נו? אז יש משהו לא נכון בדברי?

ואני שמח שאתה לפחות מודה שמעולם לא קראתי לך רוצח, וגם לא כינו אותך אחרים בתואר המזעזע. היה קצת יותר זהיר בהאשמות שלך בעתיד. שבת שלום ומבורך!

dkey

New member
העיקר שאתה מאמין במה שאתה כותב.... ../images/Emo31.gif

io4minyan

New member
פשיזם ותו לא

קריאת המפה , הבנה שפעולה שנועדה לעורר סולדריות גורמת לתוצאה הפוכה ושקילת התועלת מול הנזק הן תהליכים שכל בר דעת שרוצה לגבש דיעה מושכלת, צריך להתבשם בהם. זכותו של אדם לבחור בדרך הפייסנית שתמתן מחלוקת, שתשכך שינאה וניכור. אפשר להתווכח אתו אבל הקביעה הנחרצת שהוא משת"פ או גיס חמישי, היא פשיזם בהתגלמותו אני מניח, בהקבלה, שלא תשמח לשמוע האשמה שארגונים כמו "רופאים לזכויות אדם" ו"בצלם" וכן ארגוני שמאל הם משת"פים של האוייב וגיס חמישי על שום שהם משמיעים ביקורת על המדינה, בזמן שהיא מאויימת על ידי שכניה.

אם ארגון "בצלם"

יודיע בערב יום העצמאות שהוא מתכוון לרצוח חוגגים ברחובות - אני אגיד עליו בדיוק את אותו הדבר.

io4minyan

New member
הגם עכשיו תגיד שאני חולם בהקיץ

ומדמיין אנלוגיות ? ארמדילו מתנגד למצעד. והנה, בהבל פה, הוא מואשם כמשת"פ וכמי שקורא לרצח החוגגים ביום חגם תרגום בגוף הסרט : כתבת : "אם ארגון בצלם יודיע בערב יום העצמאות שהוא מתכוון לרצוח חוגגים ברחובות - אני אגיד עליו בדיוק את אותו הדבר" כאשר ארגון "בצלם" נזכר כאן כגוף שמעז להעביר ביקורת בזמן עימות.

dkey

New member
יום, חבל שלא באת למצעד בתל אביב

אין כמו מראה עיניים כדי לקבל החלטה בנושא.

יום.

New member
צר לי

אך עבדתי. מלבד זאת שלא הייתי יכולה להגיע למצעד הזה כי לא היתה תחבורה ציבורית בשבילי לחזור הביתה. בעייתי המצעדים האלו לפני כניסת השבת...

dkey

New member
לא מדוייק

המצעד הסתיים בערך בשתיים בחוף גורדון. אנחנו נאלצנו לעזוב את המקום בשתיים וחצי כי לאמו של בעלי ולנו היו מחויבויות אחרות נוספות. המסיבה נמשכה עד כניסת השבת באיזור שבע בערב. הדיווחים שזאת היתה מסיבה מהנה ביותר.

io4minyan

New member
לנוכח נסיוננו המשותף המינון האמת והדיוק

שבפסיקותיך ההחלטיות והחד-משמעיות, לא אטרח להתווכח איתך.

