שישי , שבת ,ראשון

די. תשבעי שזאת חברה שלך:(

יואו. אמא שלי מקודם חזרה והיא סיפרה לי על זה=[ היא בדקה אותה אלוהים.. מסכנה.

../images/Emo2.gif מתי היא תצא מטיפול נמרץ את יודעת ../images/Emo70.gif ../images/Emo35.gif

בבקשה תודיעי לי אם את יכולה

וואי אני ממש לא יודעת=[

אני אשאל את אמא שלי אבל לא נראה לי שהיא גם יודעת. היא עברה לרמב"ם לא? אוף. הלוואי שהיא הייתה יודעת. אבל היא רק עשתה לה כמה בדיקות, ואז המנהלת מחלקה טיפלה בה. מצטערת
.

O דילב O

New member
../images/Emo105.gifטוב בנות כנסו להסבר ../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif

התקשרה אלי רינת זאת שמינתה אותי להיות מנהלת. והיא דיברה עם איציק , שרוצה לשנות לנו \ למחוק לנו את הפורום. אז רינת אמרה שהיא לא מוחקת ולא משנה את השם !!! ופשוט מאוד לא לקלל את הגיים בויז . והכל יהיה בסדר
.

טוב נראה לי שנוכל להסתדר עם זה ../images/Emo6.gif

למרווווווווות שאם יסגרו תמיד נוכל לפתוח קומונה שהיא רק בשבילנו

O דילב O

New member
../images/Emo105.gifנכון אבל בכל זאת.

אין ולא יהיה כמו הפורום הזה חחח . כמה דברים עברנו. פייייייי.

../images/Emo135.gifאיציק איציק איציק ,,,

חבל שאסור לקלל אותו . XD אבל מה הוא חושב לעצמו ? , אחרי הכל יש פה בנות המוווווון זמן והתחברנו אחת לשנייה , מה הוא חושב ? . |:

מי את ומה את רוצה ממני ? ../images/Emo2.gif

ולא אני לא מתכוונת כמה ימים טובים לצאת בערב מהבית

נוופריי

New member
כמה זמן לא צחקתי ככהD: חן הנה השיחה ...

