שישי,שבת,ראשון

MaStuLa76

New member
הוא לא יודע איפה זה קרית שמונה -___-

הוא לא יודע מזה לקרוא אוואי , הוא לא יודע מה זה המילה "אינטלגציה" אין לו במקלדת את הסימנים : ? ! . , : " וכו' הוא לא מכיר את המילה ציניות . ובקיצור , אין לי כוח להכנס להיסטוריה איתו , הוא טיפש :) אבל הוא סקסי. חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

MaStuLa76

New member
נפלו פה המון קטיושות !

מה , הוא לא צופה בחדשות ?? לא שומע מחברים? בטח, כל היום לומד תנ"ך [: ואת מצוות פרו ורבו D;

lililulu

New member
חחחחחחחחחחחחחח הוא לא נראה חרמןD=

אבל הוא כן נראה דבילD; בואי נעשה לו מסיבת הפתעה ביומולדת! "ההפפתתעעהה!!!!!!" "מי אתם בכלל?!" חחחחחחחחחחחחח מה התאריך שלו?D:

MaStuLa76

New member
31.12 D;

איזה באסה לו , בסוף שנה חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

lililulu

New member
למה כיף לו!

ב12 גם יש לו יומולדת וגם הוא מתנשק עם מישהי/מישהוDDD; סתם סתם [:

MaStuLa76

New member
ושכואב לךךךךךךך אתה כותבבבבבב

על כל מה שהיההההה על רגע מאכזבבבב...אז רק תגיד לייייייייייייייי ילדדדד , מימה אתה פוחד? מי סיפר לך סיפור? ילדדדדדד לאן אתה נודד? ומי אמר שזה אסורררררררר אאאהה וכשאתה מתפלל אל השמיים על מה אתה חושב , למי אתה שררררררר אחלה דיסק יש לחדש של הראל מויאל

MaStuLa76

New member
ילדה קטנננה עם חיוך ביישניייי

אולי זו את , שנגעת.. ביגוני הלילה , לך כתבתי שאני.. כבר לא פוחד מהגשמים , כבר לא נרטב מהפחדים בוכה ושר..את השירים שאת אהבתתתתתת כבר לא אוסף את השברים כבר לא שובר את הכלים כבר לא נשברררררררררררררררר מהמילים שאת אמרת |:

שבוע טוב

אז מה עושים עכשיו וכיצד ממשיכים מי יודע בכלל לאן אנחנו הולכים מה יהיה אם בסוף לא נראה מלאכים מה יהיה אם בסוף אנחנו כלל לא מתים רק שותקים
איזה טוב היה אתמול

lililulu

New member
מה את רואה זאפ לראשון י'מוזרהD:

ראיתי את זה כשההורים שלי היו מאחרים לקחת אותי מהגןXD

../images/Emo187.gif יש VOD . בכל מקרה .

ג'יני הלכה לפגוש את מקס והלנה , צ'יף ליבי ואנה הלכו אחריה עד שהיא נעלמה עם מיילו. השלישיה ניסו לצאת מהיער אבל הם כל הזמן הלכו במעגלים.... זה העיקר ^ בתמצית ^ .

למעלה