עצומה למען החתולים

../images/Emo32.gifעצומה למען החתולים

אנשים יקרים בימים אלו אנו בעיצומו של מאבק למען האכלת חתולי הרחוב בארץ. במטרה להכחיד את חתולי הרחוב, הנתפסים כמטרד על ידי ציבור קטן הנרתע מהם, מבקשת עיריית ראשון לציון להתקין חוק עזר האוסר על האכלה של חתולים בלא היתר מיוחד. אפילו מתן מים לחתול צמא בלא אישור הוא עבירה על חוק דרקוני זה, הגוזר מוות אכזרי ברעב ובצמא על חתולים רבים החיים בעיר, והופך תושבים המגלים כלפיהם חמלה לעבריינים. לא רחוק היום בו רשויות אחרות יבקשו להתקין חוק זה. נודה לכם אם תכנסו לחתום נגד חוק היתרי האכלה ותעבירו הלאה לחבריכם. תודה רבה- בשם החתולים. http://www.free-cats.org

לא

קודם כל גם החיים של החתולים חשובים!!!!דבר שני תלוי איזה עניים..........הלכנו לעזור בעמותה למען נזקקים. מה מתברר?! שזה דוסים שלא רוצים ללכת לעבוד ויושבים ועושים כלום כל היום ומולידים יותר מדי ילדים שאין להם כסף לגדל אותם
ואנשים כאלה-חתולים הרבה יותר חשובים מהם!!!
חוץ מזה החתולים לא יכולים לעשות כלום למען עצמם!!!!! בגלל זה לא!!!

-בעזרתך אבא-

אלה, דיברתי בכללי. זה שאת נגד דתיים-זה משהו אחר. נראה לך הגיוני לדוג קודם לחתולים ואח"כ לאחים שלך?1 סלחי לי, את לא נורמלית...

לא אני ממש ממש

לא נגד דתיים. נו, בטוח שאת מסכימה איתי שלא לצאת לעבוד כי אתה לא רוצה ולהגדיר את עצמך עני זה לא לענייך
ודבר שני גם לעניים יש עמותות שדואגות להם
הרבה מאוד! במקרה המודעה הזאת היא למען חתולים. אז להגיד להם המודעה הזאת לא חשובה זה לא לעניין.

קודם כל- את תרגיעי את עצמך.

אני בהחלט בהחלט לא בעד חרדים, בעיקר בגלל ההשתמטות שלהם מהצבא. אבל אין לך שום זכות בעולם לדבר ככה. את יןדעת שבלי החרדים שיולדים הרבה מאוד מעל הממוצע כבר אוטוט הערבים היו יותר מחצי???????????????????????? תרגיעי ומיד. חתולים. יופי להם. וחוצמזה- את דעותייך הנלבבותת לא כדאי לך להגיד במקום כה שורץ דוסים. תלכי לאיזה פורום של שיוני, יקבלו אותך בשמחה ובאהדה. להזכירך- סוף הדרך הייתה תוכנית למען התקרבות בין דתיים לחילונים.

-בעזרתך אבא-

א. לא כל החרדים משתמטים! די עם ההכללות הדוחות האלה! ב. מקום שורץ דוסים?! מחמאה!!! אבל תעשי טובה, תגידי דתיים, זה אותו דבר..

1)רובם משתמטים,שנית-

2)דיי,ח-ל-א-ס עם הדיבורים האלו..אתם שוב רוצים לריב|?
?|

נכון!!!!

זה מה שאמרתי שאני לא עושה הכללות ואני בטוחה שמי שיש פה מסכים איתי שזה לא בסדר!!

הממ... אני דתייה

דוסים מביחנתי זה כינוי חיבה לי.. כל אחד יכול לראות את המילה דוס מכל כיוון שהיא. כנ"ל מתנחל... ואלו לא הכללות. דוד שלי מג"ד בנח"ל החרי. יש לו שישה ילדים, והוא נמצא בבית אולי שעה ביום... תאמניני לי, הוא יודע על מה שהוא מדבר. והכמות שמגיעים לנח"ל החרדי פשוט מבישה. האחוזים שם זה בערך שני אחוז של מתגייסים. עשי לי טובה.

אין לי בעיה עם דתיים!!!!

יש לי מלא חברים דתיים!!!! יש לי בעיה רק עם אלה שלא יוצאים לעבוד!!!!ואני בטוחה לגמרי שאפילו שיש פה הרבה דתיים אין פה אף אחד שחושב שזה בסדר!!!

*כנ"ל אני*-

יש לי ה-מ-ו-ן חברות דתיות(*גם מכאן*)ואני מאוד אוהבת את הדת שלנו..מאוד.. יש לי בעיה עם אלה שלא יוצאים לעבוד בשביל לפרנס את הילדים שלהם ואלה שמשתמטים מהצבא.. אני אומרת,אם אתה באמת אוהב את הארץ שלך כדאי מאוד גם לעשות משהו למענה ולא רק לברבר בשכל.

-בעזרתך אבא-

אלה שלא יוצאים לעבוד? יודעת מה? אם יש לך עבודה פנויה תגידי לי, סבב"ה? (וכנ"ל גם בתים פנויים ממועצת יש"ע)

לא מדברת על מובטלים

מדברת על אלה שלא יוצאים לעבוד כי הם סתם יושבים ומתפללים כל היום!! לא על אלה שמובטלים!!

א=ב=ל......

מצידי שיחיו בלי כסף!! אבל בכל זאת יש כאלה מותות ועוד כל מני שעוזרים להם!! וזה לא בסדר!! אם זה היה פה ארה"ב כבר מזמן הם היו הומלסים!! כנראה שחושבים שלעזור לאנשים שלא עושים כלום כי בא להם זה יותר חשוב מלעזור לחיות מסכנות!!זה כמו שכשאוכלים בשר לא חושבים על החיה המסכנה שהרגו בשביל זה!! כי לחתולים יש זכות לחיות יותר מכל האנשים האלה!! מה יקר אם לא ידאגו לחתולים??הם ימותו!! ומה יקרה אם לא ידאגו לאנשים האלה??הם ילכו לעבוד!! או יגורו ברחוב שזה מה שמגיע להם!! כשאת אוכלת בשר את בכלל חושבת על החיה המסכנה שנהרגה רק כדי שאת תוכלי לאכול אותה?!

-בעזרתך אבא-

תגידי, הכל תקין אצלך?! היום כל מי שיכול יוצא לעבודה!! גם אם הוא חרדי!! אם את רואה דתיים/חרדים שלא עובדים זה נקרא שהם מעדיפים לקבל עזרה מהמדינה?! מה השטויות האלה?! *עשיתי טעות שחזרתי. ביי*

את לא צריכה לכעוס ירדן..

אנחנו מדברים ולפעמים שומעים דברים שהם לא תמיד מה שאת רוצה לשמוע כמו שאנחנו מקשיבים לך ולדבריך P: על כל פנים,אין מה להתעצבן..ההשקפות של אלה שונות מההשקפות שלך וזה בסדר גמור,באמת P: *ואם כבר,אז..פשוט אל תפתחו יותר דיון מהסוג הזה*

למעלה