שאלות ותהיות

magoo

New member
הפתיח של עספור

בפתיח של עספור, הבחורה שמופיעה ליד מוטי (ליד האוטו), זו סיוון (גלוריה בס)??

מוזיקת רקע בעספור

שלום לכולם אני רואה את הסדרה עספור המשודרת בהוט 3 ומי שרואה יודע שתמיד ברגעים רומנטיים בסדרה יש מזויקת רגע אם אינני טועה השיר מנוגן עם גיטרה בתחילתו. האם מישהו יודע איך קוראים לשיר שמנוגן ברקע שיש רגעים רומנטיים בסדרה? (ראו דוגמת מוטי שהוא רואה את הציפור "עספור" בהלוויה של איציק שהוא עומד ליד שיר באותו רגע מתחילה המזויקה עלייה אני מבקש את שם השיר) מי שמזהה ויודע על מה אני מדבר שיגיד לי. תודה ויום טוב P:

טעות

מצטער אבל זה לא השיר שאליו התכוונתי. השיר שאני מתכוון אליו מתחיל ברגע שמוטי רואה את הציפור עספור והיא גם מנוגנת בעוד קטעים אם תרצה בזמנך הפנוי תראה את פרק חמישים ותקשיב למוזיקת הרקע בזמן שמוטי רואה את הציפור עספור בהלוויה של איציק ששיר עומדת לידו. שניות אחריי שמתחילה המוזיקה שאני מדבר עלייה הוא אומר לשיר:"לכי,זה לא מקום לכלות".

magoo

New member
אז..

את יודעת מה השם של השחקנית, אם זו לא גלוריה בס?

magoo

New member
מישהו יודע אולי מה השם של השחקנית הזו?

התערבות קשה עומדת על הפרק...

שיר m

Well-known member
אממ... נראה לי סתם מישהי מה"חברות" של איציק

לא זיהיתי את השחקנית...

magoo

New member
אני בטוחה

ב-200 אחוז שזו סיוון (גלוריה בס) אבל 5 אנשים אומרים לי שזה לא היא (בלי שום בסיס), ומצד שני אף אחד לא נותן לי את השם של השחקנית שכן משחקת שם... אם מישהו יודע אולי אימייל של המפיקים של הסדרה או הבמאי או מה שזה לא יהיה שאפשר לפנות אליהם ולשאול, זה גם יהיה טוב.

שיר m

Well-known member
היא פשוט לא נראית כמוה.

תנסי לפנות אליהם דרך העמוד בפייסבוק או בהוט...

magoo

New member
בהתחלה

היא לא נראית כמוה, כי דפקו לה מלא איפור ופאה ארוכה, אבל ברגע שהיא דופקת את החצי חיוך הזה - רואים שזו סיוון. זה בדיוק אותו חצי חיוך... תנסי לעצור את הפתיח בול על החצי חיוך הזה ותראי.

שיר m

Well-known member
הבנתי למה את מתכוונת,

אבל אני עדיין לא חושבת שזאת היא.

i c u 2

New member
../images/Emo35.gif שאלות ותהיות ../images/Emo35.gif

נא לשרשר את כל השאלות על העונה הראשונה כתגובה להודעה זו. שבוע טוב לכולם !

REVI20

New member
שאלה...

מישהו יודע אם אבא של איתי (שהופיע בחתונה של שיר ועמית) הופיע גם בסצינות אחרות בסדרה?? כל הזמן אמרו לאיתי עם אבא כמו שלך אתה לא צריך לעבוד ובסוף הראו את אבא שלו....אז מי זה אבא של איתי?

Timkerbel

New member
הופיע לפני החתונה

כשאמא של שיר ביררה על מוטי - הוא סיפר לה שמוטי היה בסיירת וכו'

למעלה