יום ההומופוביה הבינלאומי

ז י ק ו

New member
../images/Emo34.gif יום ההומופוביה הבינלאומי ../images/Emo34.gif

היום זהו היום הבינלאומי נגד הומופוביה שמצויין בתאריך 17/5 בו הוסרה בשנת 1992 משיכה חד-מינית מרשימת ההפרעות הנפשיות של ארגון הבריאות העולמי. אז מה, אחרי שעברו 19 שנה מאז.. אתם עדיין חשים הומופוביה סביבכם ? במקומות העבודה, במקום המגורים, בחיים השוטפים ? אשמח אם נפתח את זה לדיון אצלינו בפורום....

stefan10

New member
ללא ספק יש עדיין לא מעט הומופוביה

אני אישית חושב שגם התקדמתי אפילו בשנה האחרונה ביציאה מהארון . בעבודה הרב יודעים שאני הומו ואפילו לא מעט יודעים על הדמות הפולנייה שאני עושה לפעמים גם כדראג ואף מכירים את כרטיסה בפייסבוק יש בעבודה אנשים שעם כל הנאורות שלהם עדיין מתפלקת להם יציאה סטיגמטית אנטי הומואית יש גם כאלה בקהילה או שהם הומואים שכותבים בפייסבוק נגד היציאה מהארון או נגד מצעדים וכל סממן של חופש ביטוי באספקט של הקבלה והשיוויון של הפרטים כל סוגיהם שיש בקהילה בין כלפי טרנסווסטים או מוחצנות כזו או אחרת או כל דבר שהוא להופיע בפריים טיים בקול ברור וגאה על מי אתה ואיך אתה רוצה להיות או התנהגות של אחיזת ידיים,חיבוק ,נשיקות וכוו בציבור .. לגבי עצמי אומר בכינות שגם אני חוטא ויורה לעצמי ברגל ,לפעמים אני מלגלג לעצמי או ב"בדיחותה" עם חברים שגם הם הומואיים על הומואיים אחרים או שהם מוחצנים או שהם נשיים או שלא חשוב מה הם.. גם אני הרי שם לפעמיים גם אני לפעמיים דרמה קווין .. טוב זה אני מאד חשוב שכל אחד יחשוב מי הוא ,איך הוא מתנהג לעצמו ולאחרים איך הוא מקבל אותם האם הוא באמת סובלני ..או שגם הוא חוטא בהומופוביה . חשוב שנפעל כל אחד בדרכו ובזמנו הפנוי לבאמת שיוויוניות בחברה ובעיקר אצלינו בפנים ובעצמינו יום מעולה לכולם.

what212

New member
תמיד יהיו את אלו שיש בהם איזה הומופוביה

כרגע בעבודה כמעט כולם יודעים שאני הומו, ואלו שלא קצת מפתיעים אותי עם כל השטויות והבדיחות שאני ושאר החברה מספרים(צועקים) אחד על השני או אל השני. עובדים איתי אנשים דתיים ולא נתקלתי בשום דבר יותר מדי קיצוני, אפילו הבאתי פעם לאחד החברים בעבודה את אוסף הקומיקס שלי ולקח כמה חודשים עד שהפסיקו לצחוק עלי. אבל הכל ברוח טובה (לא מדבר על העבודה עצמה), בסה"כ יש שם הרבה אנשים טובים. אפילו אחת מהבחורות ששומרות נגיעה הציעה להכיר לי מישהו ולא זה לא היה אחד מאלה שמנסים לגמול אותך או "לתקן"
ככה שהכל טוב. האמת היא שכשהתחלתי הבוסית שלי הייתה מחוץ לארון, היא פשוט עברה לעבודה אחרת. הייתה גם עוד נציגה שעבדה איתי שגם הייתה מחוץ לארון וגם היא עזבה. אבל אני שמח שבאמת כולם מקבלים אותי ולא היה שום דבר שגרם לי לחשוב אחרת.

למעלה