הנמכת תקרה - אקוסטית

../images/Emo35.gifהנמכת תקרה - אקוסטית

שלום לכולם, אני מעוניינת לעשות לבד הנמכת תקרה במקום גבס - אקוסטית. ויש לי לא מעט שאלות, אשמח ואודה לכם על כל עזרה. 1. האם זה הליך לא מורכב במיוחד ואפשר לעשות אותו ללא ניסיון באופן עצמאי? 2. מדובר בהנמכת תקרה אחרי מזגן מינימרכזי, בחלקים בהם אני רוצה לסיים בזוית, האם יש אפשרות לכך בתקרה אקוסטית? 3. ההנמכה עצמה ("הקיר" שסוגר סביב הפתחים למזגן) - ממה היא עשוייה? 4. איזה ציוד עלי לרכוש בעצם על מנת להרכיס תקרה אקוסית לבד? 5. אם יש חנויות מומלצות באיזור רחובות שאתם מכירים, זה יעזור לי מאוד
תודה רבה מראש על התשובות.
שיהיה סופ"ש נעים לכולם

BRONCO

New member
הנמכת תקרה אקוסטית

היי ברוב המקרים תקרה אקוסטית בבית היא לא דבר מקובל ויש בה מלא חסרונות ובטח עם את רוצה זוויות נהוג לבצע זאת במבנה תעשייה/משרדי שם הדרישות הם שונות אני בטוח שאינך מתכננת לפתוח כל שני וחמישי את התקרה על מנת לבצע תחזוקה כפי שנהוג במבנה תעשייה או משרדי מומלץ לבצע הנמכת תיקרה בגבס גם יותר יפה ואסטטי וגם יותר נכון ניתן לקבל זוויות ללא בעיה מה שאקוסטית זה כמעט בלתי אפשרי לצורך ביצוע תיקרה אקוסטית נדרש ידע כפי שנדרש להנמכת תיקרה בגבס

הי, תודה על התשובה ושאלה

המטרה שלי היא להמנע מאבק ולכלוך, (עדיין מתמודדת עם שאריות מהקדיחות של המיני-מרכזי), זאת בעצם הסיבה שבגללה ניסיתי להמנע מהנמכת גבס. האם יד דרך שכרוכה בפחות אבק ולכלוך או שאין מנוס?
תודה

BRONCO

New member
לדעתי אין מנוס אבל בעל מקצוע טוב

במינימום אבק

למעלה