איפור מקצועי ב-../images/Emo43.gif אנשים

חגית ורד,מטפלת משפחתית וזוגית מוסמכת תתארח בפורוםאפילפסיה - תמיכה בין השעות 17.00-18.00 ותייעץ בענייני זוגיות ומשפחה. הקליקו כאן: http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/Viewmsg.asp?forum=975&msgid=100739485
רוצים לזכות באיפור מקצועי חינם מתנת איל מקיאג'? בואו והוכיחו לנו את היצירתיות שלכם, עצבו את הבגד האלטרנטיבי של חלומותיכם, ואולי תזכו! פרטים בפורום אופנה אלטרנטיבית http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/Viewmsg.asp?forum=1360&msgid=100777866
מרתון חידות פראי ממשיך מדי יום בשבועיים הקרובים תפורסם חידה בנושא חיות בר בפורום טבע פראי וחיות בר הזוכים המאושרים יזכו בכרטיס זוגי לספארי ברמת גן. הקליקן כאן: http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/Viewmsg.asp?forum=1629&msgid=100838759
בובה של סדנה מחכה לכם בפורום אומנות שימושית: לימדו איך לתפור לבד בובה מיוחדת! http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/Viewmsg.asp?forum=505&msgid=100823433
לרגל חודש האלכוהול בערוץ ובשיתוף עם הבלוגיה תחרות חדשה לכל חובבי הכתיבה, "סיפורים על הבר". יש לכם סיפורים מעניינים, רומנטיים, מצחיקים, דרמטיים, סקסיים והעיקר אלכוהוליים? אתם מוזמנים להשתתף בתחרות כתיבת מונולוגים על הבר" ולזכות בפרסים ואולי אפילו הפוסט שלכם ייהפך לחלק מהצגה http://www.tapuz.co.il/food/ArtInfo.asp?CID=212&SID=104&InfoID=1848
הסתיימה תחרות מתכונים אלכוהוליים בערוץ האוכל. אתם מוזמנים להצביע ולהשפיע על הזוכים: http://www.tapuz.co.il/food/ArtInfo.asp?CID=60&SID=104&InfoID=1853

להקים מוסדות גמילה מיהדות

לצד ההתנגדות למצעד הגאווה, מעלה חבר הכנסת מהנציונאל הצעה שמטרתה לצמצם את קהילת היהודים ככל שניתן: "צריך לפקוח את עיניהם. כמו שיש היום מוסדות לגמילה מסמים, צריך להקים צוותים מיוחדים עם פסיכולוגים שיעזרו להם לחזור לשגרת החיים". עוד הוא מציע לחדש את החוק לפיו תפילה וחבישת כיפה ייחשבו כעבירה. לידיעה המלאה.

dkey

New member
כמה כואב לעיתים חופש הביטוי

אבל זה חלק מהמחיר שאנחנו משלמים לחיות בדמוקרטיה. אני מוכן לתת לו את הבמה להסית ולשנוא כל יום בתנאי שתנתן לי במה דומה לא להסית ולשנוא אלא לחיות כפי שאני לאורה של השמש. כחילוני חבל לי שאין מוסדות לגמילה מהיהדות. המון דתיים תקועים כיון שאין להם יכולת לצאת מהמערכת ואין תמיכה ממשלתית בכך (אלא להפך, עידוד).

io4minyan

New member
חופש הביטוי מתגייס לצד של הטובים

פגשתי חייל מילואים שלי שחזר בתשובה ( היה מקורב לש"ס ) ופתאום הופיע עם כיפה שחורה מלבד .שאלתי לפשר והוא השיב שהוא כבר לא יכול להיות מזוהה עם זרם שאלה מנהיגיו ושנמאס לו לנסות להבין ולהסביר את ה"חוכמות" של נציגיו בכנסת. בשיחה הוא העלה ביוזמתו את ההברקה האחרונה הזו והעיר בציניות שדוקא במקרה הזה, עדיף שהוא ידבר שטויות בכנסת מאשר יגרום לנמק בזכרותם של עוללים ( למי שלא יודע, ח"כ זאב נסים הוא גם מוהל שחוייב לאחרונה לפצות תינוק בחצי מליון ש"ח בגלל שגרם לנמק באיבר הנימול ) אפשר שבכל פעם שאיזו אושיה דתית פוצה את פיה באמירה או ברעיון ששוברים את שיאי הטמטום, יש שינוי אצל חסיד, שניים או עשרה. לפעמים השינוי קטן ובלתי מורגש אבל , אולי הוא כמו האבן שמושלכת למים , הוא ייצור מעגלים מתרחבים של הרהור עצמאי .

הרהור עצמאי הוא מעולה

אבל אני חושש שהמסות של הציבור מושפעות מדברי ההבל לרעה. חוצמזה, מספיק שינתן עדוד לאיזה יגאל עמיר הומופוב שירסס מועדון של הומואים בנשק חם כדי ששכרינו יצא בהפסדינו. (מצד שלישי, הלואי שאתה צודק ואני טועה)

קרןהאור

New member
לילה טוב!

