חוח...

../images/Emo210.gif עצוב לי :(

הקוקי שלי עזב לשבועיים לחו"ל ועצוב לי ואני מתגעגעת
אני חייבת לצאת מזה ><"

animfanatic

New member
../images/Emo83.gif דנדי ../images/Emo23.gif../images/Emo70.gif

את תיראי שזה יעבור מהר - דיברנו על זה אתמול בלילה
מרוב שתהיי עסוקה הזמן יעבור כ"כ מהר והוא כבר יחזור :)

Tommy89

New member
../images/Emo205.gifטוב, אז.. אולי לא.

בא לי לבכות. פשוט לבכות. הג'ראד המזדיין הזה צץ לי בחלומות כבר שבועיים ואני לא יכולה ללכת להופעה שלו! אני פשוט חייייייבבבבבבתתתתתתתתתתתתתת, ואין מי שיבוא איתי! אין מצב שאני גוררת את אחותי כי היא סתם מציקה בהופעות, חברים שלי לא מכירים אותם, ואחת שכן לא ממש סגורה על עצמה. נראה לי שאני אלך לבד וזהו. אוף.

Tommy89

New member
קבלו ביטול -

אני בבבאאאאהההההההההההההההההההההה D:D:D:D:D:D:D:D:D:D יווווווו אין מאושרת ממני בעולם כולו! עכשיו רק צריך לקנות את הכרטיס XD

animfanatic

New member
../images/Emo83.gif קולולולולולולו... ../images/Emo3.gif

אז תתעלמי מההודעה שרשמתי
ומההודעה במסן XD

animfanatic

New member
../images/Emo83.gif את רוצה כאפה ?

א) זה טוב שג'ארד מופיע בחלומות שלך, הוא יפה
ב) אבל את אמרת שאת כן יכולה לבוא
ג) אז תבואי לבד - חצי מהפורום הולך להיות שם, זה לא שתהיי בודדה
ואל תגידי לי אוף >< חוח, סתם - את יודעת שאני מתה עלייך

Tommy89

New member
תגידי, למה ישר את פונה לאלימות? יש דרכים יותר

מתורבתות להגיד לי שאני מטומטמת אם אני מפסידה את ההופעה הזאת. כפרעלייך ילדה

animfanatic

New member
../images/Emo83.gif חוח ../images/Emo3.gif

את כבר צריכה להכיר אותי - אני ילדה אלימה מטבעי
וחס וחלילה מטומטמת, פשוט חסר לך ואת לא באה כי אני רוצה לראות אותך ! אוהבת אותך

HeelsOverHead

New member
../images/Emo121.gif אני חולה :(

יש לי את המחלה הסופנית והכזרית ביותר בעולם :( והיא ביבר פיבר :( אוקי שמעו ראיתי את הקליפ של לאב מי מליון ואחד פעמים בערך וזה גרם לי לאוהב אותו בטרוף [ ד"א הוא הטויט לפני כמה ימים על ישראל אבל על זה בהמשך XD ] ואז ראיתי סרטונים שלו מהטור שלו " מיי ווארלד טור " ופאק זה כזה מושלם *-* ואז הגיעו הטויטים XD קודם כל ב2 באוגוסט הוא הטויט על ישראל וכל זה שהוא מודה על האהבה של המידל איסט ובמיוחד ישראל [בואו נתעלם מהמדינות האחרות בטויט הזה] ושהוא שמח לשתף אותנו במוסיקה שלו וכאלה והיום הוא התחיל להטויט על מפגש מעריצים בדנמרק ואמר שהוא צריך לבקר שם ואז אחרי חצי שעה בערך הוא הטויט סרטון מישראל וזה מה שהוא רשם justinbieber Wow...Israel too!?! sweet. another place on the bucket list i need to visit! http://www.youtube.com/watch@ ואז טויט אחרי הוא רשם שהוא רק ניסה להגיד בשני הטויטים האלה שהוא ממש מצפה לעשות כבר את הסיבוב הופעות הבינלאומי ב2011 D: ולהפוך אותו ממיי ווארלד טור לווארלדוואיד XD וזה אומר שהוא יגיע לישראל D: ואז כמעט התעלפתי :> וזהו XD

animfanatic

New member
../images/Emo83.gif חחחחחחחחחחחחחחח ../images/Emo6.gif

בדיוק השכנה שלי שהיא ידידה שלי אחי הקטן נמצאת אצלנו והיא בדיוק סיפרה את כל מה שאמרת פה XD דרך אגב, אני מתה על התגובות שלך - הרגת אותי

YourMyShadow

New member
^^

זה בסדר, גם אני אוהבת את ביבר, לא מעריצה, אבל אוהבת D: וגם אני ראיתי את הטוויט על ישראל *~*

למעלה