~
אוף של ראשון
~

ברכות חג שבועות שמח לפורומים../images/Emo171.gif

כמדי חג, מסורת בתפוז, כל פורום רושם להרבה פורומים חג שמח בפורום שלהם! אז בואו נצטרף לחגיגת הברכות
כך גם אלה שלא יודעים שיש פורום לשמינייה ידעו
בהודעה הבאה שאני אגיב להודעה הזו אני אראה הודעה לדוגמא שאותה שמים בפורומים.. ואפשר להתחיל לשלוח
ובשרשור הזה אחרי שאתם כותבים לכל פורום ברכה תכתבו פה איזה פורום אתם שמים.. נגיד אני שם בפורום טלנובלה בע"מ אז ישר אחרי זה אני רושם פה ששמתי בפורום טלנובלה בע"מ.. שלא יהיה כפילות בפורומים
חג שמח לכולםםםםםם

מזל-טוב לירין!! (ירינוששששש)../images/Emo65.gif

היא בת 15 היום!! קולולולו
עד 12222222222222200000000000
שרשרו ברכות בהמוניכם !

עוד יומולדת היום למישו ../images/Emo2.gif../images/Emo99.gif

בן ברייר ! (B R A Y E R) המלךךךךךךך
בן 13 היום!!!
קולולולולו יום של חגיגות

Rockamora

New member
חג שבועות שמח לפורום השמנייה!

ממ.. זה רק כי פרסמת בפורום 477
.. לא אתה לא כועס.. נכון?!
אגב.. מה זאת התכנית הזאת? נשמעת נחמדה..

srosheboyy

New member
קומונה שווה!

קומונת הסרט צעקה קישור לפורום http://www.tapuz.co.il/Communa/userCommuna.asp?Communaid=9760

ב ר ד נ י

New member
שלום! כנסו שניה

הנה אתר השמנייה של ערוץ הילדים סתם עם זה מעניין מישהו! http://www.shesh.co.il/programmes/shminia/index.asp

HenVeLo

New member
ביום ראשון ובשני אין השמינייה!!../images/Emo4.gif

לא נשכח ולא נסלח!

Dark View

New member
חג שמח :]

ממני, ואני מניח שגם משאר כל פורום אירוויזיון (262) אגב יש לי את המספר של לירון לב ואני גם משורר אז יש מצב שאני הולך להתקשר אליו ולהציע לו שיר שלי שהוא ממש הוא!

../images/Emo41.gifלפורום X../images/Emo171.gif../images/Emo24.gif

חג שבועות טעים ושמח מפורום השמינייה
===================================== זו סתם הודעה לדוגמא.. שימו
: *בכותרת רשמתי לפורום X.. במקום הX יבוא שם הפורום, למשל "לפורום טלנובלה בע"מ" *את המילים "פורום השמינייה" שימו כקישור ישיר לפורום שלנו כדי שהרבה יכנסו:) *לא לשכוח לשים את התמונה של הלוגו של הסדרה- שכולם יזהו !

מזל טוב ../images/Emo13.gif

עד 120, שיתגשמו כל חלומותיך וכל מה שתרצי. נקווה להכיר אותך

De-Panther

New member
דבר כזה נקרא ספאם..|זבנג|../images/Emo23.gif../images/Emo185.gif

בבקשה אל תעשו כאלה דברים בפורומים זה גורר יותר מידיי הודעות עוף כבר מישהו עשה כזה דבר לפורום השמיניה בפורום שאני מנהל מחקתי את ההודעה למרות שהספיקו להגיב עליה כבר כמה אנשים... למרות שאני גולש בפורום הזה ואני אשמח לתת פירסום לפורום הזה... זה משהו שהמנהל של הפורום צריך לדבר איתי עליו לא שגולשים יבואו ויציפו לי את הפורום בבקשה לא להמשיך עם זה אם אתם רוצים בכל זאת לפרסם את הפורום ולהגיד חג שמח... תבדקו אם יש שירשור של חג שמח ותשרשרו אליו את ההודעה לא בשירשור חדש

Morysan

New member
זאת תוכנית ממש ממש יפה ^^

בערוץ הילדים...תראה אתה תאהב ^^ ושיהיה גם לכם חג שמח!

למעלה