לראשון . P =

תכתבי נורמלי בלי אעעעעע וטהההההה.ואני אבין.

ממש לא חוקרת, אני בטוחה. מדברת עם נטלי, עם האריאל הזה, מבררת את הכתובת שלי[!] שעל זה אני יכולה דר"א להתלונן על הטרדה . את הטלפון והשד עוד יודע מה. ולמה?! כי שירה אמרה לך. והווו. איזה יופי. ולא אינלי בעיה עם זה. הגלגל מסתובב. תזכרי את זה תמיד. כמה שאת צבועה זה לא ייאמן. ואני בכלל לא התחלתי שום ריב איתך ושום כלום, אני באתי אלייך בגישה הכי נחמדה שאני יכולה .

נוופריי

New member
../images/Emo34.gifחחעחע ,!!11

אכתוב איך שבאלי מותק !!!11 חע , כן , אני אדבר עם אריאל , ואברר הכל , אבאשלך שוטר לא ? לכי מנייאק ,,,... לא מאחלת מוות למשלשינים ,, אבל וואלה , למלשינים אין תקווה ,... חחח אני במקומך לא מתגאה בזה שאבא שלך שוטר , וואלה לא מחמאה גדולה D+ וכן , אברר כמה שבאלי , ואגיד מה שבאלי ,את האחרונה שתגיד לי מה לעשות , גישה נחמדה, ניראה אם תמשיכי לאחל לבני אדם למות , ניראה איפה הגלגל הסתובב, ואיך הבן אדם ידבר אליך , עשי לי טובה , אני מדברת עם נטלי ,ווואלה אמרת שגמת מדברת איתה , אפלה ופלא , שהיא בכלל לא יודעת מי את DD= , מצצחיק אה?? תתלונני מאמי :) ,,, חופפפפפפשי ! ניראה מהיעשה עם זה במשטרה , וואלה ,,, אני גם מוזמנת לחקירה ב16 לחודש הבא , חע ,,, ......אז אין לי בעיה להיות בחקירה על להגיד את הכתובתת שלך , אה וזה שאת מתחזה למישהי זה לא תלונה? זה אואוווו תלונה, במיוחד שרצית להפגשעם שירה ,1!!1 ומה היית עושה לה?, D= , לאלא , את פשוט כזאת ילדה משועממת, ליבכות. שירה לא קשורה לשום דבר ,אני לא עושה שומדבר בשביל לרצות אף אחד ובמיוחד לא את שירה היא חברה הכי טובה שלי , וואלה ואם היא אמרה לחקור מה ככ מפחיד אותך? מה הבעיה? מה את חושבת שאם שירה לא הייתה אומרת הייתי שותקת ? ולא הייתי חוקרת, וואלה , באלי לחקור , תעשי סלטות , וטורבינות באויר . לא מזיז לי אעשה מה שאתחשק לי !!!1 לא רואה אותך ,!!!1 תביני ,

אבל אני לעומתך,

התחרטתי אחרי זה. לא כמוך, שמשנה את הדעות שלי כל שני וחמישי. פעם היא סולחת לי והכל טוב, עבר עאלק ,, פתאום, שוב ריב , הנה. חחחחחחחחחחחחחחחח באמת לבכות ממך לבכות . עאלק משטרה להגיד את הכתובת שלי חחחחחחחחח , אבא שלי ישאל עכשיו מי זאת זאתי ש"יעני" מתקשרת אליי ומטרידה אותי והופס מגיעים אלייך. את אשכרה חושבת שבמשטרה מטפלים בהתחזויות של ילדים? ועוד באינטרנט? חחח איפה את חייה? את יודעת כמה התחזויות יש? וואלה, אז על כל התחזות משטרה הא? להיפגש עם שירה:D:D:D:D טוב אחויה יאללה תחקרי כמה שבאלך טוב ? מושפלת.>< ורק שתדעי לך שאני לא אצטער על מה שעשיתי כל החיים שלי , אז ביקשתי סליחה, אאאא=ייייייי=ןןןן עוד מה לעשות, מה את רוצה שאני אעשה מה ?!?! ואני ממש לא צריכה את הסליחות שלך,לא התכוונתי אלייך . אני ממשיכה הלאה בחיים שלי , אבל את? תקועה בעבר.

