"יש לי שאלה"

לסבית16

New member
אממ..אני קצת מתפדחת האמת../images/Emo3.gif../images/Emo9.gif

אני לא הכי מבינה בנושא אז אל תצחקו על השאלות שלי אם הן מפגרות מדי..חח אז ככה..זה נכון שכל הלסביות מגדירות שונה סקס של לסביות? זה קצת מוזר האמת..למשל אם בחורה סטרייטית תגיד שהיא שכבה עם מישהו כולם יבינו למה היא התכוונה אבל אם בחורה לסבית תגיד שהיא שכבה עם מישהי אי אפשר להבין באופן חד משמעי מה היא בדיוק עשתה שם?
חחחח זה כל כך מפדח אותי לכתוב את זה חחחח אבל אני חייבת לדעת

לסבית16,

דבר ראשון וחשוב שעלי לדעת הוא גילך, ההשתתפות בפורום זה מותרת אך ורק לנשים מעל גיל 18. שנית, אין סיבה להתפדח, בשביל זה (ועוד) הוקם הפורום. ולשאלתך, הגדרת סקס בין נשים הוא באמת עניין אישי פחות או יותר, כפי שציינת. יש הסוברות כי סקס בין נשים צריך לכלול את אחד מהמקרים הבאים: 1. הגעה לאורגזמה 2. החדרת אביזר כלשהו / אצבעות לאיבר המין 3. מין אוראלי 4. עירום מלא של המשתתפות באקט לדעתי האישית, את עושה סקס כשאת מרגישה בתוכך שזה מה שאת עושה. מקווה שעניתי לך.

Sleepsa

New member
בהחלט יש לי שאלה!

אני וחברתי יחד כבר כמה חודשים נפלאים. עבור שתינו זו חוויה ראשונה עם אישה, לכן הכל מתקדם לאט ובנעימים, אבל שתינו סקרניות (כמובן). חברתי ילדה טובה וביישנית, ולכן משימות חדשניות (בעיקר בסקס) באחריותי. אז אחרי שהעניין האורלי נוסה (
) רמזתי לכיוון הדילדו, יקירתי פתחה עלי זוג עיניים אומללות ומבוהלות- יש לה פחד מדברים פאלים שכאלה... ולשאלתי: יש לכן הצעות? אנחנו רוצות להתנסות, אבל בעדינות (כמו שהבנתן, מדובר בבחורה שברירית קצת
)

נשר248

New member
היא מבקשת

הצעות לפעוליות מיניות עדינות עם הבחורה השברירית

למעלה