חוג ייחודי לדרמה אימפרוביזציה

מצב
הנושא נעול.

carmitz

New member
../images/Emo32.gifחוג ייחודי לדרמה אימפרוביזציה

תכירו בבקשה את
" אילתורים "
, בראשון לציון הסטודיו שלי לאמנות האילתור- דרמה אימפרוביזציה וביטוי באמצעות אמנויות הבמה והמייצג. קבוצות משחק אייכותיות לילדים ונוער מכיתה ב' ועד יא'. הקבוצות מעניקות למשתתפים מקום מכיל,אמפטי, מאפשר ולא שיפוטי, לביטוי, שיתוף ופורקן רגשות ... הרווח הרגשי הוא גדול .. וכמו כן, בזכות האינטראקציה הפורה בין משתתפי הקבוצה, נוצרת קבוצה חברית מגובשת ותומכת. תתרשמו בעצמכם...
כל הפרטים + אלבום תמונות וירטואלי- באתר.
אילתורים
www.iltoorimdrama.area.co.il פורסם באישור מנהלת הפורום,
לך.

havanna

New member
מחפשת ילד לפרסומת

תכירו בבקשה את
" אילתורים "
, בראשון לציון הסטודיו שלי לאמנות האילתור- דרמה אימפרוביזציה וביטוי באמצעות אמנויות הבמה והמייצג. קבוצות משחק אייכותיות לילדים ונוער מכיתה ב' ועד יא'. הקבוצות מעניקות למשתתפים מקום מכיל,אמפטי, מאפשר ולא שיפוטי, לביטוי, שיתוף ופורקן רגשות ... הרווח הרגשי הוא גדול .. וכמו כן, בזכות האינטראקציה הפורה בין משתתפי הקבוצה, נוצרת קבוצה חברית מגובשת ותומכת. תתרשמו בעצמכם...
אילתורים
לך.
מחפשת ילד לפרסומת
שלום, אני מחפשת ילד בן 3 עד 6 חמוד וקואופרטיוי לפרסומת לקטשופ, לערוצי הטלויזיה השונים. (מיותר לציין שהילד הנבחר יקבל תשלום על השתתפותו בצילומים). אודישנים בתל אביב ביום רביעי הקרוב, נשמח לקבל תמונות עם תאריכי לידה וטלפונים שלכם למייל: [email protected] כמו גם שאלות לגבי פרטים נוספים. תודה, רותי.

נועה ח

New member
התעמלות!

תכירו בבקשה את
" אילתורים "
אילתורים
לך.
התעמלות!
מתעמלים ומתעמלות לשעבר והורים לילדים בחוגי התעמלות מוזמנים להיכנס לקומונה 'מתעמלות לנצח' http://communa.tapuz.co.il/gymnastsforever שנה טובה וחג שמח!

gymnatanya

New member
הי נועה

התעמלות!
מתעמלים ומתעמלות לשעבר והורים לילדים בחוגי התעמלות מוזמנים להיכנס לקומונה 'מתעמלות לנצח' http://communa.tapuz.co.il/gymnastsforever שנה טובה וחג שמח!
הי נועה
קומונה נהדרת מזמינה את כולם להכנס!!!

מצב
הנושא נעול.
למעלה