נוופריי

New member
../images/Emo34.gifחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

מה ואני מלשנית מסריחה כמוך?! ללכת למשטרה? חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחD+ .. מעניין מאוד שלענות לטלפון לא רצית.. למה? אולי גם בקול שלך את מתביישת?!D= לא משנה את הדעות ,,.. פשוט אני ככ בטוחה בעצמי , שאפילו סליחה לא מגיעה לך !!11 דוחה , ואני מושפלץ?! חחחחחחחחחחח תיסתכלי את עצמך אה היהה כייףליראות אותי בכוכב נולד נכון אווווווווי כיף לךראית ת'יופי שלי מקרוב קרוב:)) .... חחחחחחחחחחחחחחח שקרנית שכמותך לא רצית להפגש עם שירה בראש השנה? מה אתמזיינת תשכל ?!?! ומהה את משקרת שניפגשת עם הנעמה הזאת ואת שמה ת'תתמונה של "נעמה" בשירשור הכרויות?! אהה אמרת שאבא שלך בח''וול לא? אוווווווווווי אמאא את רקמשקרת אה? לעשות לך צילום מסך מאחד ממסרים או שזה היה באיסי , שכתבת לי "אבל באמת אבא שלי בח''ול" שקרנית , שקרנית, שקרנית !!!1 לאביקשתי ממךשתעשי כלום , את פתחת תעיניין שאמרת לספיר לבוא לפה D= אז מה אתמזיינת בשכל

מלשנית מסריחה הא?

בואנה ילדה תרגיעי תפה שלך, כי אחרי שאני מבקשת סליחה אני לא מתחילה לקלל עוד הפעם ,, =\ לעומתך . וואלה ביקשת סליחה והוווו. בוא נראה אם את יודעת להמשיך הלאה ! >< כי ממני לא יצאה שום קללה אלייך עכשיו ,, אני לא מדברת על קודם=\ אז תירגעי. באמת שאת לא יודעת כלום מהחיים שלך, את לא התקשרת אליי ולא קיבלתי שום שיחה ממך, למה? כי זה לא המספר שלי מותק. :] אבל וואלה, אם שיחה אחת מגיעה אליי, אז באמת לא יהיה טוב , כי זה הטרדה כפרה שלי>< אז למה סלחת ליי?D: למה?? רק כי זה כיפור? חחחח כ"כ צבועה, אחד בפה אחד בלב ... אל תתלהבי מעצמך יותר מידי. "בת ישראל,יופייך נמדד בצניעותך" |: ... הווו שוב שירה? " חלאס להערב את שירה בכל דבר ח ל א ס ! תוציאיאותה מכל זה סבבה?ככלל דבר את מכניסה אותהה נימאס " תעמדי בבקשות שלך . דיייי דיייי כבר נמאסת מעצבנת אחת \: את חושבת שאת יודעת הכל אה? את רק חושבת. בואנה למה ניראלך שאני זאת נעמה? חח שאני אמציא לי חברות? 555 יש לי מספיק ברוך ה' ונעמה זו נעמה .. איף =\ ובכל הפעמים שאמרתי שנפגשתי איתה , באמת נפגשתי איתה לכי תבררי גם את זה
חחחחחחחח ככ טיפשה אוי : \ את רוצה גם לדעת על הפעולות הסודיות של משטרת ישראל בחו"ל ? כן , רוצה שאני אספר לך על זה ? :] וואלה, אבא שלי חי על קו ארה"ב-חדרה. יש לך בעיות עם זה ? הוא פעם פה, פעם לא. עכשיו הוא כן, עד אחרי סוכות. תבררי גם את זה שלא יישעמם לך מותק =] ואני אמרתי לספיר לבוא לפה לקרוא את ההודעה, וזהו! זה שהיא כתבה הודעה זו החלטה שלה =\ אבל לך ככ קשה לקבל את זה שהיא סלחה לי, ושבנות פה סלחו לי, אז את תעשי הכל כדי להוכיח שיש עוד שקרים, ובכוח להסית אותן נגדי .... שיהיה.

הוא ממש לא צריך אותך:]יש לו מי שתעשה לו

תעבודה:]] תמצאי לך מישהו אחר שירד לך:] אהמ אהמDDDDDDDD: טוב אני לא אפתח את זה פה[; לא נביך אותך חע ..

נוופריי

New member
../images/Emo34.gifחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח תגידייי תגידי זה לא יביך מההה שאמרו ליי שאני לא בתולה?! מי שאמרר לך אתזה חירטט לך אחושרמוטה, שיעמום , כמו שאת הראת תמונות שלך והמצאת לך דמות משלך , לך המציאו שאני לא בתולה וזה שאמא שלך זונה את לא צריכה להגיד את זה עליי D= אחמ אחמ , הכל עוברר בתורשה מאמי, גנים D + ... עכשיו הבנתי למה יצאת זונה שקרנית !!1 חח הכל מאמא אה? יאללה סעי מותק שלי ,,,, שיהיו לך חיים מרתקים !DDD+ תותייייייייייייייי אתת באה לצאת עליי? עלייי עליי את באה לצאתD:::::: חחנווש :))))D= .. אהה ורותם את מתאימה לרז , אותה אמא , אותו פרצוף ,,, ואותם בדיחות ,,, שאת חוזרת עליהם כל הזמן אווי מסכן רזז לרחם עליו למי השוואתי אותווD= ,,.. יצור חסר מנוח שכמותך להתראות ת ו ת י י י

למה שחברה שלך תמציא דבר כזה?D:

טוב אחי פרחה טפו בלאט;-* הכל מאהבה כפפפררררהה שלי חייםםםםםשלליייי אעעעעעע. רק בשפה הזאת את מבינה מה לעשות:] ואני עוד חוזרת על בדיחותS: תחזרי למלונה שלך:] תותי עלאק.

