sha na na revol

New member
בעיטות לביצים.

וסכינים...
אבל עקרונית, בכל פורום פשוט זורמים עם הדיון... זה חלק מהווי....

sha na na revol

New member
תראי ו...

זה כי אין הרבה פורומים שאני יכול לדון בהם בכיף על מוזיקה שאני מאוד אוהב. פורום מוזיקה אלטרנטיבית למשל ממש לא מתאים לי.

DesertRose7

New member
אני עדין בעד

לדבר גם להקות שלא בהכרח נמצאות בMTV2 שלנו, אבל כן יש להן את הפוטנציאל להגיע לשם או שפשוט יש להן את הסגנון של MTV2. ככה כולנו "נרחיב אופקים"

sha na na revol

New member
../images/Emo45.gif גם לי אין בעיה עם זה...

ראיתי את פורום אמ טי וי הרגיל והם מדברים על ה-כ-ל.... ממש לא רק דברים אמטיויסטים.

CitizenErased

New member
כי MTV זה הרבה יותר רחב

בכללי איך שזה עכשיו, זה בסדר.. כאילו.. אם אתם נגררים בשיחות על דברים שלא קשורים אז בסדר - אבל גם כן לנסות במידה כי קצת הגזמנו עם הפופ שם חח אבל לשים קליפ שלא מציג בMTV2 בפינה של קליפים חדשים זה לא לעניין, כל עוד זה לא מציג שם זה לא צריך להיות פה.

sha na na revol

New member
אבל בכל זאת...

הם דיברו שם על דברים מימי תרפפ"ו ואני ללא מגזים... לא כמו שאנחנו עושים את זה.

Luna Sphere

New member
../images/Emo45.gifגם אני בעד..

אבל אם אתם לא רוצים אז לא אין לנו על מה להתווכח....

orw93

New member
עשיתי מחקר קטן../images/Emo205.gif

בעקבות הסוגיה(?) על הבריטרוק. זה מה שהיה כתוב בויקיפדיה: Britpop was a British alternative rock genre and movement that was at its most popular in Great Britain in the mid 1990s. Britpop emerged from the indie scene of the early 1990s and was characterised by bands influenced by British guitar pop music of the 1960s and 1970s. The movement developed as a reaction against various musical and cultural trends in the late 1980s and early 1990s, particularly the grunge phenomenon from the United States. In the wake of the grunge invasion led by bands like Nirvana, many bands positioned themselves as opposing musical forces, referencing British guitar music of the past and writing about uniquely British topics and concerns. Although Britpop bands did not on the whole have a single unifying sound they were grouped together by the media first as a 'scene' and later as a national cultural movement. Blur, Oasis and Pulp are generally considered the scene's most prominent acts;[1][2] other major bands associated with Britpop at various stages included Suede, Elastica, Ocean Colour Scene, Supergrass, and The Verve. These bands brought British alternative rock into the mainstream and formed the backbone of a larger British cultural movement called "Cool Britannia". Although its more popular bands were able to spread their commercial success overseas and even to America, Britpop fell apart by the end of the decade. תרגום:(קצת צולע אבל אין דבר
) בריטפופ היה ז'אנר הרוק אלטרנטיבי והוא היה פופולרי באמצע שנות ה-90. בריטפופ פותח מסצינת האינדי בשנות ה-90 המוקדמות והוא הושפע מלהקות גיטרה בריטיות משנות ה-60 וה-70. הבריטפופ התפתח כתגובה טרנד של מוזיקה תרבותית מגוונת בשנות ה-80 המאוחרות ובתחילת שנות ה-90, כמו גם הגראנג'-תופעה שהתחיל בארה"ב. טוב אינלי כוח לסיים לתרגם את הכל. אבל זה בעקרון רוק בריטי שהתפתח בשנות ה-80-90 מרוק אינדי (מה שדי מסביר למה יצא שאני לא אוהבת את הלהקות שהיו בסקר
).

CitizenErased

New member
סתם לרקורד...

אני מעולם לא החשבתי את מיוז לבריטרוק הם הרבה יותר קלטרנטיבי.. בריטרוק קרוב יותר לאינדי
רייזורלייט, הקוקס וכאלה אני עוד יכולה לראות למה אומרים שהם בריטרוק... בכל מקרה, זו לא אני בחרתי לשים אותם ככה בסקר כמובן חח פשוט העתקתי את הלהקות הכתובות בכתבה באתר של MTV2 לגבי הBRITROCK WEEK

lestatgirl

New member
Dont look back into the sun

יותר מפריחע לי התמונות עצמן זה שהעובדה שמה שהפריע לי בהן זה שהוא ממש השמין.. יותר מפריע לי שהפוסטמות שצילמו את זה סווגו כמעריצות..אם אני הייתי שם לא הייתי אפילו אומרת את זה בפורום מעריצים.. ומתייחסים אל זה ככזאת הפתעה כל פעם מחדש שהוא לוקח סמים כמו שגילו שקייט עושה קוק כאילו מה הגילוי הבא היא אוכלת רק חסה נו ברור שהיא עושה קוק היא פאקינג סופרמודל היא ה-סופרמודל והוא ה-רוקסטאר אם הם לא וויל ליב אפ טו דה קלישייז מי כן?.. כן הוא מזריק ועד שהוא לא יגמל לתמיד הוא ימשיך להזריק לפרסם כל פעם שהוא עושה קוק או כל דבר אחר זה מטומטם כמו לפרסם כל פעם שקצב מטריד אישה מינית.. מעצבן אותי כ"כ שפוסטמות מתלהבות כאלה פוגשות אותו ואנשים שאשכרה היו מנהלים איתו שיחה תרבותית על המוזיקה במקום לצפות בו לוקח סמים בתדהמה ובאוי כמ אתה מגניב לא.. וכאילו מ הפוסטמות משאירות אותו שם מה הם בכלל?.. ומה אני מאמינה לשטויות האלה זה הפאקינג סאן..

Luna Sphere

New member
../images/Emo45.gif

~סיפורים על הסאן~ יש לי הרבה אבל : 1. אני עייפה 2. היה לי את הסיוט הנורא ביותר בעולם ואני לא יכולה לא לחשוב על זה

sha na na revol

New member
LOL

מבין אותך, וח"ח על שהכנסת את קצב בצורה שמצחיקה אותי.... אני מתייחס לזה רוב הזמן אותו הדבר, אבל פיט זה בחור שיש בו כאלה איכויות (ותמימות, יורשה לי) שאם זו לא הייתה עובדה כזאת ידועה שהוא עושה סמים, זה פשוט לא מתאים לו... אני סה"כ רוצה את הבחור מאושר ולא את הסחרחרת המטורפת הזאת...

lestatgirl

New member
עורכי הסאן הםהיחידים שרוצים אותו כך

ואני עדיין בשוק שהחנוון הקטן בסוודר בקליפ של אפ דה בראקט זה אותו בלאגן עם עיני שטן שמופיע לי בסוף הקליפ של קאנט סטאנד מי נאו

למעלה