שאלה שבועית

YourMyShadow

New member
../images/Emo35.gif שאלה שבועית

אוקיי, לא מזמן יצאה שמועה שטוקיו הוטל יופיעו בטורקיה (
) מה דעתכם על זה?

YourMyShadow

New member
../images/Emo190.gif

מי דונט לייק. אני מבינה את זה שהם לא קשורים לכל הקטע שיש לנו עם טורקיה :< אבל אני ממש לא אשמח אם הם ייעשו הופעה בטורקיה ולא פה >.>

animfanatic

New member
../images/Emo83.gif

לגמרי לא אוהבת את הרעיון ללכת להופיע שם
כן, יש להם שם מעריצים וכן זה חשוב להם - ובלה בלה בלה... אבל למה לעזאזל בטוארקיה ? ועוד שזה 10 דקות ממנו ? לא יכלו לקפוץ לביקור ?
בקיצור, שיבטלו את זה אם הם לא באים על הדרך לכאן

SexMachine483

New member
אז ככה.

ממש ממש ממש התעצבנתי!!! כל מה שאני מאחלת להם זה שיקבלו עצירות מהחומוס וטום יקבל מחלות מאיזו תורכיה...
סתם סתם 3> חחחחח אה וככה הם ייראו כשהם יחזרו מטורקיה >>> הם צריכים להתאים את המראה למקום

YourMyShadow

New member
חחחחחחחחח.

טורקיו הוטל XD סתם לא, נווווווו שיבואו, שעה מאיתנו רק :< שיבואו, אנחנו יפים וחמודים ויש לנו שתי גבות !!! D:

THai483

New member
חחחחחח לטום אין פה את הגבוטום,

יש לו גבטום XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD מתתי. |מת1|

THai483

New member
חחחחחחחחחחחחחח אמג

זה מזכיר לי כל כך את ההצגה של אבי ושליXDDDDDDDDD שתהיה במפגש כמובן (נראה לי O_O) אז אני לא מספיילרת! הממ אני לא מרוצה שהם מופיעים בטורקיה. אני לא מרוצה שהם מופיעים בכל מדינה. אני רוצה אותם פה!XD אבל.. שיהנו להם. זה שאנחנו בסכסוך עם טורקיה לא אמור להפריע להם עם הקריירה שלהם.

O:

איזהה שייייט הלוואי והכל שקרים ואלינו הם בכלל לא חזרו ): אוווווף בעעסה מתגעגים אליהם פהה ):

למעלה