לילה טוב כולם...

מ ס ט י ק

New member
בוקר טוב לכולם!../images/Emo142.gif

איך ישנתם? טוב אין לי מה להגיד לכם יותר רק שיהיה לכם בוקר נפלא
ושבוע טוב! ממורן

ברור לך שדור ימחק את האשכול נכון?

את ישנת בכלל??? איך אפשר ללכת לישון ב3 ולקום ב8???

מ ס ט י ק

New member
למה שדור ימחק?

יש לי גם שאלה שקשורה לפלאפון... כמו שאתם יודעים יש לי נוקיה 3310 ובטעות מחקתי את הודעת תמונה מס´ 1, רציתי לדעת איזו הודעה זו, תמונה של מה יש שם? ועוד משהו שרציתי לדעת... אתם מכירים אתרים להלחנת צילצולים, אבל אתרים שמאפשרים לשמוע קודם את הצלצול, פשוט אני כל הזמן מעתיקה תווים ואח"כ מגלה שזה בכלל לא יפה, יש אפשרות באיזה שהוא אתר לשמוע את הצלצול שרוצים להלחין? תודה!

Nokia Fan

New member
תמונה מס´ 1

זו תמונה של שני ספלי קפה. אם את רוצה להשיג אותה בקשי מחברה שיש לה 3310 שתשלך לך אותה.

מ ס ט י ק

New member
רציתי לדעת מה יש בתמונה

בשביל לדעת עם לבקש שישלחו לי.. לאימא שלי יש 8210, אני יכולה לשלוח ממנה, אבל תמונה של ספלי קפה אני לא צריכה.. תודה בכל אופן!

מ ס ט י ק

New member
../images/Emo32.gifאגב.. הלכתי לישון ב- 2 לא ב- 3

ראיתי את ההודעה שלך, אבל עדיין הלכתי לשון מאוחר, ותאמין לי שאני אל יודעת איך התעוררתי ככ מוקדם, כי אני עדיין יפה

idan3k

New member
בוקר? בשמונה?

את מתכוונת לפנות בוקר... אני קמתי באחת וחצי...

geostant

New member
אויי איזה כאב ראש.... ../images/Emo4.gif../images/Emo5.gif../images/Emo46.gif../images/Emo156.gif

הטלפון שלי צלצל לפני חצי שעה ואמרו לי עמיל המכס שלי פשט רגל... דווקא כשמגיע ציוד. ולא מספיק תכננתי לישון עד 11 כי אני לא ממש עובד היום בעסה, עכשיו אין סיכוי שאחזור לישון. נ.ב. שיטות חדשות יש היום נגד מחיקת שרשורים אה מורן ?

למעלה