מינהלי

lady_anne

New member
../images/Emo32.gif מינהלי

ביקשתי לשמש בצוות הניהול של פורום זה מכיוון שלדעתי הוא חשוב ומעניין. לשמחתי בקשתי נענתה. בזמן הקרוב עתידים להצטרף לצוות הניהול אנשים נוספים, ואני מקווה שהסגנון הנינוח והשליו שהנהיגה ציפי ימשיך לאפיין את התנהלות הפורום. עצות, מענות ורעיונות יפלו, כרגיל, על אוזן קשבת.

Erez-S

New member
../images/Emo45.gif

ללא שום ביקורת כלפי ניהולה של ציפי, אני מקווה שתהיי יותר מעורבת בפורום ושותפה בו מאשר הייתה ציפי. למען התרשמויות של מנהלים המשתתפים בפורום עצמו ולוקחים בו חלק חשוב, תבדקי קצת את פורומי ספרות של ynet, נענע (אשר בו לאחרונה המנהלת לא פעילה מאחר והיא עסוקה מאוד לאחורנה, אבל בעבר היא פשוט נשאה את כל הפורום על גבה-זו דוגמא לפורום מצויין, אגב). וכמובן, בהצלחה לך. וגם כל הכבוד על היוזמה!

ציפי ג

New member
שתינו יחד וכל אחד לחוד

שתינו נהיה בפורום. הליידי כמנהלת, והגברת כגולשת.

lady_anne

New member
ואלי אמורים להצטרף עוד כמה אנשים

לניהול משותף של הפורום, רק שאין לי מושג מי האנשים האלה ומתי זה יקרה. נמתין בסבלנות.

lady_anne

New member
חיכיתי שציפי תענה

אבל אם כל כך דחוף לך לקבל תשובה אני ארים את הכפפה. ציפי ביקשה לפרוש מניהול הפורום מסיבות אישיות. כמובן שאין בכוונתי להכנס לפרטים, אבל אתה יכול לפנות אליה באופן אישי ולשאול ישירות.

ציפי ג

New member
זו ממש לא המציאות

אבל הואיל ואני מנועה כחלק ממערכת הנהלת הפורומים, לספר מה בדיוק קרה שם, אני לא אספר. לא פרשתי מסיבות אישיות!!!

ומאחר שגם על השאלה הזו לא ענו לי...

אז אולי - בגלל שציפי אומרת שהיא מנועה, תואיל המנהלת הנוכחית ותענה על השאלה הקודמת (שהיתה: "ולמה ציפי כבר לא מנהלת?") ?

למעלה