נוופריי

New member
../images/Emo34.gifתותיייייייייייייייייייייייייייייייייי

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחD+ וואללה ניסית, לא הלך לך , פרשי כפרה ........ לא מתאים לך השפהשלי ,D= את מוזמנת לקחת טאת הפרצוף המרסק שלך ופשוט לא ליקרוא , לפתוח וליסגור שלא תיהיה כוכבית לייד ההודעה שלי :) ... הולך?! וואללה, לא מענייין אותיD+ .......... חאווילה , אני אחזור למלונה שלי, חחח הלוואי לכל כלב שהיה מלונה כמו שלי :} ואת תחזררי לבית המרסק והמושקע שלך :) רחוב ביאליק אהה ?@D+ , חעחעחעחעח , חע , את שואלת אותי למה? תישאלי אותך את מבינה יותר ממני בהמצאות D = סעייי לשלום תותיייייייי

נכון לא מתאים לי שפה של פרחותP:

שיצאו לך העיניים מרוב חקירות בלאט, ולא אני לא גרה בביאליק ואת יכולה לקפץ לי באוויר ,, וכן , אני יודעת שזה נכון מה את מתביישת יא אהבלה:D זה לא בושה מה את מכחישה כולם יודעים את זה חח ביי חומד ותבדיחות הפרטיות שלך שמרי לעצמך פרחה קטנה :]

הווו. מה קרה שלחו לך "תמונות" שלי,

ובהן "אני" שמנמנה?D: לכי שני על האף שוב, את לא יודעת המון דברים,, ולעולם לא תידעי, לעולם , דרך אגב איפה התמונות:D:D:D:D את מבטיחה ולא מקיימת זה ממש לא בסדר חח טרטרנית

נוופריי

New member
../images/Emo34.gifחחחחחחחחחחחחחחח

את ככ רוצה ליראות את עצמך מיישמע את מלכת יופי D+... התמונות במחשב של אחי , שאחליט להעביר אותם אעביר ,מה אני לא יודעת?! שיש לך בעיות בפנים?!DDDDD= מכוערת ומתושכלת ...... לא הולך יחד לא הולךך , יאללהה תחפשי עוד תמונות של בנות ותתחזי בעוד פורומים יאללה הודרוב

חח עאלק בעיות בפנים ,

אני לא הולכת לרופאי עור ,לעומתך:] למה? כי הפנים שלי נורא חלקות מתוקה. אהמ,:D תמונות שלי חח בסדר שמענו, תחיי באשליות:] ואת יודעת, אפילו אם הייתי חושדת באחוז אחד, שיש לך באמת תמונות שלי לא הייתי מבקשת ממך לעלות תתמונות תחשבי בהיגיון הייתי באה אלייך קודם יאהבלה ואואוא אני מזה מחכה בקוצר רוח לראות איזה תמונות חירטטו לך לא, לא משעמם לי. :] לעומתך:D הבלשית :D:D יאללה הפהפ תחקרי עוד ועוד=]

נוופריי

New member
../images/Emo34.gifאחקור בובילה :) אחקור D+

יאללה אבאלה , ללכת להתחזות יאלללה !111 חחע , אני חוקרת ונהננת .D+ את מתחזה ויוצאת מושפללת לאומתי שאני יוצאת חחכמה D= חחחחחחDD = את קורעת מחוק , הקנאות שלך ניפלטת בוביי ... לכי תמציאי חברים ימסריחה אלעקק זה אלירן והוא היה חבר שלי וזה אח שלי ניר , חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח אח שלך לא?DDD= , ימממריחחחה , , , דורה דורה דורה החוקרת , בוץ מדליק ודורה נהדרת D= אברי באדי לאצ גואו D= ........ ובקשר לתמונות אל תידאגי , השגתי את הטלפון שלך את הכתובת שלך , אז גם את התמונות אני אעלה D= ,.. לאט לאט ובזהירות תותי ף]

תחקרי ותיחנקי:)

חח אבל רק שתהיי מודעת לזה שאם אני מקבלת צילצול אחד ממך את תסבלי ,,בספר התורה שאת תסבלי. דילב את יכולה למחוק את השירשור אם באלך, אני לא מגיבה פה עוד.

נוופריי

New member
../images/Emo34.gifשאני אחנק? תיחנקי את וככל בני משפחתך

העלובה D+ ...... בספר תורהה תישבעי עודד עודדד .. את נישבעת ככהרבה ,,וואת תתחרטי על זה חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח ואני לא מפחדת כפרהה

למעלה