כי הקודם כבר ישן ואני צריכה להתבכיין

Leeatthedisco

New member
../images/Emo32.gif כי הקודם כבר ישן ואני צריכה להתבכיין

אוף. לפני שבוע בערך נדפק לי החיבור של האוזניות בפלא, ועכשיו נדפק לי הסים! ופשוט נתקעתי בלי פלאפון
וסלקום עכשיו במחסור באייפונים אז יהיה לי חדש רק עוד חודשיים!! אוף פלאפון יקר ואהוב שלי אני אתגעגע

StayAwake

New member
../images/Emo201.gif! לי נדפק הכרטיס זיכרון ../images/Emo10.gif

ואין לי כוח ללכת לסלקום אז אמרתי לאמא שעובד בשביל שלא תגרור אותי לשם
שיתנו לך לפחות פלאפון חלופי

Leeatthedisco

New member
אווו ../images/Emo201.gif

שלי חזר לחיים! הבעיה הייתה בסים אז לקחתי חדש חח.

StayAwake

New member
../images/Emo6.gif העיקר שנפתח פה שרשור על כמה כולנו

סובלות מהפלאפונים שלנו

חחחח רוצה לשמוע משו עצוב על הפלאפון שלי?

צ'רלי השתין עליו לפני חודש
תיקנו לי אותו לגמרי ועכשיו המסך טאצ' לא ממש עובד

2MayaN2

New member
קבוצת תמיכה? ../images/Emo221.gif

הפלאפון שלי לא שומר לי יותר הודעות
לא יוצאות ולא נכנסות. והאינטרנט שבו בקושי זז... אבל חוץ מזה הוא סבבה

AdiA12

New member
לי נדפק הפאלפון בכללי ../images/Emo209.gif../images/Emo248.gif

רוב הפאנל שלי יוצא מהפלאפון, ויש לי בעיה עם הסמסים, אני יכולה לשלוח, ולפעמים אני לא יכולה והרבה פעמים פתאום הפלאפון שלי עושה מסך שחור ואז לבן ומחליף לשחור ואז ללבן.. בקיצור פלאפון דביל. ועד שיקנו לי חדש יקח קצת זמן

AdiA12

New member
נשלח באמצע >< ../images/Emo209.gif../images/Emo248.gif

פלאפון דור 2.5 של נוקיה S: נוקיה 3600 סליידר.. XD

IamAfreakinGirl

New member
אני תקועה עם פלאפון דור 2 וחצי ~ אימפריה D:

סורי שאני לא חופרת פשוט יש הרבה אנשים חדשים שלא היו בקומונה ואין לי כח לחזור על אותו דבר כל פעם ... אז ברוכות הבאות , ומגניב ואני ממש שמחה DDD:
אני פשוט כל כך עייפה שאני בכלל לא חושבת נורמלי ... חנה ~ חחחיחיחי בקומונה הייתי תקועה עם ה"כל הזמן אני רעבה" לכבוד הפורום הפכתי לעייפה XD

IamAfreakinGirl

New member
אה ולי תנחומיי (אהמ אורנג' שליטה!אהמ) D:

מממהיום אני קוראת לכל אחת דודה D: דודה קבבלי (קבב + אלי P: ) דודה כרמלילי D: דודה חחחחנניה D: (בוהו אין לי מושג XD ) היחיד שיצא מתוחכם זה של קבב XD דודה דרדספה D: דודלי (חיחיחי דודה לי P: ) / דודיסקו D: דודה מעיינינצ'י D: דודה סושי D:" (ביהיהיהי דודה עדי D: ) דודה תהיללי D:" דודה ספירי P: (חח דודה ספייר XD ) דודה מקדונלדס (גילי D: ) ~ בגלל המקמנקיס ! *כל כך חמוד המקמנקיס P:* סורי על הכינויים העלובים :( אני ילדה לא מוכשרת XD
i love you all (time low האהאהאהא P:

AdiA12

New member
חחחח דודה סושי, like! ../images/Emo9.gif ../images/Emo209.gif../images/Emo248.gif

IamAfreakinGirl

New member
לללללמה אני סתומה ?!?!?!?!?!?

לא רשמתי את דודה אלה >< אז דודלה D": ~ היהיהיהי אני מצטערת על הכינויים הסתומים . הזכרתי שכואב לי הראש ?! *תירוצים תירוצים XD* סורי אם נעלבתן או משו או שאתן שונאות את הכינויים הסתומים שלי ...

למעלה