משועמם במיוחד

animfanatic

New member
../images/Emo32.gif משועמם במיוחד ../images/Emo98.gif

שרשור
להאנתכן :) שבוע טוב

Tommy89

New member
../images/Emo205.gifחחחח יו XD

אין לי מושג למה אתן שונאות את המקום הזה, אבל מרוב הדיבורים שלכן עליו ממש נדבקתי לשם הזה... ונחשו מה - היום טיפלתי בטיסה מקטאניה!
אוי כמה צחקתי... איפה זה בכלל?

THai483

New member
באיטליהXD

ולמה אנחנו שונאות את המקום הזה? כי אולי תירגמנו שמונים אלף כתבות, העלנו עשרות סרטונים ומיליוני תמונות משם והם היו שם בערך יומיים? ><" אני שונאת את המקום הזה @#%#@%@

Xx Haley xX

New member
../images/Emo17.gifתנחומיי.

גמאני לא הבנתי דבר.
יווווווווווו, איך באלי פתאום את טימו מפאניק.3333> ראר.~

Tommy89

New member
נכון קטאניה?

אז נכון שאתן שונאות אותה [מסתבר..]? אז נכון שאני עובדת בנתב"ג? אז נכון שאני מטפלת בטיסות? אז נכון שאמרתי שטיפלתי בטיסה מקטאניה? מתחבר לך? XD

KameaChan

New member
../images/Emo221.gif חזרתי!

סליחה שנעלמתי ללא שום הודעה מוקדמת... המחשב עשה בעיות, אז לקחו אותו לתיקון לארבעה(!) ימים (שמתוכם עבדו רק בשניים! הו, הסופ"ש...), אבל עכשיו אני כאן! פספסתי משהו? ^^"

yarjor

New member
אני מתחילה לפתח שנאה כלפי הארי פוטר הראשון../images/Emo41.gif

אני עושה עליו את העבודה הכי מעצבנת וחסרת היגיון באנגלית עכשיו : אני צריכה לעשות תרשים זרימה לכל פרק (כמו שאנחנו עושים ל-Unseenים בכיתה) עם כל הפרטים המעצבנים שחשובים (ואלוהים, כמעט הכל חשוב !!!
) ולכל פרק ונפרד, שזה לא ממש קשה כי אני טובה באנגלית, אבל זה ממש מייגע
. והחלק הכי מעצבן, זה שכל הכיתה צריכה לעשות את זה, ומתוך כל הכיתה ייבדקו פחות מעשר עבודות!!! אוקיי סורי על החפירה, הייתי צריכה לשתף
ותראו איזה נעליים מדהימות!!!! אני כלכך הולכת להכין לעצמי כאלה

animfanatic

New member
../images/Emo83.gif תמיד שנאתי את הארי פוטר ../images/Emo6.gif

איזה מגניב לך, גם אני רוצה לעשות עבודה כזו על איזה ספר שאני רוצה *_* אצלנו בבית ספר המורה הקרצייה שלנו מחליטה לנו על מה לעשות
בכל מקרה, בהצלחה
וממש אהבתי את הנעליים :)

Tommy89

New member
לכי ת'חפשי. ../images/Emo11.gif

לא מלכלכים לי על הארי. קאפיש?

Tommy89

New member
הופה הקמתי צבא נגדך ביום XD

סתם תהילול, הכל מאהבה. רק לא לערב את דניאל, או הארי

למעלה