לשבת.

FallOutGirl

New member
../images/Emo32.gif לשבת.

האוף הקודם עבר 50 והוא גם לא קופץ.. ניראה לי. קיצור אם מישהו יכול בבקשה להשיג לי או יודע מאיפה אני יכולה להשיג כרטיס לאינקובס? אם למישהו פה יש במקרה כרטיס מיותר או חבר/ה עם כרטיס מיותר. בבקשה :]]]

CitizenErased

New member
אני מציעה לך לחכות...

הכרטיסים נגמרו טוטאלית, כן, יש מעטים שמוכרים אבל נתקלתי במישהי שרוצה למכור כל כרטיס ב500 שקל. טוב שהיא לא החליקה על בננה. אני מנסה להשיג לאח שלי כרטיס... זה כמובן לא שווה את זה. עכשיו יצאה כתבה שיכול להיות שייצאו עוד כרטיסים רשמית כי נשארו עוד איזה 500 מקומות שהם עוד לא מוכרים. אז תחכי קצת.. גם יכול להיות שלקראת ההופעה, כשהם לא יוכלו להפטר מכרטיסים בכזה מחיר מטורף הם ימכרו יותר בזול.

CitizenErased

New member
חח מה פתאום

תעשי חיפוש קל בגוגל ותראי שהמקום מכיל 3500
3000 כרטיסים נמכרו.

FallOutGirl

New member
../images/Emo80.gif כן בקומונה שלהם יש מישהו

שיש לו שלושה כרטיסים והוא מוכר ב500 שקל לכרטיס והוא טוען שהוא קנה את זה ב300.. כן בטח. כל אחד קנה את זה ב150 אז מאיפה בא ה300?!

CitizenErased

New member
לא נכון כי...

הכרטיסים של מי שאין אורנג' היו אמורים לצאת באמצע פברואר, אכן ב300 שקל.. אבל הם מעולם לא יצאו כי הם נגמרו עוד קודם. יכול להיות שהם יוציאו 500 כרטיסים ב300 שקל באמת.. אבל אני לא יודעת

lestatgirl

New member
זה חדשות דיי ישנות האמת לא?..

בכל מקרה הוא לא יעשה את זה הוא מושלם מידי.. נכון?............

Ellabll

New member
למוריסי יש עוד הצדקה לעשות את זה

לדעתי ג'ארוויס סתם העביר דאחקה עם העיתונאי, סכך הכל...,אממ.. זה ג'ארוויס.. מוריסיי, טוב, עד לאן הוא ייקח את הסטיגמה? גם הומו, גם גר ברומא, גם בריטי, גם צמחוני, גם מנגן בכינור, גם חובב יין אדום ופרחי נוי, מה נשאר חוץ מארוויזיון?
עכשיו רק חסר שג'ורג' מייקל יקפוץ בהצעות מגונות שכאלה לעולם

sha na na revol

New member
מה זאת אומרת הומוסקסואל?...

חחח, לא, סתם. אני הואשמתי בכל מני דברים בפורום אגדות רוק אחרי שהצעתי שיש לו תכנים מיניים בשירים וכאלה. לשנייה הם גרמו לי לחשוב שאני טועה.

Ellabll

New member
תכנים מיניים?!?! איפה?! מוריסי?!

You had to sneak into my room 'just' to read my diary It was just to see, just to see (All the things you knew I'd written about you...) Oh, so many illustrations Oh, but I'm so very sickened Oh, I am so sickened now Oh, it was a good lay, good lay It was a good lay, good lay It was a good lay, good lay Oh אני לא רואה כאן שום דבר

Luna Sphere

New member
מריסי לא הומו אגב...

הוא אייסקסואל או משהו כזה, ז"א הוא לא מעוניין בפעילות מינית מכל סוג שהיא. *cough*בולשיט*cough* וויקיפדיה D:

sha na na revol

New member
מוריסי+ג'ייק...

הקיצר, בעיקרון היו לו BFs, אבל הוא אפ'פם לא רצה שזה יהיה מרכז הדיון בנוגע אליו. שזה הרבה יותר הגיוני מ.... *מסתכל על רוב האמנים* לא שזה משנה לי, אבל הנטייה האוסידיסטית שלי לשרשר לא עזבה אותי.
אז זהו, אני לא גרטאופיל או משהו דפוק כזה.

למעלה