מישהו ניכנס אליי לאיסיקיו D+ נוופופפוו [ :‏ (‏PM‎ ‏10:48)‏ : מי ?........... נוופופפוו [ :‏ (‏PM‎ ‏10:50)‏ : ??.. goni‎ (‏PM‎ ‏10:50)‏ : היי נוופופפוו [ :‏ (‏PM‎ ‏10:50)‏ : מי זה??? goni‎ (‏PM‎ ‏10:50)‏ : ג'וני מחיפה goni‎ (‏PM‎ ‏10:51)‏ : ואת נוופופפוו [ :‏ (‏PM‎ ‏10:51)‏ : אנימכירה אותך מאיפה שהוא ???:O..... goni‎ (‏PM‎ ‏10:51)‏ : מאיפה את נוופופפוו [ :‏ (‏PM‎ ‏10:51)‏ : קריות goni‎ (‏PM‎ ‏10:51)‏ : סבבה נוופופפוו [ :‏ (‏PM‎ ‏10:51)‏ : מאיפה ישלך את האיסיקיו שלי ?????.???...... goni‎ (‏PM‎ ‏10:52)‏ : את רואה אני זוכר4 שקבלתי את האסי שלך goni‎ (‏PM‎ ‏10:52)‏ : מהצט נוופופפוו [ :‏ (‏PM‎ ‏10:52)‏ : אני לא מסתובבת בצ'טים ישלי חיים כפרה goni‎ (‏PM‎ ‏10:52)‏ : בת כמה את נוופופפוו [ :‏ (‏PM‎ ‏10:52)‏ : מה איכפת לך????? goni‎ (‏PM‎ ‏10:52)‏ : כי אולי נכיר את את השני נוופופפוו [ :‏ (‏PM‎ ‏10:53)‏ : חחח ואולי לא , goni‎ (‏PM‎ ‏10:53)‏ : חחחחחחחחחחחח נוופופפוו [ :‏ (‏PM‎ ‏10:53)‏ : מה אתה צוחק ירמאד goni‎ (‏PM‎ ‏10:53)‏ : אם לא אז זכותך goni‎ (‏PM‎ ‏10:53)‏ : אני לא טופס אותך נוופופפוו [ :‏ (‏PM‎ ‏10:53)‏ : נכון .וגם זכותי להעיף אותך לאיגנור :] סיפרו לי שכייף שם :] תהנה
goni‎ (‏PM‎ ‏10:54)‏ : למה לא אבל אני בחור ביישן goni‎ (‏PM‎ ‏10:54)‏ : לא אוהב שמצקים לי נוופופפוו [ :‏ (‏PM‎ ‏10:54)‏ : יש שם הרבה אני בטוחה שתכיר עוד מטרידים כמוך חח goni‎ (‏PM‎ ‏10:54)‏ : אני מטריד חס וחלילה goni‎ (‏PM‎ ‏10:55)‏ : אני רק עושה טוב לאנשים טובים נוופופפוו [ :‏ (‏PM‎ ‏10:55)‏ : קיצר דבר ברור באלך להגיד מאיפה הביאו לך את האיסיקיו שלי או שאתה ממשיך לזיין בשכל?? goni‎ (‏PM‎ ‏10:55)‏ : אני לא אוהב לזיין נוופופפוו [ :‏ (‏PM‎ ‏10:56)‏ : לא שאלתי אם אתה אוהב לזיין או לא , אני לא שמה את האיסיקיו שלי בשום מקום מה אתה מזיין בשכל צ'ט אלעק דבר ברור goni‎ (‏PM‎ ‏10:57)‏ : אני יכול לדבר ברור אם תתני לי צאנס נוופופפוו [ :‏ (‏PM‎ ‏10:57)‏ : יאללה בגלל שאני ילדה חמודה נוופופפוו [ :‏ (‏PM‎ ‏10:57)‏ : ישלך 5 דקות להסביר את עצמך למה אני לא אחת שתעביר לך את השיעמום goni‎ (‏PM‎ ‏10:58)‏ : שנייה נופר אני בפלאפון נוופופפוו [ :‏ (‏PM‎ ‏10:58)‏ : גם את השם שלי אתה יודע?!!?:OO goni‎ (‏PM‎ ‏11:01)‏ : אבל את באמת מוצא חן בעיני נוופופפוו [ :‏ (‏PM‎ ‏11:02)‏ : אני מוצאת חן לא רק בעינייך נוופופפוו [ :‏ (‏PM‎ ‏11:03)‏ : עכשיו תסביר לי מאיפה יש לך את האיסיקיו שלי ואני ידע לאיפה אתה מתאים נוופופפוו [ :‏ (‏PM‎ ‏11:05)‏ : ... goni‎ (‏PM‎ ‏11:05)‏ : נראה אני קודם רוצה לדעת מה את חושבת עליי אם אזמין אותך לנס קפה בפאב נוופופפוו [ :‏ (‏PM‎ ‏11:05)‏ : חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח!!! למה ניראלך ?? אתה תכף לוקח את הפרצוף המכוער שלך ועף לאיגנור אני רק רוצה לדעתמאיפה ישלך את האיסיקיו שלי נוופופפוו [ :‏ (‏PM‎ ‏11:09)‏ : .????????? goni‎ (‏PM‎ ‏11:10)‏ : אבל למה את מדברת איתי ככה נוופופפוו [ :‏ (‏PM‎ ‏11:10)‏ : תסביר כבר מאיפה ישלך את האיסיקיו נו goni‎ (‏PM‎ ‏11:11)‏ : אני לא אסביר לך פה את צריכה להראות אותי בארבע עיניים ככה לא תביני אותי נוופופפוו [ :‏ (‏PM‎ ‏11:11)‏ : מה אתה אומר אז 4 עיניים תעשה עם הכושלאמא שלך להתראות

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח !!!

איזה דפוקק לאייסטר איזה אנשים יש בעולם ההזה,, \: נופר האיסיקיו שלך סלב D:

למעלה