לרביעי - חמישי .

../images/Emo215.gifאבא הבית הישן מזמן איננוווווווווו

עברנו התקדמנו השתננווווו ממלאים את החסר עם פרצופים דומים יותר ומה שכל אחד חשב שחסר לווווווווו אבא על הדרכים שכה אהבת לטפחחחחחח אני הלכתי וניסתי לנצח ולא תמיד הבנתי איייייייייייך כי לא הכל הוללךךך אני שונה ממך אבל מאוד כמוווווך !!!!!!!!!!!!!!!!1111111111 אבבבבבבבבא הזמן עבר ולא דיברנו אנא סלח לייייי לקח לי זמן כדי להבין אתה שייך לי או שאני שייך לך או שאני אוהב אותך בוא לא נשמור בפנים ונדבררררררררר אבבבבבבבבבבא חבר אמר לי לכתוב שיר עלייייייייייייייייייך !!!!!!1

את באה אליי לראות אם אני פצוע

מרסיסיייי אהבתךךךךךך את באה אלייייי ואין לי לאן לברוח איך אוכל ממך להסתתר וכמו הרוח את מסתירה את הגלים בים ואז נוטשתתתתתתתת זה כמו לשכוח ----- שנייה להזכר את באה אליי מתוך יחמים מתוך ספרים מותך שירים באה אליי כובשתתתתת את באה אליי יפה כנבל בשירים האסורים באה אליייייייי לוחשת את באה אליי לבדוק אם אני כנוע לקצב פעימות ליבךךךךךךךךךךך את באה אליי ואין לי דקה לשכוח את הטיוף במבטךךךךך את באה אליי ................................. איך את הופכת לאיש אחררררררררר איך את נסערת איך את מוהרת מעליייייייייייייייייייייייייייייייי את באאאאאאאאאאאה אלייייייייייייייייי מתוך ימים מתוך ספרים מתוך שירייייים באה אליי כובשתתתתתתתתתתתתתתתת את באה אליי יפה כנבל בשירים האסוריייייייייייייייייייןם באה אליייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייי !

../images/Emo215.gifעכשיו קולי אליך שרררררררררררר

הכל נפתח שחזרתי לראות אהבה בעיניי שמחה עולמית שלי יש אושר גדול על פנייייייך הכל נראה פשוט כי חזרתי לראות ביידך להחזיק בידך לבי מבקש את ליבך עכשיו קולי אלייך שרררררררררררר את הדבר הכי טוב בעולם הדבר הכי טוב בעולם הזה אהבת חיי הרגש שלי איך הכל השתנה שפגשתי אותך הדבר הכי טוב בעולללם את הדבר הכי טוב בעולם הזה אהבת חיי הרגש שלי את הכי אהובה בעוללללללללללללם אולם מלא אנשים האורות נדלקים על פנייך כולם כבר ראו שאת יפה מכולךם עד השמיים תמיד אהיה שלך את הכוח שלי לחיים אהבת עולמי שומרת עלינו --- עכשיו קולי אלייך שררררררררררררררררררררררררר את הדבר היכ טוב בעוווווולםםם הדבר הכי טוב בעולםםם הזה אהבת חיי הרגש שלי איך כל השתנה שפגשתי אותך הדבר היכ טוב בעולם את הדבר היכ טוב בעולם הזה אהבתי חיי הרגש שלי את הכי אהובה בעווולם את הדבר הכי טוב בעולםםםםםםם את הדבר הכי טוב בעוללללללם

../images/Emo215.gifהיינו זוג ככ מושלם את ואנייייייייייי

והיום כבר לא רואים אחד את השנייייייי לא חבל על שנינו את זה לא הבנתיייייייייי תני לי הזדמנות אני עיפתיייייייייייי מה אני עשיתי מה כבר העולם מחדיר בי פחד ואני כבר לא אני כי את כבר לא איתיייייייייייייי הייתי כה רגוע עכשיו הלב םפצוע הראש רק בך שקוע הוזה אותך מולי תדעי שאת הולכת הים סוער אין שקט ורק דמעות זולגות שותפות את כל כולייייייייי מה איתך ילדה אולי ספרי לי שתיקתך שווה הכל בתוכיייייייי לאהוב אותך לעד נשבעתייייייייייייייייייייי את הדבר הכי יקר לקחת ליייייייייייייייייייי מה אני עשיתי מה כבר העוצלם מחדיר בי פחד ואני כבר לא אני כי את כבר לא איתייייייייי הייתי כה רגוע עכשיו הלב פצוע הראש רק בך שקוע הוזה אטתך מולי תדעי שאת הולכת הים סוער אין שקט ורק דמעות שוטפות את כול כולי הייתי כה רגועעעעעעעעעעעע ............................. x 3

../images/Emo215.gifמעוד טיפה , טיפה אחת מכל האור

מעוד מבט , מבט אחד תמיד טהור מעוד חיוך אחד לפני שאת עוזבת אימרי לי אהובה מה שתיקתך אומרתתתתתתתתתתתתתתתתת כי את לי היחדיה את לי גם החידה לאן או לאן את הולכתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתת היכן האהבה אימרי אימרי איששששששה על מי או על מה את נסערתתתתתתתתתת שיחקת איתי במשחקי האהבה נכנעתי לך לכל תנאי ובלי בושה אותה דימעה שלך הייתה אותי שוברת הריי את נישמתי לקחת לך למשמרתתתתתתתתתתת כי את לי היחדייייייה ............. x 2

MaStuLa76

New member
תות ! כנסי !!!!

