שאלות

cjharm

New member
../images/Emo32.gif שאלות

יש לי המון מה לעשות, אבל אני לא עושה את זה! אז חשבתי לעצמי, לפחות בואי תפתחי את הפורם. אז הינה מספר רעיונות (תרגישו חפשי לענות על אחת/כולם/אף אחת מהשאלות הבאות) : 1. באיזה העונה/ פרק השיער של MAC נראה הכי טוב 2. באיזה העונה/ פרק השיער של MAC נראה הכי גרוע 3 . באיזה העונה/ פרק השיער של הארם נראה הכי טוב 4. באיזה העונה/ פרק השיער של הארם נראה הכי טוב 5. מהו המשפט הכי מוזר שבאד אמר (תנסו לעלות על הכלבים ובחתולים של GOING AFTER...) 6. מהו הדו-שיח הכי חמוד שהיה להארם ומאק טוב נגמרו לי הרעיונות, אני הולכת ללמוד תנ"ך תענו על השאלות "השלחנות בכתה לא יקשקשו על עצמם"

תשובה לשאלה 4....

לדעתי השיער של הארם היה נראה מדהים בעונות הראשונות , אבל היום השיער שלו יותר מדי קצוץ והוא נראה קצצצצצצצת יותר מבוגר... אבל הייתי מוכנה לקחת אותו אפילו עם קרחת.... מקווה שמהתשובה שלי משתמע , שהארם נראה מדהים תמיד , עם או בלי שיער...

THEchosen1

New member
אממממממממ .......

אני הכי אוהבת שהשיער של מאק דיי ארוך כמו בgypsy eyes לא אוהבת כשהוא יותר מדיי קצר , אותו דבר גם לגבי השיער של הארם .. בקשר לדיאלוג .. אני לא מצליחה להיזכר במשהו ספציפי שהוא לא ספויילר אז נגיד שאני אוהבת את כל הדיאולוגים שלהם וכולם חמודים :)

j a g f r e a k

New member
התשובות שלי...../images/Emo39.gif

לא אהבתי את השיער של מאק כשהוא היה קצר בעונה השניה... אני מעדיפה אותו יותר ארוך, זה יותר יפה לה. לא ראיתי את העונה הראשונה אבל לפי התמונות אני חייבת לומר שהשיער של הארם נראה קצת מוזר, אבל הכל יפה לו. הדיאלוג הכי אהוב עלי הוא
כל הפרק Lifeline בעונה השישית הוא דיאלוג אחד שלם ומאוד מתוק של הארם ומאק והוא האהוב עלי.

cjharm

New member
תשובות לעצמי?!

1.השיער של MAC נראה מעולה בפרק הראשון של העונה השישית! 2. בעונה השניה היו כמה פעמים שהוא נראה ממש נורא!! בעיקר לקראת הסוף 3+4 נתחיל בכך שDJE נראה מדהים תמיד! אבל בעונה הראשונה לדעתי השער שלו היה ארוח מדי ואז קצר מדי, אז אני אוהבת אותו (תמיד) אבל בעיק עם משהוא באמצע. 5. לדעתי אחד החמודים הוא מהפרק HEROES (עונה שניה זה לא ספוילר!) Mac: "In your dreams, Commander." Harm: "Oh, you don't want to be in my dreams, Major." Mac: "Red light, Commander." Harm: "Red light? There was nothing sexual in what I said, and if you think there was, then maybe, I should give you the red light." 6. אני ממש אהבתי שבאד אמר להארם ומאק בפאב ( (CHAINS OF COMMAND שהיחסים בינו לבין הארייאט הם BLOOY המבטים בין הארם ומאק היו מקסימים!!!

mooma16

New member
../images/Emo20.gif

הארם באמת נראה מדהים בכל מצב אבל עם השיער הקצוץ הזה פחות יפה לו.. למאק יפה בכל מצב וזהו! :)

למעלה