לוח מודעות

trackp

New member
מי רוצה דוגמא קלסית לשינויי מין

נכון את התשובה תמצאו אצל אדרת בwww.trackproductions.com

הזדמנות מיוחדת באמת ...

אנשים יקרים, לא אכביר במילים, שהלא ההזדמנות שאפרוש לפניכם מיד, מסבירה את עצמה. בשנת 1999, בעקבות חוויה אישית שעברתי, החלתי בחיפוש אחר דרך בה אוכל לתת לאותם אלו קשי-היום, אותן משפחות אשר מקיימות את ילדיהן במחסור. ישנן עמותות רבות המציעות ומספקות מזון, מחסה ותמיכה נפשית במידת הצורך, אך כמו בכל גוף גדול - אלו שאינם מסוגלים לצעוק חזק מספיק - נופלים אל בין הכסאות. ליוזמה פרטית זו, הצטרפו אנשים טובים אשר נקרו בדרכי, אנשים שבחרו להפריש ממשכורתם בכל חודש ולתת כפי יכולתם. לצערי, אין זה מספיק. פונה אני אליך בבקשה לשמוע גם את קולם של אלו הלוחשים לעזרה ולהצטרף לאותו מעגל האנשים שבחרו לתת. לפניות או שאלות, אנא צרו קשר באימייל : [email protected]

MARMELAD

New member
גאווה 2002

חודש הגאווה נגמר, ומתחילים הסיכומים. בניגוד לסיכומים השגרתיים של כמה אנשים היו / האם החרדים הפריעו / למה ההומואים קופצים בחוטיני - בפורום בנים בלבד התחלנו פרוייקט חדש של סיכומי חודש הגאוה. סיכומים אישיים, הנותנים זווית אישית לכל נושא הגאווה. כי אותי, יותר מעניין לשמוע על סיפור של בחור חרדי שחזר בשאלה, היה בארון במשך תקופה ארוכה ובסופו של דבר אזר אומץ ויצא מהארון - וכיום הוא מתראיין לטלויזיה ונואם בכנסת, מאשר כתבה על "היו 10,000 איש". אז עכשיו אתן מוזמנות להוסיף את הסיפורים שלכן למאמרי הפרוייקט. איך הרגשתן השנה בחודש הגאווה, במה זה היה שונה משנים קודמות, במה אתן הייתן שונות משנים קודמות. אני מאמין שהחברה הטרנסקסואלית עוד נראית לרבים כתופעה חריגה, יוצאת דופן ואפילו קצת מוזרה. אני בטוח שאם יקראו על המחשבות שלכן לאורך החודש הזה, יבינו שאתן ממש כמו כל אחד אחר. אז אם את או אתה מעוניינים לכתוב את הסיפור שלכם (הוא לא צריך להיות ארוך), גשו לקישורים בתחתית הודעה. ושבוע טוב! גיא

כל אדם זכאי להינשא ולהקים משפחה

"כל אדם זכאי להינשא ולהקים משפחה. הזכות להינשא תכובד ללא כל הפלייה, ולא תוגבל אלא בחוק, שנועד לתכלית ראויה ובמידה שאינה עולה על הנדרש." לאחר 54 שנות קיום המדינה, סופסוף מישהו בכנסת מנסה לטפל באחת מזכויות האדם הבסיסיות - הזכות להקים משפחה על פי בחירתנו. ביום רביעי עולה לקריאה טרומית חוק נישואין אזרחיים שנוסח על ידי "הפורום לבחירה חופשית בנישואין". החוק המצוין הזה לא רק מקים תשתית לנישואין לא דתיים במדינת ישראל, הוא גם מתעלם לחלוטין ממין הזוג הנישא, בצורה בתאפשר לזוגות חד מיניים להתחתן ללא כל הפליה. עוד מידע על החוק אפשר להשיג ב- www.freemarriage.org.il זה הזמן להתחיל להפעיל לחץ על חברי הכנסת שמתיימרים להיות "משלנו". יש לנו הזדמנות חד פעמית לשנות את המצב החוקי של כולנו ולהיפטר אחת ולתמיד מהאפליה הכל כך בסיסית של הזוגות ההומו-לסביים. אז מה את/ה יכולים לעשות? בקובץ המצורף נמצאת רשימה של חברי כנסת עם כתובות המייל שלהם. העתיקו את הנוסח הבא ושלחו לכולם. ככל שנפעיל יותר לחץ ציבורי יגדלו הסיכויים להצלחה. המכתב (אתם כמובן יכולים לשנות את הנוסח, המכתב נכתב בלשון זכר מטעמי נוחות, אנא שנו לפי הצורך) חבר כנסת יקר ביום רביעי הקרוב תעלה על שולחן המליאה בקריאה טרומית הצעת החוק הממסדת את הנישואין האזרחים במדינת ישראל. במשך 54 שנות קיומה הצליחה מדינת ישראל להפלות אוכלוסיות שלמות בגוזלה מהן את אחת הזכויות הבסיסיות ביותר, הזכות להינשא. כחבר גאה בקהילה הגאה, שכל רצונו הוא להינשא לבחיר לבו, אני קורא לך לנכוח במליאה בשעת ההצבעה ולפתוח פתח לחיים חופשיים יותר במדינה של כולנו.

../images/Emo32.gifלוח מודעות

לכאן ניתן לשרשר הודעות שלא קשורות באופן ישיר לנושא הפורום ומודעות.

למעלה