שישי , שבת ,ראשון

נוופריי

New member
../images/Emo32.gifשישי , שבת ,ראשון../images/Emo32.gif

שבת שלוום :] קמתי מוקדם , אני הולכת ליקנות פלאפון חדש ברוך שפטרנו , או לסדר אותו \ ; גם ממשההו :]] יוםטוב ושבת שלום חברימוס D:

OMGF!!!!!

איזה משחקD: אני אוהבת את מכבי^^" עמית בסוף הייתי ביציע עם הבהמותD; די אבל איזה כיף היה חחח כמה אנרגיות טוב שלא קיבלתי שבץ בסוף
. שבת שלום

lililulu

New member
אמרתי לך שכיף עם האולטראס

שנה שעברה הייתי איתם הרבה השנה אני יושבת עם חברות ורק לפעמים מעודדת....חחח איך אני אוהבת את האלה שיוצאים צרודיםD=

נוופריי

New member
היי מיכל שלא תישכחי לעשות שירשור הצבעות

ושירלי , שירשור הופעות זה חייבD:

../images/Emo135.gifכמעט שכחתי . O;

שנייה אני פותחת . D = רציני נזכרתי בזה , אמרתי מה תיהיה העבודה שלי עכשיו בפורום ? . XD

שירלי XD

New member
../images/Emo83.gif אני חוזרת בגילגול הבא לפורום תראוD=

מצטערים, אירעה שגיאה. אם אינך בטוח כיצד להשתמש בתכונה/אפשרות כלשהי,או שאינך יודע מדוע אתה מקבל את הודעת השגיאה הזו,נסה לעבור על קבצי העזרה לקבלת מידע נוסף ועזרה. השגיאה שהתרחשה היא: חשבון המשתמש שלך מושעה באופן זמני. ההשעיה היא עקב Jul 12 1942, 02:12 PM.

lililulu

New member
כן אבל היא מתכוונת...

שפעם היה לך אוף חמישי אוף שישי ובין לבין שרשור הופעות...שרשור הצבעות...הבנים היו כותבים... עכשיו זה לא יהיה, אז היא שואלת מה עושים כדי שלא יהיה הכל סתם דיבורים... והדר לדעתי אין מה לעשות...יש שרשור הכרות שרשור שאלונים ומשחקים...היו הרבה פעמים בתקופה האחרונה שהבנים נעלמו והיה דף שלם אופים...אין לך מה לעשות כדי שזה לא יהיה ככה

למעלה