שבת שלום

שבת חלום=]

אוח שונאת יום שבת.. ונוסף לכל!!! היה היום יום מקסים ושימשי!! והיה כזה נעים בחוץ...ושוב אני לבד =\ אף אחד לא יזיז את התחת הענק שלו לטייל...

כלכך משעמם לי ש...

השלימו! כל אחד ירשום מה הוא עשה כדי להפיג את השיעמום*! לדוגמא: כלכך משעמם לי שאני רואה שידורים חוזרים של ארץ נהדרת. (למען האמת העברתי ערוץ) *המשחק למשועממים בלבד! מי שיש מה לעשות בחיים מוזמן לא להשתתף
חחחחחחחחח
(הלו שתפו פעולה, זה יכול להיות מאוד מצחיק) -המשחק הומצא בידי עומר ולאה וכל הזכויות על המשחק שמורות בהחלט©-

עברה השבת ../images/Emo3.gif הייה כייף ^^

חח ססתם , האמתי ביום שישי הודיעו לי את ההודעה הכי כיפית ששמעתי בשנה האחרונה, משההו שהתפללתי עליו הרבה זמן [לא זה לא פלאפון
] ובסוף הוא התקיים.. איין לי מושגג איך.. חח עזזבבו .. צבעעתי באדום את קצוות השיער שלי עם עוד כמה חברות . יצא ממש נחמד ^^ עכשיו אנחנו אדומות בסטייל! ^^ ססתאם XD איזה כיף שבוע הבא יומלדת . יום שישי
האמתי לא כיף בכלל , כל החברים שלי נוסעים ,:/ ז"א רק 2 נשארות . אוף :[ בכ"מ תזכרו לפתוח לי שרשור
. חחהה ססתאם .
יאללה חפררתי ביי

חחח אין בעייה ..

לא רציתי לכתובמה כי פשוט לא היה לי כוח ולא היה לי כוח לחפור. סתם בקטנה ידיד שלי שהכרתי עזב ולא ראיתי אותו שנה והם לא תכננו לחזור יותר לארץ..וממש רציתי..וזההוו והוא בא עוד שבוע וחצי..האממ זהו..חחח.. ססתם כי באמתת רציתי לראות אותו שוב..^^ אמרתי לך זה לא כזה חשוב .. חח

מורקי111

New member
../images/Emo142.gifדניאאאללייייי!!!מזל טווובב כפרעעע אני

עלייך
חח.אני פותחת לך שרשור, ומי שיגיד לי שלאא.. מות יוומת
מה עשית?מה הודיעוו לך? י'זבלל..את לא מתחברת לאיסי,ועד שאת מתחברת..את הולכת לשמונה שעוות!!!! פאק, אני חייבת לדבר איתך.פשוט חייבת. ותספריי לי מה עשיית, רציניי צבעת לאדום?!!!!
חח.. אז איך אמרת?יום שישי הבא?
סגוור

מוררקי'לה [סבא המצאתי כינוי../images/Emo6.gif]

תודה תודה מאמייי!!!! 3> אני זבל ? את לא מתחברת. זבלזבלזבל . שק יוטטטה , גררר %$@# נוו דברי ,רק תתחברי כבר. רבאק XD לאע . לא רציני . עבדתי עליך . צבעתי לסגול
סתם סתם..לאדווםם ..שוולט ^^ יום שישי אחותי [:

מורקי111

New member
../images/Emo142.gifתזהריי שאני לאא אתעצבן עלייך.אני מתחבר

ת** אבל בבקרים
כשאת לומדת
חחח.. נוו,רצינייי.. מעצבנת אתת!! רציניי צבעת לאדום,י'פריקה?!

איזה מתחברת . ?/:

אני כבר 4 שעות על המחשב ואף מורקי לא מתחברת .. נוו עם את מתחברת בבקרים את מצפה שנדבר? יא סטלנית.. פחח..תתחברי אבל גם בערב..טוב ?
לא צבעתי לאדום . רק בקצוות . ואני לא פריקית . תאמיני לי זה יפה .וזה אדום יפה .. וחוץ מיזה עוד 4 חודשים זה יעבור

מורקי111

New member
../images/Emo142.gifאיך אני אאמין לך אם את לא שולחת לי

תמוונה?!!
ואני אתחבר בערבים.. כשיהיה לי מתי
.. פריקההההה
פאק.סבתא שלי נפלה במדרגות.עפתי לעזור להההה

את לא מאמינה לי ?

אני הבטחתי לך , ואני אקיים . מה יש לא להאמין ?
אז לא שלחתי עד עכשיו , סוו וואט אז החיים ניגמרו ?! עם את לא מתחברת בערבים איך את מצפה שנדבר ולמשל *האמאהמ* אני ישלך לך תמונה? אני לא פריקית !
שיהיה ברור .

ברור שנפתח לך שירשור..

וכל הפורומים של תפוז יגיבו לך (:) ופווווווול אנשים יגידוו לך מזל טוב.. שיווו איזה כיף.. חיחיחיח [: לי יש יומולדת במאי.. עוד חצי שנה ... =||

איזוו מותתק ../images/Emo99.gif

חמודה .
, תוודה רבבה רבה לך .
האמתתי, חחח לא ממש כולם יגידו לי מזל טוב .. כולם נוסעים ביום שישי , וניראלי אני דיי יתבודד.

לא נכון..=\

וגם אם כולם יסעו ותישארי בבית ביום שישי ביומולדת שלך אני מבטיחה לך שנשיר ביחד את MY IMMORTAL ואז הכל יהיה מושלם..

סבא סבתא.

הוא הגיע
פתאום בלי שום הודעה ראיתי אותו שלשום ,זה הבהיל אותי. אז ברחתי
..אבל אחרי זה חזרתי.. הוא כ"כ חמממממווודדד ..
הוא הביא לי מתנה ליומלדת

שרשרת ../images/Emo23.gif

לימ אכפת מה הוא הביא , העיקר הכוונה, הוא היה כ"כ חמווד והוא כתב לי ברכה כ"כ יפה.. השרשרת נחמדה.. יגרום לי להיזכר עליו יותר [?] :] :[

למעלה