mom2ia

New member
אז אולי...

חנד'לה בגבעת חן מקום בלב ברעננה (יקר אך יפה וטוב) מקס ברנר בהרצליה (לאוהבי שוקולד - לא אני...) ובזה נגמרו לי הרעיונות, אבל שיהיה המון מזל טוב (הייתי שמה כאן אייקון אבל זה לא עובד לי. אוף!)

../images/Emo13.gif

אהבתי את ההמלצות שלך ואולי באמת נאמץ אחת מהן- בחנדלה חגגתי לפני שלוש שנים אאל"ט, מאז הם לא שומרים מקום- כנ"ל מקס ברנר, אבל אולי הפתרון פשוט להגיע מוקדם ולשריין פיזית את מספר המקומות. מקום בלב- בעבר לא אהבתי, היום הרבה יותר, היינו שם בקיץ ביומולדת של חברה והיה מקסים. תודה!

בננים ובננות ../images/Emo8.gif

בטווח הגילאים של 25 (החבר הצעיר של אחת החברות שלי) ועד 32 (בעלי שיחיה, פתאום אני קולטת שהוא הכי מבוגר, והוא בכלל נראה בן 18)

נראה מקום נהדר...

רק כפי שאני מכירה את הבעל- יגיד שזה רחוק (אנחנו מגיעים מגבעתיים). אבל אולי ניסע לשם יחד בהזדמנות, נראה אחלה מקום!!! תודה על ההתגייסות

אני מאוד אוהבת את תפוז בבצרה

זה ממש לא רחוק מצומת רעננה צפון. מאוד קל להגיע לשם טעים לאללה יש שולחן ענקי יש גם את חנדלה בגבעת חן אבל שם רועש מאוד לטעמי הרצליה ות"א ממש לא מכירה- וגם לא כל כך מנסה
דרומה יותר לחלוטין לא מכירה

תודה יקירתי, אבדוק את תפוז

פתוח בשישי? האמת שדווקא המיקום נהדר כי שני חבריי הטובים מגיעים מחיפה, עוד כמה מאזור השרון והשאר לידנו. יש לכם תכניות ליום שישי בשבוע הבא (21)? - מועד לא סופי עדיין אבל זה הכיוון

סורי, שישי הבא אנחנו בצפון../images/Emo73.gif

נוסעים לסופ"ש
אבל אשמח לחגוג איתך ביום אחר

efratga

New member
טפאו הרצליה או ת"א

אני חגגתי שם עם עוד 3 זוגות, האוכל שם הוא טאפאז שזה מנות קטנות ולכן גם זולות, מי שרוצה באמת לצאת שבע צריך להזמין 4-5 מנות ויוצא יקר אבל אפשר להזמין נשנושים ולא להוציא הרבה כסף, כך שלכל אחד יש את הבחירה שלו...

Iרמקול אדוםI חחחח מנהלת מה קורה לאייקונים?

ברגע שאני פותחת את דף האייקונים עולה לי דף הבית של תפוז חחחחחחח

שלחתי הודעה להנהלה הבכירה

אגב,אפשר לעשות את האייקונים בלי הדף. איפה מיכלי שתבוא להסביר?

למעלה