כנסו!

sok777

New member
../images/Emo32.gif כנסו!

היי חברים יקרים ביום רביעי הקרוב, 24.6, בשעה 22:00 אני מופיע בפרילנד בתל אביב (אלנבי 47) !! הכניסה עולה 25 ש"ח, ואין הגבלת גיל בכניסה
בהופעה אני אנגן שירים שלי (רוק אקוסטי עם נגיעות בלוז) לצד מספר קאברים. גיטרה ושירה: סער אורון קלידים וקולות: אורן סבן יהיה אדיר!! מי מגיע?!
נ.ב מי שמגיע - שיבוא להגיד שלום!

טלע XD

New member
כשאתה אומר קאברים,

אתה מתכוון קאברים לשירים של אואזיס ?*-*

sok777

New member
חח

למען האמת לא. חשבתי לעשות אבל בסוף ירדתי מהעניין... קשה להגיע לרמה מספיק מכבדת (; קאברים לשירים ישראלים

איילת השחר הירש ו-Electric Lady בסאבליים3.7

הגיטריסטית איילת השחר הירש ולהקת Electric Lady בערב מחווה לשלושת ענקי הגיטרה ג'ימי הנדריקס, אריק קלפטון וסטיבי ריי ווהן מארחים את הפסנתרן והמעבד המוערך משה לוי. מופע אנרגטי שכולו בלוז ורוק'נ'רול חם חם חם!!! מועדון סאבליים - רח' סלמה 53 ת"א - טל': 036298056. יום שישי 3.7.09 בשעה 21.30. מחיר כרטיס: 30 ש"ח. הכניסה מגיל 18 ומעלה או בליווי מבוגר. חברי הלהקה: איילת השחר הירש - גיטרה חשמלית וקולות ליווי יותם שכטר - סולן משה דוידסון - בס כפיר צעירי - קלידים דוד אדר - תופים לפרטים נוספים, תמונות, מוסיקה וקטעי וידיאו מהופעות: להקת Electric Lady במייספייס איילת השחר הירש במייספייס

40 שנה ללד זפלין עם הצ'רצ'ילים בהרכב מקורי6.8

מספר הכרטיסים מוגבל - הזדרזו להכין כרטיסים מראש כי לכל המופעים שלנו לא נשארים כרטיסים. למופע הזה כבר יש ביקוש כרטיסים היסטרי. צוותא 1 ת"א, יום ה' 6.8.09 בשעה 21.00. פסטיבל 40 שנה לענקית הרוק לד זפלין בהשתתפות שלושת התותחים הכי כבדים. 1. איחוד היסטורי של להקת "הצ'רצ'ילים". הלהקה הראשונה בארץ שביצעה לד זפלין בהרכב מקורי: מיקי גבריאלוב - בס חיים רומנו - גיטרה חשמלית דני שושן - שירה עמי טרייביטש - תופים תבצע לד זפלין 1969 כמו לפני 40 שנה. אל תחמיצו! 2. להקת הקאוורים מס' 1 בישראל "שליחי הבלוז" - מבצעים את הקלאסיקות הגדולות של לד זפלין. 3. לראשונה בצוותא - הלהקה האגדית מחיפה "סטלה מאריס" - מבצעת לד זפלין פיצוץ! מופע שכולם חייבים לבוא לראות! מחיר כרטיס אחיד: 135 ש"ח - מוסמנים בישיבה בלבד - כרטיסים בקסטל טל' 036045000 ובאינטרנט. פרטים נוספים באתר "מועדון הרוק הישראלי". מצורף עלון המופע.

למעלה