תראי מה חלמתי .. שלחתי את זה לחן חברה שלי.. Broken wings‎ (‏PM‎ ‏02:14)‏ : חלמתי שדנית באה אליי ! ואיזה צחוקים אנחנו הולכות לחפש עבודה..והאיש התחיל כזה אומר לנו לצפות מהצד כדי שנראה מה עושים..ואין לי מושג מה העבודה הזאת לייסטר.. בקיצור בסוף יש מין במחשב כזה לסמן איך אני חושבת שהייתי .. ודנית אומרת לי "נןו תסמני הוא בא הוא בא!" ואני מתחילה ללחרבש "הייתי גרועה" במקום טובה XDDD כי לא שמתי לב..ואני עושה לה "אבל לא הייתי בשביל מה לסמן?!?!" והיא עושה סמני סמני! בקיצור סימנו...ויצאנו משם ישר לקניון..ואז דנית אומרת לי "וואי שירה בא לי גלידה רצח" והיה אוטובוס שלה לחזור לקרית גת. .אני אומרת לה "אין לא נספיק!" והיא "נספיק נספיק נעמוד באמצע הצומת לא תהיה לו ברירה" קיצר אנחנו רצות אני מביאה לה תגלידה.. עולות לאוטובוס וזה.. את מי אנחנו רואות יושב מאחורינו ?!! גידו! נפלנו. אנחנו מתחילות לעושת פוזות וזה.. ואז עולים ברונו וגונסולו
אני כזה נסעתי עד לדני>..שתביני.."ללוות אותה" XD בקיצור איכשהו , חזרתי לפה.. עברתי דרך הבתים שליד הבית שלי.. ושי היה שם..והוא צעק כזה מלמעלה משהו..והתקשרתי אליו איכשהו לא יודעת..אני עושה לו "מה אתה מתחבא??" חחח והוא לא רצה לרדת. בקיצור יום למחרת היה מין בריכה כזאת.. ורותם וחברה שלה דורין היו שם..אני אפילו זוכרת מה רותם לבשה וזה.. [גופיה כתומה]בקיצור כל הכיתה הייתה שם ותמיד הייתי ליד תמר.. ותמר הייתה ליד מורן.. ואז פתאום היה ערב..והופיעו כל מיני אמנים..היה את אביב גפן..וכאלה.. ופתאום אני רואה את נירית יושבת בשולחן משוחחת עם מישהו מוכר..ואני רואה שזה עברי! ישר רצתי אליו התחלתי לגמגם! טוב אני מנסה לצלם עם המצלמה והיא לא עובדת! שכחתי שהיא נדפקה ואני מנסה והיא לא עובדת ואני מתחילה להתחרפן..ואז הוא שר הוא אומר שהוא צריך לעלות לבמה..וזהו לא זוכרת בדיוק..אני זוכרת שנירית נשארה שם לראיין ילדים קטנים.. אה ולפני זה קפצתי מהמרפסת..לא זוכרת איזה אפילוD: ואני לא זוכרת מה עשית בחלום אבל היית איתי איפשהו ולא זוכרת איפה..

../images/Emo32.gif לשישי , שבת וראשון . [:

אזיזה כיף זה לפתוח אופים . [: יאללה שבת שלום . (:)

עדידוש42

New member
היי...

מה קורה? כמה זמן לא הייתי פה ... המחשב שלי שוב מקולקל ואחותי קנתה נייד חדש אז עכשיו אני איתו... ושבוע הבא קונים לי סוף סוף מחשב...

היי כנסו

היי בננות מה קורה? טוב ומי ששואלת לא לא עזבתי יש לי שאלה ביקשתי מספיר שהיא תמסור לכן ד'ש ממני היא מסרה? טוב ביי אני צריכה ללכת רק באתי למסור לכן ואני יחזור ביי אוהבת אותכן

../images/Emo215.gifלא הבנתי לאן נעלמת .. ../images/Emo12.gif

לא זוכרת אם היא מסרה ממך ד"ש . ברוכה השבה .

../images/Emo137.gif אוף .

לא כיף להיות חולה
במיוחד כשאת הולכת לקנות היום בגדים
ועוד 4 ימים יש לך יומולדת
אוף הצינון הזה
שבת שלום

עדידוש42

New member
מאמי את הולכת לכל ההופעות האלה שיש במתנס

של הקומיקאים וכל זה?... אם כן את רוצה להיפגש שם מתישהו?

למעלה