ori d

New member
בקשה דחופה:אקפלה של Bosson - I Beli

Bosson - I Believe התחננותתתתתתתתתת תודה רבה מראש למי שיעזור

../images/Emo32.gifנפתח הפורום על שרון חזיז.. ../images/Emo13.gif

ואתם מוזמנים!! שנה טובה.

הזדמנות ליוצרים עצמאיים

לא יודע כמה מכם מכירים את Radi-Yo, תחנת האינטרנט הותיקה בארץ שפועלת כבר ארבע וחצי שנים עם אלפי מאזינים ביום מהארץ ומחו"ל. לאחרונה הרדיו נתקל בקשיים שמערימים עליו הפדרציה לתקליטים. לא ניכנס לסיפור הארוך הזה... מי שרוצה יכול לקרוא אותו בעצומה שמופיעה באתר הרדיו. לעצם העניין שלשמו אני כותב את ההודעה בפורום הזה - החל מהיום באחת הרצף המוזיקלי של התחנה, שרץ כל יום במשך 18 שעות, משנה את פניו ויתבסס על מוזיקה שהזכויות עליה שיכות לאומנים, ולא לפדרציות ולשאר הבירוקרטים למיניהם. השינוי הזה אמנם נעשה מחוסר ברירה - כי אנחנו לא רוצים לסבך עוד יותר את המצב עם הפדרציה עד לבירור העניין איתם. אבל הוא גם נעשה עם הרבה אידאולוגיה מאחריו ושולח מסר לאומנים: במאה ה-21 אתם כבר לא צריכים את חברות התקליטים. יש הרבה אומנים שמפיקים מוזיקה באופן עצמאי. חלק לא ידועים. חלק ידועים מאד: דן תורן, נמרוד לב, מיקה קרני ואחרים. יותר ויותר אומנים מצטרפים לענין הזה, כמו למשל שרית חדד שהיום שיחררה שיר להורדה (חוקית) באימיול. אני בטוח שיהיו עוד כי בסופו של דבר אומן רק מרוויח מזה חשיפה ודעת קהל חיובית וזה שווה יותר כסף מאשר לשחרר דיסק דרך חברת תקליטים שבמילא חצי ממנו נמכר מזוייף בדוכנים וכל היתר במילא עובר קיצוץ רציני על ידי החברות לפני שהוא מגיע לכיס שלו. הטיפטוף הוא איטי כי יש הרבה אומנים שחוששים לצאת נגד חברת התקליטים הגדולה ויש לא מעט אומנים שאין להם ברירה כי הם חתומים על חוזה, אבל זה העתיד של המוזיקה ואני חושב שצריך להוריד את הכובע בפני האומנים האמיצים שהולכים לפני המחנה וקובעים עתיד יותר טוב למוזיקה! ועכשיו לבקשה קטנה: אם אתם מכירים אומנים עצמאיים או כאלו שמשחררים חומר בצורה עצמאית - אתם מוזמנים ליידע אותי במייל [email protected]. נשמח להתוועד ובמידה והחומרים יימצאו מתאימים נוסיף אותם למאגר שלנו והם יקבלו חשיפה מאד מכובדת. תודה מראש..

../images/Emo32.gif../images/Emo9.gif

א. שרשרו לפה את הודעות ה
שלכם. [
- הודעות שלא קשורות לנושא הפורום.] ב. שנה טובה לכולם, המון אושר והגשמת חלומות, בלה בלה בלה מה שבאלכם. חג שמח

אנשים טובים קחו דקה לקרוא אותי

שלום קוראים לי עדי עבדה (או אושר איך שאתם רוצים).. יש לי בקשה מכם אם תוכלו להיכנס ללינק הבא: http://www.tapuz.co.il/beresheet/allBandsDetails.asp?double=1&id=43&u=1 ולהצביע לי בתחרות להקות..זה לוקח שתי שניות אתם כבר רשומים בתפוז..אני מבקשת שתעזרו לי להגשים חלום והגורל יחזיר לכם זה הכל
בימים אלה אני במשבר מוזיקלי ואם אני אזכה זה יהיה סימן משמיים שדברים יסתדרו. להאזנה לשיר העתיקו את השורה הבאה לשורת הכתובת שלכם: www.mjisrael.net/01 Not The End Of The World Adi Abada.wma שנה טובה שתהיה לכולנו!!! הנה הסיפור המלא למי שרוצה: הסיפור הוא שנכנסתי לפירסומים של התחרות ארבעה ימים לפני הדד ליין , (התחרות היא בין להקות והתקיימה בבארבי תל אביב הזוכה בתחרות מופיע בבראשית ...איך ששמעתי על זה נכנסתי לאתר של בראשית וקניתי כרטיס..כדי לקדם את הזכיה שלי)אספתי שלושה אנשים מוכשרים ששניים מתוכם בכלל לא הכרתי..למטרה אחת-להשתתף ולדעת שיש לי סיכוי לזכות ולהגשים את החלום שלי...האמת היא שבכלל לא הייתה לי להקה, אבל את האנשים הצלחתי לגייס ביומיים..והשם ללהקה "אושר" בכלל נפלט לי בטעות באמצע שיחה עם מנהל התחרות ..הוא שאל מה שם הלהקה ו"אושר" זה בכלל השם השני שלי והייתה צריכה להיות שם תגובה מהירה כי הרי אנחנו קיימים כבר שנה וחדשיים אבל אחלה שם חחח ...אחר כך היינו צריכים להקליט שיר לתחרות והקלטתי אותו חולה עם כאבי גרון איומים (מערכת החיסון שלי נדפקה מרוב הלחץ) אבל הצלחנו להביא תוצאה יפה בתחשב בכך שהפלייבק הוקלט בשלוש שעות בלייב וכאמור אף אחד מהנגנים לא הכיר את השיר קודם הסיבה שאני כותבת כאן את כל עלילות עדי זה כדי שתבינו עד כמה זה חשוב לי שתקליקו על השם שלי עם העכבר ותבחרו בי..כי עברתי כל כך הרבה כדי להשתתף בתחרות. למרות המאמצים הרבים והלחץ לא עלינו לשלב הבא..אבל פה אתם נכנסים לתמונה בתחרות יש גלגל הצלה!!!! כנסו ללינק הבא והצביעו ללהקת "אושר" ובכך תהפכו לחברים הכי טובים שלי תודה רבה לכל המצביעים אני אוהבת אתכם בלב!

miamor18

New member
../images/Emo32.gifשנה טובה לכולם משבט דרייק!

שלום לכל פורום פופ! לא עזרתם מספיק השנה?!
לא נורא! יש עוד הזדמנות אחת! אנו משתתפים בתחרות "הישרדות" וירטואלית עונה שניה בתפוז. כל אחד משני השבטים קיבל משימה שבה צריך כמה שיותר אנשים נחמדים וחביבים שיכולים לעזור... כל מה שצריך לעשות כדי לעזור לשבט שלנו (שבט דרייק): 1. תוודאו שנרשמתם בכינוי הנוכחי שלכם לאתר תפוז מתחת לשנת 2003 (ומעל לשנת 1999). כלומר, אם נרשמתם בין השנים 1999-2003. אם נרשמתם בשנה האחרונה/ 2003 ומעלה - פניכם לשלום, ותודה שנכנסתם להודעה משמעותית זו! (-: (אפשר לדעת ממתי אתם רשומים בכרטיסאישי של כל אחד מכם) 2. להיכנס לקישור הבא ולשרשר את האייקון של מיצי:
בלי תוכן, בלי מילים נוספות בכותרת. תודה תודה תודה.(((((= שנה טובה!
שבט דרייק.

למעלה