שישי,שבת,ראשון

../images/Emo135.gifהייתי חייבת . P =

לקרוא את זה ................בשקט יש בעולם הזה לפחות 5 אנשים שאוהבים אותך ואפילו מוכנים למות בישבילך. יש לפחות 15 אנשים שאוהבים אותך בצורה זו או אחרת. הסיבה היחידה שיש מישהו ששונא אותך זה בגלל שהוא רוצה להיות כמוך. חיוך אחד ממך מביא אושר למישהו שאפילו לא מחבב אותך. כל לילה, ישנו מישהו שחושב עליך לפני שהוא הולך לישון. את/ה מייצג/ת את העולם כולו בישבילו. אם לא היית שם, הוא לא יוכל לחיות בלעדייך. את/ה מיוחד/ת ויחיד/ה עבורו. מתי שאת/ה עושה טעות מאוד גדולה,משהו טוב יוצא מזה. מתי שאת/ה חושב/ת שהעולם מסובב לך את הגב,תיסתכל/י טוב: זה בעצם את/ה שמסובב/ת את הגב שלך לעולם. מתי שאת/ה חושב/ת שאין לך מזל שאת/ה רוצה משהו מסויים, אז לא יהיה לך אותו,אבל אם תאמינ/י בעצמך אז כן יהיה לך אותו. תיזכר/י תמיד במחמאות שאת/ה מקבל/ת ולא את ההערות הלא טובים. תגיד/י תמיד לאנשים מה שאת/ה חושב/ת ומרגיש/ה עליהם, את/ה תרגיש/י יותר טוב מתי שהם ידעו מזה. אף אחד לא שווה את הדמעה שלך ואת הבכי שלך,ולמי שמגיע באמת לא יגרום לך לבכות. אם יש לך ידיד/ה נפש טוב קח/י את הזמן להגיד לו איך הוא או היא מיוחד/ת עבורך. את/ה תאיר/י ואולי גם תשאנ/י את הדעה של מישהו,את החיים שלו למשהו יותר טוב. אומרים שלוקח דקה אחת לדעת אם הבן אדם מיוחד שעה בישביל לדעת אם הוא מעניין ויום שלם בישביל לאהוב אותו אבל צריך חיים שלמים בכדי לשכוח אותו. תעצרי שנייה ותקחי את הזמן בישביל לחיות טוב יותר. אל תעזבי אף פעם מישהו שאת אוהבת בישביל מישהו שאת מאוד רוצה אותו,אבל מי שאת רוצה באמת יעזוב אותך בישביל מישהי שהוא כן אוהב. היום ב-24:00 האהוב שלך/ה יאמין שהוא כן אוהב אותך. משהו יקרא לך בין 1:00 ל- 4:00 מחר תיתכוננו לשוק של החיים שלכם. אם לא תאמינ/י לזה אז תיהיה מקולל/ת ועם הרבה בעיות במערכות יחסים ל- 10 שנים הבאות. אז תישלח/י את זה ל-15 אנשים ב-15 דקות. תשלח/י את זה לכל מי שאת/ה מעריכ/ה וגם למי ששלח לך את זה. תשלח/י את המחשבה הזו למי שלא תישכח/י בחיים

נוופריי

New member
חחח.. כמו האילו של כיתה ו' שהיינו מעבירים

באיסיקיו "לאלאלאאאאאאא אל תיסגור את זה זה א מ י ת י חחחחחחחחחחח"

../images/Emo135.gifחחחחחחחחחחחחחחחחחחח ואני תמיד הייתי

מתעצבנת על אלה ששלחו לי . D = אבל אבל אבל ... אם זה אמיתייייייייייי [ ? ]

../images/Emo215.gifחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

כאילו מה ששמתי עכשיו בפורום .
אף פעם לא האמנתי לדברים האלו . XD

למעלה