש ליד כניסה 6. להלה מגיני זיעה ב-20 ש"ח להלהלהלה. (לא כדאי לכם לדעת מה עובר עלי...
) וספירוש,
הוא קצת המאומץ שלי
קוראים לו זרובבל. (זה שם יפה! אל תכחישו
) היום המוכר ההודי בתומר הציק לחברה שלי
, זה היה מצחיק. הוא אמר לי לתת לה סטירה, אז נתתי לה סטירה.
הוא אמר לה שהיא לא חיה במציאות, ושהוא מרחם על אמא שלה. והוא הוציא לי את הפוסטר של ג"ד
והיה לו כובע ברט... אז הוא נראה קצת כמו הערבים האלו שגרים בצרפת... XDDD יש לי אסוציאציות מוזרות... חפרתי

סאפירוש

New member
XD"

חח תתחדשי, את כל יום בת"א או מה?:-O קיי. איפה מגיני זיעה ב-20? XD אמ, את לא בדיוק משתמשת בו לפני מה שאני רואה ^___^ אבל אם את רוצה אאמץ משהו אחר

Little Panda

New member
אמממ אני לא כל יום בת"א ../images/Emo9.gif../images/Emo113.gif

ואמממ לפעמים אני שוכחת לשים את זרובי
(הכוונה לזרובבל >
) אפילו חיברתי לו שיר: זרובי הזרובבל כל היום מתבלבל! יש לו מטאטא מוזר ואף טעים וכתום מכוער. יש לו גוף שמן ממש כמו סופרמן ולפעמים כשממש קר הוא מתפורר עד לאפר
זה זרובי הזרובבל! אישלג כזה לא תראו יותר. אימללתי אותו ועכשיו הוא אומלל המשפטים יוצאים שנונים בדר"כ אבל עכשיו הארטליין נראה כמו חבר, יש לו ריח, כ"כ ממכר! אל תכניסו אותי למוסד סגור, זה לא אשמתי, זה אשמת הסמור!
אני סופרת מהוללת
עזבו, לא כדאי לכם להיות נוכחים בשיעורי המתמטיקה שלי
אבל ספירוש, איך שמתחשק לך
(רק תדעי, שאם נאמר משהו לא נחמד, זה לא אני. זה הפיצול
- אבל אל תגידי לאף אחד...) והייתי במפגשים בימים שלישי-רביעי, ותמיד אחרי זה הלכנו לסנטר
אז כל הזמן קניתי שם דברים. אין לי שליטה עצמית
מגיני זיעה ב- 10 ש"ח בוולווט (אין הרבה מבחר
) מגיני זיעה ב- 20 ש"ח ב- UFO. מגיני זיעה ב-30 ש"ח בתומר. (יש שם מגיני זיעה שווים! אפילו ראיתי שניים של ג"ד
אבל זה נורא יקר
) שוב חפרתי בלי תקנה... צריך להתקין פה מד חפירות, ברגע שמגיעים לנפט, צריך להפסיק... סליחה

סאפירוש

New member
../images/Emo188.gif הא לא? XD טוב נו .D:

חחחחחחחחחחחחח רציני הרגת אותי!! XD אבל מה עכשיו ריככת אותי, אם אפילו כתבת לו שיר, אין מצב שאגנוב לך אותו
אתמודד בלעדיו. ממ
מאומץ של מישהו? [ למרות שכבר התחלתי להשתמש בו :CC ] בוהו קרועה
פיצול!? אני אוהבת פיצולימים:] חחח איך קוראים לפיצולך?^^ [ואל תדאגי אני יודעת לשמור על סוד מעולה.. רק, יש לי משהו להגיד לכ-ל הפורום - ל-Litlle Panda יש.... טוב לא באמת:D] איזה מפגשים היית?
והווו חח כה הא סנטר שולט ^_^ זה בסדר, אם יש כיף תכלס אין מצב שתהייה שליטה עצמית DD: איפה זה וולוט? >< למה אני לא יודעת את השמות של החנויות?! דאאמ זה ממש הורג אותי . טוב ו-20 זה אחלה... אני קניתי בתומר ב-35 :| של גרין דיי, מה שאמרתי.XX טוב, אני ממש רציתי, אני שם פעם בשנה (כן, העיקר השנה הייתי 4 פעמים שם
טוב אבל לא קניתי כלום אז).
נמנמ. גמני חפרתי בהגבה לך, אבל זה באשמתך אז זה לאנורא

