מתרגשים? רוצים לשתף? לכאן

שלום לכולם

ברכות על הפרום החדש תהנו נראה שאתם בדרך הנכונה ויש לי שאלה תמיד בפרסומת לתוכנית יש שיר כזה שמתנגן ברקע מישו יכול להגיד לי מה שם השיר?????

54316

New member
הגיע היום של פרק הבכורה-נולד לרקוד!

טוב ביי

daniel rubin

New member
לכולם

כל מי שחושב שנולד לרקוד לא רוקדים מהלב אז רק שישמע משו.. אז שיקשיב.. נולד לרקוד וגם כוכב נולד הם תוכניות שרוצות לתת הזדמנויות לאנשים להחשף ובלי פרוטקציות!! ואין את זה בשום מקום אחר!! תגובות בקשה.. ?

הקשיבו הקשיבו...../images/Emo23.gif../images/Emo23.gif

היום זה הההיייוווםםם!!! היום בתשע
לאחר כמה פרסומות חביבות תתחיל התוכנית נולד לרקוד!!!! מתרגשים? אני לא יודעת מה איתכם אבל אני מתה מהתרגשות!!! צפייה נעימה לכולם!!!

chukaa

New member
קודם כל סליחה על ההערה הבאה

ע-ל-ק בלי פרוטקציות כל העיולם הזה בנוי מפרוטקציות.. מה. שירי מימון לא הכירה את צביקה הדר???????? וכל השאר לא ממש יודעת אבל אני די בטוחה שהיה לפחות לכל אחד מהנחשפים לציבור אפילו קצט פרוטקציה... וכן אז תגידו שאני מקנאה ואני מודה שזה נכון אבל עובדה

amitush26

New member
../images/Emo187.gifיאאא גמני!../images/Emo9.gif

דלית, את יכולה בבקשה לשרשר את ההודעות?
נראה לי שהמסר ששלחתי לך כבר לא רלוונטי

daniel rubin

New member
שירי מיימון הכירה אותו אבל..

הוא לא אחד מהשופטים.. הוא רק מנחה התכונית.. קיצר הפואנטה של מה שאני מנסה להעביר זה שנולד לרקוד וכוכב נולד מנסים לתת הזדמנויות לזמרים צעירים שלא יודעים איך להתחיל קריירה...

chukaa

New member
בסדר

אבל את לא יודעת מה בידיוק קורה מאחורי הקלעים.. אבל שיהיה להם בכיף הכל זה לריטינג..

י ר ד נ י

New member
באתי לפה כדי להגיד לכולם.

שהתכנית הזאת מבזה את אמנות המחול. גורמת לאנשים להתחרות על משהו שאמור לבוא מהלב ולא מרצון להיות מפורסם ומוכר. ריקוד זה דבר כל כך נפלא [ויסכימו איתי הרקדנים בינינו-כולל האנשים מפורום מחול שפה] ומה שכל כך יפה בו זה שאין לו גבולות. יש בו המון סגנונות, תנועות, ואריאציות. זה הקטע בריקוד. ולפי מה שראיתי לפחות בפרומואים של התכנית, השופטים כלל וכלל לא מתיחסים לזה. הם מתיחסים למי ש"נורמלי". ובכוונה שמתי את המילה נורמלי במרכאות, כי בריקוד אין דבר כזה נורמלי, להפך-רקדן טוב הוא לא נורמלי, הוא שובר את המוסכמות ואת הנורמות. הרי אם כולם ירקדו לפי מסגרת הנומרה-כל מה שהוא לא משוגע-הריקוד יהיה משעמם וחסר עניין. ושוב אני אומרת רק ממה שראיתי מהפרומו, וממה שהלך בתחרויות כוכב נולד [שגם להם אני בזה דרך אגב] איך שהשופטים מרשים לעצמם לצחוק ולרדת על אנשים 'גרועים' או 'מוזרים' בעיניהם. לא משנה מה אתה חושב לעיו וכמה הוא באמת גרוע או לא משנה מה-מעל הכל-זה בן אדם! וגם כשאתה אומר את הדברים לא בפניו, זה משודר בפריים טיים! משפחתו, חבריו ואםילו הוא צופים בך! זה יכול ממש לפגוע, במיוחד שאתה בא ונותן את כולך. ולרקדנים- אם תתנו 110% מכם תוכלו להגיע לכל מקום בעולם. אתם לא צריכים ללכת לטלויזיה להבחן לתכנית ריאליטי כדי שבסוף יבחרו אותך לרקדן הנולד. מי שרקדן בנשמה שלו יעבוד הכי קשה בעולם ולא יעשה קיצורי דרך כדי להגיע לפסגה. זה לא שווה ערך כמו להגיע בכוחות עצמך למטרה שהצבת לפניך. והרי בתוך תוכיכם אתם יודעים שבסופו של דבר זה יהיה סביב מי שיפה ורזה ו'נורמלי'. אנשים סתכלו סביבכם-העולם מלא אפשרויות. יש כל כך הרבה סטודיואים ברמה גבוהה, בתי ספר, אקדמיות לריקוד, בחו"ל ובארץ. לכו תנסו תרקדו תהנו ומי שרקדן בנשמתו ורציני ואוהב את זה בכל רמ"ח אבריו-יגיע ויצליח פי אלף מהכוכבי אינסטנט שמייצרת הטלויזיה. לשיפוטכם.

ballet20

New member
I couldn`t have put it better mysef

מסכימה עם כל מילה. כל אחד מאיתנו נולד לרקוד!

למעלה