שקיבלתי הבוקר

אילה40

New member
../images/Emo32.gif שקיבלתי הבוקר

בעיות משתמשי מחשבים למחלקת תמיכה הכל אמת (כך נטען) תומך: איזה מחשב יש לך? > לקוח: לבן... > ----------------------------------------------- > לקוח: היי, אני לא מצליח להוציא את הדיסקט החוצה > תומך: ניסית ללחוץ על הכפתור שעל הכונן? > לקוח: כן, בטח, זה תקוע. > תומך: זה לא נשמע טוב, אני רושם למישהו להגיע אליך... > לקוח: לא... חכה רגע... עוד לא הכנסתי אותו... הוא על השולחן שלי... > ----------------------------------------------- > תומך: תלחץ בבקשה על אייקון 'המחשב שלי' בצד שמאל של המסך. > לקוח: שמאל שלי או שלך? > ----------------------------------------------- > תומך: שלום, במה אפשר לעזור לך? > לקוח: שלום, אני לא מצליח להדפיס. > תומך: אוקיי, תלחץ בבקשה על 'START'... > לקוח: תשמע חבוב - אל תתחיל איתי עם שפה טכנית - אני לא ביל גייטס!!! > ----------------------------------------------- > שלום, אני לא מצליח להדפיס. כל פעם שאני מנסה אני מקבל הודעה 'לא מוצא את > המדפסת'. אני אפילו כבר שמתי את המדפסת מול המסך אבל הוא עדיין אומר שהוא לא מוצא אותה... > ----------------------------------------------- > לקוח: יש לי בעיה עם הדפסה בצבע אדום. > תומך: יש לך מדפסת צבעונית? > לקוח: אהההה.............תודה. > ----------------------------------------------- > תומך: ומה יש לך עכשיו על המסך? > לקוח: דובי שהחבר שלי קנה לי בסופר. > ----------------------------------------------- > תומך: תלחץ בבקשה על אף-שמונה. > לקוח: לא עובד > תומך: בוא נעבור על זה שוב. מה עשית? > לקוח: לחצתי על אף שמונה פעמים כמו שביקשת אבל שום דבר לא קרה... > ----------------------------------------------- > תומך: הסיסמה שלך היא a קטן כמו ב-apple, V גדולה כמו ב-Victor והספרה 7 > לקוח: 7 באותיות גדולות או קטנות? > ----------------------------------------------- > תומך: אתה בטוח שאתה משתמש בסיסמא נכונה? > לקוח: כן, בטוח. ראיתי את אחד החברה פה מצליח להתחבר איתה. > תומך: אתה יכול לתת לי אותה כדי שאני אנסה להתחבר? > לקוח: כן - 5 כוכביות. > ----------------------------------------------- > תומך: באיזה אנטי וירוס אתה משתמש? > לקוח: נטסקייפ > תומך: זה לא תוכנת אנטי וירוס... > לקוח: סליחה... התכוונתי אינטרנט אקספלורר. > ----------------------------------------------- > יש לי בעיה עם המחשב: חבר שלי התקין פה שומר מסך אבל כל פעם שאני מזיז את העכבר הוא נעלם! > ----------------------------------------------- > תומך: תמיכה מיקרוסופט שלום, במה אפשר לעזור? > לקוח: ערב טוב, אני מחכה לכם כבר למעלה מארבע שעות. תוכל לומר לי כמה זמן יקח עד שתוכלו לעזור לי? > תומך: אה..? סליחה, אני לא מבין... מה הבעיה? > לקוח: עבדתי בוורד ולחצתי על כפתור העזרה לפני יותר מארבע שעות. אפשר לדעת מתי מישהו יצור איתי קשר סוף סוף? > ----------------------------------------------- > תומך: במה אפשר לעזור לך? > לקוח: אני כותב את האימייל הראשון שלי > תומך: אוקיי, ומה הבעיה? > לקוח: בכתובת מופיעה האות a. את זה אני יודע לכתוב - אבל איך אני מקיף אותה בעיגול???

למעלה