Little Panda

New member
אז ככה: ../images/Emo113.gif

לשאלותייך המתבקשות: יש לי שלושה פיצולים: מויישי, אסלי ופנדה, לכל אחד מהם יש מקום חשוב בחיי. וולווט זה ליד שער 4 נראלי
ולא הייתי בשום מפגש עד כה
יש לך פיצולים להכיר לפיצולים שלי? ואני מבקשת לא להאשים אותי בחפירות שלך
חח סתם... אני אחראית לכל חפירה בפורום היבש הזה... (כי אני כתבתי אותן! גאוני) טוב, כפי שבוודאי הבחנתם לא אני מדברת, אלא השקים שמתחת לעיניים שלי :) אז ברשותכם אני אלך לישון
עד 8, בשמונה יש לי מוחייבות אישית
(אני אוהבת מחוייבות, אבל כרגע אין לי מספיק כוחות נפש בשביל לטפל בילדים בכיתה א'). נ.ב. זרובבל מודה לך מקרב לב

סאפירוש

New member
../images/Emo188.gif

והוו איזה שמות
אני לא מבינה בשערים כלכך:S >< אבל חפיף אולי יש לי מושג מה זהXD אבל כתבת "והייתי במפגשים בימים שלישי-רביעי, ותמיד אחרי זה הלכנו לסנטר " :-O אמ. לחברתי יש פיצול בשם זהבה:D לי יש גם אבל הוא לא מופעל כל כך :C חחחחחחXD אמ אבל את החפירות שלי אני כותבת אז את לא כותבת את כולן^^ אבל זה באשמתך
ממ מחויבות אישית, למה זה בכלל קיים?:| זתומרת, למי יש את זה? Oם [ הווו אני שמחה, אהבתי את זרובבל שלך
. ] נ.ב - מישהו רואה "קופי פרינס"? זה כזה טובב! D:

סאפירוש

New member
../images/Emo188.gif והוווו הפיצול שלי, אז ככה...

שמו הוא - פירוטכניקה
יש לזה סיפור ארוך אך עדיף שלא אחפור אותו . הוא לא מופעל זמנית, אבל כשכן הוא יודע להתפוצץ, אני חולה עליו והוא עלי.
אני חושבת שהוא זכר, אבל אפשר להגדיר אותו כדו מכיוון שהוא הפיצול שלי (נו, אני בת..)
אצלכם לא יורד גשם מהבוקר?^___^ אצלי כןןןןןןןןןן!
יאיי. שבת שלום לכם! =]

דניתיי16

New member
../images/Emo98.gif חחחח הוא מציק לכולן ההודי הזה

בפעם ב100 שנה שאני שם אני נתקעת שם שעה בגללו חחח

Little Panda

New member
חח../images/Emo113.gif

חברה שלי רצתה להחטיף לו כאפה, כי בפעם שעברה שהיא הלכה לתומר הוא נטפל אליה... זה משעשע XDD

Chen Shesek

New member
תתחדשו ../images/Emo13.gif

המגן זיעה שלי כל כך נחרש אצלי ובסוף נמאס לי ממנו אבל בכל זאת שמרתי אותו במקום גלוי בחדר. עד שאח שלי שפך עליו חלב והיום הוא סגור בקופסת נעליים ואף אחד לא מתקרב.

סאפירוש

New member
תודה ../images/Emo9.gif

אני אחרוש על המגן זיעה הזה אבל עכשיו חורף ואני עם סווטשרט אז זה לא משנה, ואז בקיץ אני ממש אחרוש עליו^^. ואו זה לא נשמע כיף:S אם מישהו יעשה משהו לאחד הדברים שקניתי אני אפוצץ אותו XD

דניתיי16

New member
../images/Emo98.gif אני כבר שנה מחכה שיגיע לשם צמיד סקא

או של גרין דיי.. אבל לא מגן זיעה.. צמיד כזה מבד..

סאפירוש

New member
../images/Emo113.gif מה זתומרת? יענו מה הכוונה בסקא?:CC

ו... המגן זיעה הרי גם מבד ממ. אוקיי לא חשוב

דניתיי16

New member
../images/Emo98.gif אממ סקא? הריבועים האלה..

שחור-לבן או אדום-שחור ןבד כאילו.. לא מגן זיעה.. בד כזה.. פשוט.. את בדוק יודעת על מה אני מדברת

סאפירוש

New member
../images/Emo188.gif כן אני יודעת, אבל אלא סתם לא משהו...

חברה שלי קנתה של VANS ונראה לי כל הזמן יש להם, וזה עולה 25 ש"ח (לה עשו הנחה ביחד עם הנעליים שהיא קנתה XDחעחע).

Chen Shesek

New member
אם הייתי קונה את זה כשהייתי בשיא

ההערצה שלי לגרין דיי (אפשר לחשוב שאני ממש זקנה ומעריצה אותם שנים...
) לאח שלי לא היו פנים יפות.

למעלה