לפנים

THai483

New member
../images/Emo98.gif

נתחיל מזה ש..קניתי את ליב די זקונדה (DVD) ב40 שקל *-* שזה כלום! ואני מרוצה מעצמי שהצלחתי להוריד את זה ל40 מ60 (; דבר שני.. יש לי את הלק הכי פאקינג מגניב בעולם *~* יד אחת זה חמישה הדפסים שונים, יד שנייה כתבתי את שמות חברי הלהקה האהובה עלינו ואת הסמל
והכול משעמום. אבל! יצא מגניב
יש לי פוכדור על הציפורן! פוכדור! pokeball! חחחחחחחח אני הכי אוהבת אותו *-* ואת המזובר *-* ואת ביל, השם ביל יצא לי הכי טובD: והצעדה + מפגש בראשון הזה! סוף סוףDDDDDD: מי בא? O:

animfanatic

New member
../images/Emo83.gif וואו, ממש מגניב ../images/Emo3.gif

תתחדשי על ה- DVD
חחחחחח... וזה נשמע ממש נחמד מה שעשית על הציפורניים XD

THai483

New member
חחחחחחח אני מסתכלת עליהן בחיוך

הרבה זמן לא היה לי משהו נחמד על הציפורניים, אני מרוצהXD

yarjor

New member
תתחדשי! ../images/Emo150.gif../images/Emo41.gif

הוו הלקים נשמעים כלכך מגניבים! אני בקושי מצליחה למרוח לק סתם בלי לכסות את כל הרצפה שלי בלק

THai483

New member
חחחח תודהD:

זה ממש חזק, הייתי מצלמת אם הייתה לי מצלמה נורמליתXD יש רק מצלמת אינטרנט. אגב תתחברי לצ'אט בפייסבוק, אני צריכה לדבר איתך

yarjor

New member
צריך להתמודד עם זה ../images/Emo150.gif../images/Emo41.gif

אני כנראה לעולם לא אהיה מחוברת לצ'אט בפייסבוק באותו זמן כמוך

THai483

New member
טוב אז תני מסנג'ר או משהו באינבוקס בפייסXD

כי אני מעדיפה לדבר במסנג'רXD

Tommy89

New member
אני פשוט לא מאמינה ../images/Emo10.gif

יום אחרון בעבודה ורק עכשיו זה נקלט.. איך עצוב לי..
היה הכי כיף בעולם ואני באמת מאחלת לכם שאם באמת תהיו חייבים לעבוד בעתידכם הקרוב (או לא), שתיהנו בעבודה כמו שאני נהניתי. אני יודעת שזה רק שבועיים ואתם בטח אומרים "נו מה, היא בטח התלהבה כי זה היה קצר ומגניב ואחרי כמה חודשים כבר היה נמאס לה" אבל ממש לא. האנשים שעבדתי בסביבתם הכי מגניבים בעולם, וגם כאלה שלא באמת "עבדו" ביחד איתי אלא רק ראיתי אותם פעם ביום אם זה בחנות דיסקים או בקפה, פשוט העלו לי חיוך לפנים. בילינו בערך כל יום איזה חצי שעה בחנות דיסקים וזה הגיע למצב שכבר עזרנו שם למוכרים להכין שלטים
ס'חמודים XD הכרתי לא מעט אנשים חדשים והבוס שלי פשוט הכי מגניב בעולם וכבר הבטחתי לו שגם שנה הבאה נבוא להציק לו, והוא כמובן יצא בהצהרה שהמחזור שלנו היה הכי איכותי מכל אלו שעבדו במשרד שלנו. גאווה
הזמנו סושי לכל המשרד [8 אנשים פחות שתיים שאכלו מק' XD] והיה מצחיייייק לאללה [+התאהבתי בסושי
, בעצם אין יום שלא התפוצצתי בו מצחוק
העבודה הייתה קלילה כזאת ויצא לי להכיר טיפה יותר את השדה
ועכשיו אני בבית. וביום ראשון לא צריך לקום מוקדם. קצת מוזר, כי התרגלתי... אבל העיקר שאפשר לשמור על קשר עם כולם, וכמובן שניפגש, ואין אני פשוט שמחההההה על כל השבועיים האלה. לא יכול היה להיות יותר טוב מזה
אגב, בנות, אם אתן מחפשות חבר חתיך - זה המקום. אין סוף בריטים [אהמכרמל] ואמריקאים. פשוט לשבת ולהזיל ריר כל היום
~FIN

THai483

New member
חחחחחחחחח עצוב שהמילה "בריטים" היא

זו שתפסה את רוב תשומת הלב שליXD הוו בריטים *-* העיקר שנהנית בעבודה
לכל דבר טוב יש סוף.. :)

e t a

New member
../images/Emo118.gifבריטיםםםםם ../images/Emo23.gif

חח לא יודע מה יש לי פתאום. אני אוהב בריטים.

HeelsOverHead

New member
../images/Emo121.gif ../images/Emo6.gif

אוו בריטים D: איפה עבדת ? D: בשד"ת ? D: מגנייייב !

../images/Emo210.gif my world is crashing down

זאת בדיוק ההרגשה שלי. אני לא יודעת איך אפשר לבטא את הכאב הזה במילים. אבל הגוף שלי מבטא אותו יותר מידי טוב. אני כמעט לא מרגישה את הרגליים ואת הידיים, אני לא מצליחה לעמוד יציבה. היחיד שגורם לי להרגיש טוב זה אתה. אני לא מרגישה שום איבר בגוף שלי חוץ מאת הלב שכואב כ"כ כאילו איזה גוש שחור של כאב נתקע בתוכו ואווו אלוהים כמה שזה כואב. אני לא יכולה להסביר את הרגשות שלי כרגע. אני פוט לא יודעת מה להרגיש חוץ מכאב

animfanatic

New member
../images/Emo83.gif יהיה טוב דנדי ../images/Emo23.gif

ותזכרי שאני תמיד פה כשאת צריכה

Tommy89

New member
איפה אביגיל איפה? ../images/Emo11.gif

היא הייתה בקורס תאר"ן עם חברים מהתחנה שלי.

Tommy89

New member
אנשים, יש פה מישהו חוץ ממני שהזמין לאחרונה את

הכרטיסים להופעה? קראתי בפורום של 30 שנגמרו להם הכרטיסים ועכשיו מחלקים רק קבלות. רציתי לדעת אם אתם יודעים על זה משהו. ואם יש מישהו במצב שלי - שנעשה להם הפגנה ביחד .____.

HeelsOverHead

New member
../images/Emo121.gif אמממ יש עדיין כרטיסים

אם הזמנת הכרטיס שלך מחכה לך שם וגם אם לא הזמנת ואת קונה במזומן או באשראי יש שם עוד כרטיסים אתמול הלכתי עם חברה לקנות והיא קנתה במזומן והביאו לה כרטיס רגיל להופעה לא שום קבלה .. ושוב .. אם הזמנת הכרטיס שלך כבר מוכן ומחכה לך שם P:

למעלה