סיכום שבועי!!

tali44

New member
../images/Emo34.gifסיכום שבועי!!../images/Emo34.gif

דבר טוב במיוחד שקרה השבוע: דבר רע במיוחד שקרה השבוע: משהו שמצפים/לא מצפים שיקרה שבוע הבא: התחדשות השבוע: סרט השבוע: ספר השבוע: שיר השבוע: ציטוט השבוע: תמונת השבוע: אחר (או: מסר חשוב לאומה):

tali44

New member
עונה...

דבר טוב במיוחד שקרה השבוע: סיימתי ביה"ס מבחינה עקרונית! כי יש לי שבוע הבא רק בגרות בחיבור אבל לא צריך ללמוד אליה, גם למועדי ב' אני לא לומדת אז... סיימתי על הלימודים!!!
ו- 5 יח"ל בביולוגיה!!
דבר רע במיוחד שקרה השבוע: היו לי 3 בגרויות השבוע - תנ"ך, אזרחות וביולוגיה, כשהבגרות בביולוגיה עצמה היא 3 יח"ל מחולקת לשלושה שאלונים - 3 בגרויות. אז אפשר לומר שיהו לי בערך 6 בגרויות בשבוע.
(למרות שביולוגיה נחשב בסופו של דבר לבגרות אחת, אז לא משנה...
) ובקיצור- זה היה מתיש!!!
משהו שמצפים/לא מצפים שיקרה שבוע הבא: בגרות אחרונה בחיבור! ולהנות מהחופש שלי!
התחדשות השבוע: חולצה. סרט השבוע: "דמדומים"! ספר השבוע: אין, אבל מהשבוע, יהיה לי זמן לקוא!
שיר השבוע: Madonna - La Isla Bonita. womanizer, everytime, iusa, kill the lights... ציטוט השבוע: - - תמונת השבוע:
ע* (חח) אחר (או: מסר חשוב לאומה): אני כבר שותה קולה בתדירות יותר נמוכה!

דולטש

New member
עונה ../images/Emo13.gif

דבר טוב במיוחד שקרה השבוע: סיימתי את כל הבגרויות שלי! היה לי בגרות בתנ"ך+מתכונת באזרחות+בגרות באזרחות. אבל מה אכפת לי? סיימתייי:) טוב, אני יודעת שנשאר גם מועדי ב' אבל אל תדברו איתי על זה.. אני חיה בהכחשה שאני לא אצטרך לעשות אותם.. חחח דבר רע במיוחד שקרה השבוע: לא קרה משהו רע במיוחד. החיים טובים סה"כ:) משהו שמצפים/לא מצפים שיקרה שבוע הבא: מסיבת סיום בתיאטרון, טקס סיום ביצפר.. התחדשות השבוע: חיים! סרט השבוע: אבל סדרה? מה שנחוץ לרווק אחלה של דבר. הקיצ'יות חוגגת. ספר השבוע: ספר מיקוד באזרחות:p?! חחח האמת שגם לי לא היה זמן לקרוא.. אבל אני אבקר בשבוע הספר מתישהו השבוע ואני בטוח אמצא שם משהו מעניין. שיר השבוע: Zvoov in groove - Sandrine - אחלה שיר!! ציטוט השבוע: האקונה מטטה תמונת השבוע: --- אחר (או: מסר חשוב לאומה): תחשוב טוב יהיה טוב.

קצת פאסה אבל בכל זאת..............

דבר טוב במיוחד שקרה השבוע: גיליתי שאני יודעת לסובב את הלשון בשני הכיוונים. דבר רע במיוחד שקרה השבוע: דרכתי על נעץ. משהו שמצפים לו בשבוע הבא: עוד פרק ממכר של "תרבות רעה". התחדשות השבוע: נאדה
סרט השבוע: "רדיו חזק" (סתם בגלל שאני אוהבת את כריסטיאן סלייטר האליל הזה) ספר השבוע: דבורה בטונוב(מאחורי הקלעים של הנפש) שיר השבוע: amit erez - clever and strong(הגאונות לשמה) תמונת השבוע:(הההה...בעודי מביטה לעבר התמונה ליבי מתמלא ניצוצות של אהבה)

adi dion

New member
אני באיחור!

דבר טוב במיוחד שקרה השבוע: מחשב חדש, סימס 3
דבר רע במיוחד שקרה השבוע: - משהו שמצפים/לא מצפים שיקרה שבוע הבא: אממ לא יודעת עדיין אין תוכניות.. התחדשות השבוע: סימס 3, הספר השני של דמדומים בעברית (
) סרט השבוע: עשרת הדברות של ערוץ הולמרק XD ראיתי את זה בשישי שבת כי לא היה לי מחשב חחחחח ספר השבוע: גוף מארח (וואו כמה קראתי.. זה מה שקורה כשאין מחשב.. לפחות התקדמתי הרבה!
) שיר השבוע: - ציטוט השבוע: - תמונת השבוע: מחשב חדש אין פה כלום.. גם אם היה לא היה לי כוח לשים ממילא
אחר (או: מסר חשוב לאומה): -

למעלה