שבת שלום, ראשית- אני קרןאור, (ילדת החיים בכינוי הקודם) אנחנו מנסים להעשיר את הפעילויות הגאות בחיפה כמה שאפשר, בתוכן ובקהל היעד. כמובן שלצד אלו מתלווים הקשיים הכלכליים, הפרסומיים ועוד. אחד האירועים שאנחנו מנסים לארגן כרגע הוא העפיפוניאדה היא תתקיים בחוף הים בחיפה, אירוע קיץ כייפי, שמח ומהנה, עם שימת הדגש על כל המשפחה, כל האוכלוסיה והרבה אומנות ותרבות רחוב:) זה יהיה בילוי לכולם ובכל גיל, עם צחוק ואושר, סולידריות והזדהות עם הקילה- שיראה שאנחנו לא ALL ABOUT "פרובוקציות". באירוע יחולקו עפיפונים בכל צבעי הקשת, יופיעו אומנים, וביניהם גם אתם- אם תרצו.. יהיו מתנפחים, תהיה מסיבה אל תוך הלילה, המון הפתעות וכמובן שיהיה חוף ים! וכולם מוזמנים, כל המשפחות, החברים, הידידים בכל ההרכבים. עכשיו- מה אני מציעה (גם) כאן? קיץ, מפגש הפורום בתכנונים. וחשבתי- אולי לערוך את מפגש הפורום (או עוד מפגש) בעפיפוניאדה? ב5.7.07, יום חמישי- מה שמכבד את המשפחות המאמינות. זה יתחיל בארבע, אז את המפגש אפשר להתחיל לקראת שעות הערב. מה דעתכם? זה יביא עוד אנשים, יתן עוד תמיכה. עוד שמחה, עוד חיוכים גאים ומאושרים. עוד הנאה בשבילכם ובשבילנו. מה אתם אומרים? מי שרוצהה להופיע מוזמן לפנות אליי:) בכל תחום- החל מלוליינות ועד שירה, ספרות, יצירה. הצעות תתקבלנה ותיבדקנה בכיף:)! כמובן להביא קהל מעריצים.. תחשבו על זה:) לפרטים או תגובות אישיות נא לפנות אליי, במסרים או במייל. אני יותר מאשמח ואתן מוזמנות [email protected] קרןאור, אחראית על האירוע בית הפורום החיפאי על האירועים הגאים הקרבים, האחד מהם יתקיים כבר השבוע אפרסם הודעות היום או מחר:)

קרןהאור

New member
רונה קיינן, אביעד קיסוס ואמיר פיי גוטמן בחיפה

"יצירה: בארון ומחוצה לו" לא פעם בטח שאלתם את עצמכם מה עובר בראש אצל אדם שנמצא חשוף להמון כשהוא שוקל לצאת מהארון או להישאר בו. האם הלבטים בכלל דומים לאלה שמטרידים אותנו? כדי לנסות למצוא גם שאלות החלטנו להזמין אורחים מיוחדים – רונה קיינן, אביעד קיסוס ואמיר פיי גוטמן. בלי טייטלים, בלי מסכות ובלי איפור. נוכל לדבר איתם, להקשיב להם, להבין אותם. או לפחות לנסות. אנחנו נפגש ב"מרתף 10 " בשעה 19.00 . הכניסה תמורת תשלום סמלי. הפורום החיפאי בשיתוף פעולה עם מתנ"ס הדר מקיים פאנל מרתק ב"מרתף 10 ", לפרטים אתם מוזמנים לפנות אליי, קרןאור, במסרים או לבית הפורום החיפאי:) או כמובן פשוט להגיע! חבר'ה- בבקשה תעבירו למי שאתם מכירים:) אנחנו עושים את מיטב המאמצים לעודד פעילות גאה בחיפה, להגיע לכל אדם, לכל תחום ענין ולכל שכבה. ומקווים שלאט לאט כולנו רואים פירות:)
בית הפורום החיפאי

למעלה