כל מה שלא קשור לאגם

אביחי 33

New member
../images/Emo32.gifכל מה שלא קשור לאגם../images/Emo32.gif

מי שלא יודע, שרשור
שמים כל מה שלא קשור לאגם
אז אתם מוזמנים מה שבא לכם

אביחי 33

New member
שאלון על הכינוי שלכם../images/Emo40.gif../images/Emo47.gif

כינוי
הכינוי בתפוז - למה בחרתם אותו ? יש לו איזה משמעות שאתם רוצים לספר לנו עליה ? רציתם כינוי אחר אבל היה תפוס ? כמה כינויים ניסיתם עד שהגעתם לכינוי הזה ? לפני כמה זמן נרשמתם לתפוז עם הכינוי הזה ? למי יש את הכינוי הכי יפה בפורום ? למי יש את הכינוי הכי מצחיק בפורום ? למי יש תכינוי הכי צומי בפורום ? אוהבים את הכינוי שלכם ? מה הכינוי הכי מוזר שנתקלתם בו בתפוז בכלל ? מה הכינוי שלכם באיסיקיו ? אם יש ? מה הכינוי במסנג'ר ? כמה כינויים היו לכם באיסיקיו בערך ? ובמסנג'ר ? מה הכינוי הכי יפה שהיה לכם ? והכי מוזר שהיה לכם ? והכי מכוער ? ודפוק ? מה הכינוי הכי יפה שיש לכם ברשימה של האיסיקיו\מסנג'ר ? הכי מקורי ? הכי מכוער\לא מקורי ? תחת כמה כינויים אתם כותבים סך הכל ברשת ? יש לכם עוד שמות בתפוז ? זה הכינוי הראשון שלכם בתפוז ?
הכינוי שלכם בהשראת אגם?

אביחי 33

New member
אני../images/Emo13.gif

הכינוי בתפוז - למה בחרתם אותו
האמת סתם..לא היה משהו אחר. יש לו איזה משמעות שאתם רוצים לספר לנו עליה
ממש לא
רציתם כינוי אחר אבל היה תפוס
כן...אביחי
כמה כינויים ניסיתם עד שהגעתם לכינוי הזה
רק זה
לפני כמה זמן נרשמתם לתפוז עם הכינוי הזה
שנה
למי יש את הכינוי הכי יפה בפורום
לכולם
למי יש את הכינוי הכי מצחיק בפורום
"מיכלולה מסטולה"
למי יש תכינוי הכי צומי בפורום ?
לי
אוהבים את הכינוי שלכם ?
אממ התחלתי לאהוב
מה הכינוי הכי מוזר שנתקלתם בו בתפוז בכלל ?
"עכבר כחול מדבר"
מה הכינוי שלכם באיסיקיו ? אם יש ?
"אביחי" מה הכינוי במסנג'ר ?
"אביחי"(מקורי הא?
) כמה כינויים היו לכם באיסיקיו בערך ?
בערך 2-3. לא הרבה
ובמסנג'ר ?
2
מה הכינוי הכי יפה שהיה לכם ?
אביחי
והכי מוזר שהיה לכם ?
אביחי 33
והכי מכוער ?
אביחי 33
ודפוק ?
יאללה חרשתם על השאלותת
מה הכינוי הכי יפה שיש לכם ברשימה של האיסיקיו\מסנג'ר ?
אממ TziposH הכי מקורי?
אין
הכי מכוער\לא מקורי ?
שלי
"אביחי" תחת כמה כינויים אתם כותבים סך הכל ברשת ?
אחדדדדדדדדדדדדדד לא מובן
יש לכם עוד שמות בתפוז
כן אבל כמעט לא משתמש בהם. זה הכינוי הראשון שלכם בתפוז ?
כן הכינוי שלכם בהשראת אגם
אממממ לא ממש

../images/Emo110.gif

הכינוי בתפוז - למה בחרתם אותו ? כיי כככה
יש לו איזה משמעות שאתם רוצים לספר לנו עליה ? אממממממממממ...
רציתם כינוי אחר אבל היה תפוס ? כה
כמה כינויים ניסיתם עד שהגעתם לכינוי הזה ? לא זוכרת.. לא ספרתי
לפני כמה זמן נרשמתם לתפוז עם הכינוי הזה ? כמעט שנה.. בינואר שנה
והיה לי לפני זה כינוי "כפרה על אגם"
אבל הוא היה לי ישן כזה אז החלפתי
למי יש את הכינוי הכי יפה בפורום ? אמממממממממממממממ וואי לכולם
למי יש את הכינוי הכי מצחיק בפורום ? מממממ.. לא זוכרת
למי יש תכינוי הכי צומי בפורום ? אפחד
אוהבים את הכינוי שלכם ? כה מה הכינוי הכי מוזר שנתקלתם בו בתפוז בכלל ? יש המון
מה הכינוי שלכם באיסיקיו ? אם יש ? כמו פה מה הכינוי במסנג'ר ? .::»MiChAlUsHi«::. כמה כינויים היו לכם באיסיקיו בערך ? המון ובמסנג'ר ? זה וזהו נראלי מה הכינוי הכי יפה שהיה לכם ? מממממ מה שעכשיו אני אוהבת.. והכי מוזר שהיה לכם ? שלא תדעו מצרות. והכי מכוער ? ^ ודפוק ? ^ מה הכינוי הכי יפה שיש לכם ברשימה של האיסיקיו\מסנג'ר ? היו המון! לא זוכרת
הכי מקורי ? כנ"ל הכי מכוער\לא מקורי ? לא היה תחת כמה כינויים אתם כותבים סך הכל ברשת ? 2-3 יש לכם עוד שמות בתפוז ? הקודם, כפרה על אגם.. אבל לא משתמשת בו. זה הכינוי הראשון שלכם בתפוז ? שני..^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^ הכינוי שלכם בהשראת אגם? הקודם

