sToNeCoLdCrAzY

New member
../images/Emo32.gif

יש לי מחר בגרות בתושבע !!!!!!!!! איזה סטייל! הפורום מדכא בתקופה האחרונה.. תעוררו!!

sToNeCoLdCrAzY

New member
זיו .. יש פורום בשביל גאים ..

פתחו OFF נורמלי .. הייתי חייב לכתוב משהו בשביל שתתעוררו..

Macabre1

New member
אומר לי את זה ילד בן 16

שכל התראש שהוא שומע זה מטאליקה

זיו למה אתה תמיד רב עם אנשים?

תשקיע את האנרגיות שלך בדברים יותר טובים.. כמו עבודה... אבג בקרוב אני עורכת ביקורת של כל היכולות של הזונות שלי. תתכונן.

BlackCandle

New member
אוו זיו../images/Emo12.gif...../images/Emo168.gif

מיסכן
!!!! אגב אצלי זה יותר גרוע יש לי ביקורת כל יום מ8 בבוקר עד 4 בצהריים. *בוכה*

METALLICADI

New member
אני מציעה שתחסכי גם את את האנרגיות

שלך זאת תופעה מוכרת לריב בפורומים ככה זה תמיד היה ככה זה תמיד יהיה מה לעשות יש אנשים שלא יוצא להם להוכיח את עצמם גברים במציאות אז הם יורים שטויות מאחורי המקלדת ורבים נונסטופ זה מפצה על המציאות....

Mr Jack

New member
מה רע?

יש כאלה שהת'ראש היחידי שהם מתחברים אילו זה מטאליקה והם מתחברים דווקא לסגנונות אחרים, לא פחות טובים ואפילו יותר

ולי יש

סידרת מיבחנים !!! ערבית?!!! חלחלה !! לאאאאאא ! אני לא ניגשת!! אז מה זה יהרוס לי את הממוצע המושלם שלי (קנאו קנאו 98 ) חחחח אני שונאת ערבית!! אני מצליחה בלימודים רק בגלל מטאליקה אבל חייבת לומר האוזניים שלי לא מסכימות יש לי ציפצוץ !!!

Darkslide

New member
אווווווווו ממש הידרדרות!!

אותי רוצים להעיף מבצפר של מפגרים חחחחח

ממוצע 90? ../images/Emo12.gif

פאק. ממוצע 90 היה לי רק ב.. כיתה ח'. אני לא מאמינה שהתקבלתי לתיכון עם ממוצע 91. ותראו איפה אני היום.. ממוצע 79. בקושי.. לפחות אין נכשלים... אני הבן אדם היחידי שלא הורידו לו ציונים על אי הכנת שיעורי בית ואי הופעה לשיעורים כי לא היה ממה להוריד... *מתה*

לי יש ממצוע 99 בערבית ../images/Emo9.gif

אבל חוץ מזה ירדתיבכל מקצוע אפשרי... זה לא טוב
הממוצע הכללי שלי היה פעם 91.. לאן הוא נעלם?! :'(

sToNeCoLdCrAzY

New member
אוו אוו גל אני רואה שחזרת אלינו..

וזיו אם זהו זלזול שאני שומע ממך ? בי או במטאליקה.. עדיין לא הבנתי.. ואני לא ממש אוהב טראש..

Macabre1

New member
אז שתוק!

וביום שאני יהיה חבר שלך תקרא לי זיו עד אז זדיין לי מהחיים

למעלה