~
אוף של ראשון
~

לזה חיכיתי

המון ילדים שמנויים לYES נכנסים פה ורושמים שהתוכניות של הוט זה חרא ויס זה הכי טוב כאילו שהם המייסידים של יס אז יפה לראות שעדיין יש מישהו או כמה ילדים שבאמת לא יתווכחו סתם כמו מטומטמים על התוכניות שלנו ושלהם

Rockamora

New member
לי יש יס.. וראש גדול זאת...

התוכנית הכי מפגרת שראיתי בחיים שלי! מאיפה הביאו את הילדים האלא? הם לא יודעים לשחק בגרוש! הצילום שם עלוב! העריכה עלובה! הטקסטים\דיאלוגים יותר! בקיצור.. חרא סידרה..! אני מניח שזאת שוות ערך לראש גדול.. אבל לא משנה.. :) (היי מומין! לאן נעלמת?!)

yuviz

New member
הפה הפה.. מי שרשמה את זה כנסי רגע

מי שפה בא ומקלל אתכם או אומר וואטאבר מה שהוא אומר, תעזבו אותו ואל תתחילו לקלל, בגלל שזה בטוח לא מהפורום שלנו. אצלינו בפורום עשינו הסכם שלא הולכים ומקללים את הפורום שלכם או כל פורום כביכול "מתחרה" בפורום שלנו, וזה כמעט בטוח לא מהפורום שלנו, ואם בכל זאת הוא מהפורום שלנו, זאת התנהגות ילדותית שפשוט נעשית מתוך קנאה. -דר"א אני ותיקה בפורום ראש גדול, אתם מוזמנים-

Ben LeVi 232

New member
תראו, אולי אתם לא יודעים אבל היו

גם כמה שרשורים שפתחו אנשים מהפורום שלכם בפורום שלנו עם השמצות ודיבור ברמה שבכלל לא שווה התייחסות. ככה שגם אצלכם לא כולם טליתות תכלת. בכל אופן, מי שחושב שאנחנו באיזו מלחמה הוא בן אדם פתטי ומגודל. שתי תוכניות משודרות לקהל אחר, כל אחד נהנה מהתוכנית שמשודרת לו. על כל תוכנית יש גם ביקורת וגם אם רוצים להגיד אותה יש דרך
חוץ מזה, הצילום בראש גדול אולי נראה לך עלוב כי זה לא צילום אולפן סטנדרטי, לדעתי ולדעת רבים אחרים זה משהו יפה, שונה וחדש שמכניס עניין נוסף בצפייה. שוב חג שמח
בתקווה שהסכסוך המטופש הזה ייפסק.

גם לי יש קומונה!

הקומונה הרשמית של מיכאל אלוני: http://www.tapuz.co.il/Communa/userCommunaMsges.asp?Communaid=9869&smsMsg=

למעלה