מועדון/ערבי גייז בב"ש? ושאלה

BurgerQueen

New member
../images/Emo34.gifמועדון/ערבי גייז בב"ש? ושאלה

היי! אני בחורה נשואה בת 32, חושבת את עצמי לדו, בנתיים ללא נסיון. אני גרה בב"ש, ומעולם לא הייתי במועדון או פאב או ערב של הומואים ולסביות ואני נורא רוצה ללכת. יש בב"ש או בסביבה משהו דומה? אני חייבת להיות לסבית כדי להיכנס? לסטרייטים יש כניסה? או שזה לא משנה? עוד שאלה: בעלי לא יודע על נטיותי כמעט, ולא יהיה מעוניין בחיים להצטרף אליי ואני גם לא רוצה בזה. אין לי חברה דו או לסבית וחברה סטרייטית לא ניראה לי שתירצה להצטרף אליי למועדון. אפשר ללכת לבד? זה "בסדר"? איך להתלבש לערב כזה? אני חייבת להתלבש פרובוקטיבי? כי אני בחורה די עדינה וביישנית ולא מתאים לי מיני וכו. ג'ינס זה בסדר? טריקו יפה? חצאית יפה? איך להתנהג שם, אם אני רוצה לפגוש בחורה? אני מקווה שתענו לי, וכל הכבוד שיש פורום כזה, למרות שאני לא לסבית. בהצלחה! אגב מה דעתכם על התמונה?

זהבסדר זה בסדר

נתחיל מהסוף , התמונה בסדר לבוא לבד - זה בסדר (אפילו רצוי מומלץ לבוא לבד ולעזוב יחד
בבאר שבע ישנם מספר מקומות בילוי של גייז אני לא משם אבל בשבילך אני חיפשתי והתעניינתי והנה המקומות להיות בהם:מועדון הQ , האסם -פאב דיסקוטק, קבוצת נשים בבית האגודה סניף באר שבע ולבירורים על מקומות נוספים 08-6654325 ,מקווה שעזרתי במעט ושוב התמונה בסדר זה בסדר הכל בסדר בהצלחה בהנאה והמון אהבה שלך לביאה אצילית

BurgerQueen

New member
תודה רבה! שאלתי עוד שאלות..........

אם את לא יכולה לענות אולי מישהי אחרת כן? מישהי שביקרה במועדונים כאלה ויודעת מה ללבוש ואיך לבוא ועם מי ומה לעשות כי אני ממש לא יודעת! תודה על התשובה שלך ויש לך ניק חמוד. אני קוראת לבן שלי (בן 4 ושבוע) לפעמים "אצילי" סתם לא יודעת למה.......

תתלבשי יפה

הכי חשוב להרגיש נוח , לא?! ונשיקות לקטן
ממני -זו שאוהבת משולשים ולא של
לביאה אצילית

BurgerQueen

New member
../images/Emo34.gif../images/Emo45.gif../images/Emo9.gif../images/Emo12.gif../images/Emo3.gif../images/Emo6.gifcool ../images/Emo24.gif

למעלה