שלום

ליעדון

New member
../images/Emo32.gifשלום../images/Emo13.gif

צפניה בשבדיה, אמילי בצרפת, אוחנה בירושליים, אבי בהולנד, עולי, איפה את? בקיצור - התגעגעתי
עכשיו, כשאני רווק טהור וגאה, ונרגעתי טיפה מהנינטמאניה שתקפה אותי בחודש האחרון, אני הולך לשלוח לכולכם מסרים ארוטיים ואפילו לחבר אותך, אוחנה, למסנג'ר שלי. ביי

א ו ח נ ה

New member
אבי בהולנד???../images/Emo12.gif

חוצפןןןןןןןןן אפילו לא אמר לי שהוא טס עכשיו אני מבין למה הוא נעלם......

../images/Emo32.gif פלולות

אני חייב לציין שבתור מי שמתהדר בפלולה ( שומה, בעברית) , מאז שסטייסי אוריקו פרצה לחיינו החיים נראים הרבה יותר טוב. לסטייסי יש פלולה, לדנה ברגר יש, למדונה יש, לאנריקה איגלסיאס כבר אין - אני נמצא בחברה טובה. (בתמונה : פלולה עם בחורה).

Poi§on

New member
סטייסי אוריקו גדולה!

השיר שלה Stuck מספר אחת! שיר גדול! זמרת גדולה! גם השיר החדש שלה מעולה. צופן לה עתיד גדול!

F I G H T E R

New member
ויש לה

סינגל חדש שנקרא more to life שזה אחד השירים היפים ביותר ששמעתי בזמן האחרון, אני חורש עליו. ממליץ לכם!!

עולי

New member
אני פה!!!

אני פה, מטר מקפה הלל בעמק רפאים, אבל אני פה. אבל מחר.... אני באילת עם החבר!!! כולם, תקנאו!!!!!!

גם אני עוד לא קיבלתי מסר אירוטי

כדאי מאוד שיגיע אליי ולצפניה אחד כזה אם לא יש לנו משהו לחשוף על ליעדון מואה אה אה *איומים*

א ו ח נ ה

New member
לקחתם אותו ברצינות?

ליעדון הוא כמו דמי מור בסטרפטיז Don't take him too serious

I always tell the girls

never take it seriously, if you never take it seriously, you never get hurt, if you never get hurt, you always have fun סתם זה הזכיר לי... נו משעמם לי. תרביצו לי.

googely bear

New member
מפניני החוכמה של אמילי../images/Emo8.gif

אמת או חובה! את היית מהבנות(בצעירותך) שהיו כותבות ביומן הרבה משפטים כאלה? סתם, אני אוהב שטויות כאלה.
והאויריקו הזאת קצת מיוטרת בעיני. זה רק לי נראה, או שהבת ה"קולית" בקליפ שומה לה 2 טיפות סירופ מייפל?

googely bear

New member
איך אהבתי את הסרט!

כפרה על קייט הדסון! שתזכה לחיים ארוכים ומחומצנים!

למעלה