עצומה למען החתולים

הכל סבבה../images/Emo8.gif

אני מדברת על אנשים שלא יוצאים לעבוד אפילו שהם יכולים והם דווקא כן רוצים אחר כך עזרה מהמדינה

chagiti

New member
הם לא יושבים ומתפללים כל היום!!!

הם לומדים תורה,לימוד לישמא(אם שמעת על זה...)ולפחות לומדים לא כמוך שאת חושבת שזה סתם משהו וגם דרך זה הם מפרנסים את המישפחה...

אני מסכימה בכמה דברים...../images/Emo9.gif

1)לחתולים(*ובכלל,כל חיה אחרת*)יש זכות לחיות,כמונו..ולכן,בהחלט צריך לטפל בהם.. 2)לא כדיי להקצין אבל בהחלט אפשר לצמצם מעט את הילודה הזאת..בכל זאת,צריך לחשוב שגם כאשר מביאים ילדים צריך גם לדאוג להם להשכלה טובה ולבית טוב.. נכון שיש את מצוות "פרו ורבו"-נכון..אבל בכל זאת לא צריך להגזים עם זה.. אבל יש אנשים שכלל לא אכפת להם מה יהיה עם הילדים(*ושוב,אין לי שום דבר נגד זה..פשוט,אני רוצה שלאנשים יהיה קצת שכל*).

juds1

New member
כמה דברים

א. נכון, יש להם זכות לחיות...וצריך באמת לטפל בהם, אבל עם זאת, לא לזנוח את העניים ככול שיהיו, דתיים או חילוניים וב.יערית צודקת. בלי הילדים של החרדים, הערבים כבר מזמן היו יותר מחצי! ואוי ואבוי אם זה ימשך.

-בעזרתך אבא-

1. לחתולים יש זכות לחיות, נכון. אבל גם לבני אדם יש זכות לחיות. בנתיים אני לא רואה איך המדינה עוזרת לעניים. 2. התחלתי לקרוא מה שכתבת ו... להמעיט בילודה?! אם לא היו דתיים/חרדים במדינה הערבים כבר היו יותר מאיתנו!!! חוץ מזה, למה נראה לך שאין איך לפרנס? נכון שלרוב החרדים אין מחשב, אין טלויזיה, לא יוצאים לבתי מלון וכל שאר השטויות אבל את הדברים החיוניים יש להם!!! ותאמיני לי שאפשר להסתדר בלי טלויזיה!!

מי דיבר על טלוויזיה בכלל../images/Emo35.gif../images/Emo70.gif

ובקשר ל-"ילודה"-כן,ודיי לדחוף את הערבים כל הזמן,טוב
מי שאין לו כסף לפרנס משפחה שלמה צריך לשים גבולות..זה מה שהתכוונתי.. אחרי זה לא לבוא לבכות שאין כסף(*וכן,יש הרבה כאלו*). 2)לכל יצור חי בעולם הזה יש הזכות לחיות..אין דבר כזה שלבני אדם יש יותר זכות ואין דבר כזה שלבע"ח יש יותר זכות.. *וירדן,בואי נגיד ש*רוב* העניים הגיעו למצב הזה בעצמם בגלל שהם זלזלו מאז שהם קיימים(*ואני לא מדברת על אלו שהם נכים/על כיסאות גלגלים*)-כי יש גם נכים וחולים שכם עובדים ולהם זה פי אלף יותר מסוכן! אנחנו רואים בטלוויזיה אנשים שלא עובדים והם בריאים ושלמים אז פשוט עליהם אני ב-כ-ל-ל לא מרחמת כי יש להם את הכוח לעבוד אבל הם לא עושים את זה.

למעלה