eynav16

New member
../images/Emo26.gif

הכינוי בתפוז - למה בחרתם אותו ?אין סיבה...השם שלי...חח יש לו איזה משמעות שאתם רוצים לספר לנו עליה ?לא רציתם כינוי אחר אבל היה תפוס ?כן כמה כינויים ניסיתם עד שהגעתם לכינוי הזה ?2 בערך.. לפני כמה זמן נרשמתם לתפוז עם הכינוי הזה ?דיי חדשה עם הכינוי הזה.. למי יש את הכינוי הכי יפה בפורום ?לא יודעת.. למי יש את הכינוי הכי מצחיק בפורום ?עוד לא הספקתי להכיר.. למי יש תכינוי הכי צומי בפורום ?לא יודעת אוהבים את הכינוי שלכם ? מעדיפה רק את השם מה הכינוי הכי מוזר שנתקלתם בו בתפוז בכלל ?מממ..... לא זכור לי עכשיו מה הכינוי שלכם באיסיקיו ? אם יש ?עינב מה הכינוי במסנג'ר ?eynav(בנני) כמה כינויים היו לכם באיסיקיו בערך ?מזמןןןןןןןןן אולי היה הרבה.. ובמסנג'ר ?הרבה מה הכינוי הכי יפה שהיה לכם ?לא יודעת והכי מוזר שהיה לכם ?"מתה" והכי מכוער ?לא יודעת ודפוק ? לא יודעת חחחח מה הכינוי הכי יפה שיש לכם ברשימה של האיסיקיו\מסנג'ר ?לא מסתכלת עלהם כל כך הכי מקורי ?---- הכי מכוער\לא מקורי ?--- תחת כמה כינויים אתם כותבים סך הכל ברשת ?אה?? לא הבנתי מה הכוונה יש לכם עוד שמות בתפוז ?כן 3 לצערי זה הכינוי הראשון שלכם בתפוז ?לא הכינוי שלכם בהשראת אגם?ממש ממש ממש לא אני לא מושפעת...

אניייייייייי

הכינוי בתפוז - למה בחרתם אותו ? כי זה טעים יש לו איזה משמעות שאתם רוצים לספר לנו עליה ?
רציתם כינוי אחר אבל היה תפוס ?
כמה כינויים ניסיתם עד שהגעתם לכינוי הזה ?הרבה לפני כמה זמן נרשמתם לתפוז עם הכינוי הזה ?לא יודע למי יש את הכינוי הכי יפה בפורום ?לי אהמ אהמ למי יש את הכינוי הכי מצחיק בפורום ?
למי יש תכינוי הכי צומי בפורום ? אוהבים את הכינוי שלכם ? כע מה הכינוי הכי מוזר שנתקלתם בו בתפוז בכלל ? מה הכינוי שלכם באיסיקיו ? אם יש ? בוליי מה הכינוי במסנג'ר ? LiEl כמה כינויים היו לכם באיסיקיו בערך ? מלא ובמסנג'ר ?שדלא נדע
מה הכינוי הכי יפה שהיה לכם ? ליאל
והכי מוזר שהיה לכם ? איךעושיםרוויח
והכי מכוער ?LiEl
ודפוק ?
מה הכינוי הכי יפה שיש לכם ברשימה של האיסיקיו\מסנג'ר ? מאיפה לי הכי מקורי ?כנ"ל הכי מכוער\לא מקורי ? כנ"ל תחת כמה כינויים אתם כותבים סך הכל ברשת ? פיייייייייי מלא יש לכם עוד שמות בתפוז ?ליאל בורדונבה, •LieLuz• ועוד איזה 30-80 זה הכינוי הראשון שלכם בתפוז ?לא הכינוי שלכם בהשראת אגם? לא

nofnof12

New member
כנסו לאתר שלי../images/Emo26.gif

הוא לא על אגם אבל אפשר לדבר בו גם על אגם... www.acolcef.tipo.co.il ועוד 2 אתרים שהם לא בטיפו: www.duanironi.up.co.il www.duffhilary.up.co.il
נופר

זה לא יצא../images/Emo12.gif../images/Emo110.gif

|תפוזדפוק| www.acolcef.tipo.co.il www.duffhilary.up.co.il www.duanironi.up.co.il אני מקווה בשביל תפוז שזה עשה טוב הפעם

למעלה