שירשור שאלות ובקשות

anastasia14

New member
דחוףףףףף

אני צריכה טובה אני לא בטוחה שתוכלו לעזור אבל לא נורא אני כל היום חורשת על אתרים של הגיים בויז וכל דבר שקשור אליהם אנ י כל הזמן מחפשת את השיר הופה היי בלי הקליפפפפפ בביצוע אבל של הגיים בויז אם למישהי במיקרה יש את השיר בלי הקליפ היא נורא תעזור ליייי שתכנס לאיסי שלי תןדהההההה 280366438

anastasia14

New member
דחוףףף

אני צריהכ את השיר הופה היי בביצוע של הגיים בויז אבל שזה היה בלי הקליפ כי אם הקליפ יש לי אז אם מי שהיא יכולה לעזור לי אני נורא ישמחח תודה האיסי שלי:280366438

anastasia14

New member
כולםםם

מי שהיא יודעת אולי את העדות של אושרי,אדם,שרון ואביחי כי אני יודעת רק של ערנוששש תודההה

טובב אז לכול השואלת..

ביררתי בדוק מתי יהיה הקליפ..ו..הוא יהיה בראשון או בשני ב-ערוץ 24.. :) <אגב..אם אביחו'ש החמוד נכנס לרשום הודעההה..תדעו ש...זאת אני אמרתי לו.. :)>

היייייייייייייייייייייייייייייייייי

היייי. מישהו יכול להביא לי פרטים ומלא תמונות של כולם?? ושאני מדברת על פרטים אני מתקוות ל: גיל, שם ושם משפחה, תמונות, מזל וכ"ו.?

מחזמר

New member
לכל אוהבות ואוהבי הלהקה../images/Emo24.gif

השנה הגיימבויז בשיר נולד! מה הקשר? -> מיוזיקלס - אתר מחזות הזמר ומופעי חנוכה הגדול והטוב ביותר בישראל. שפע מידע ועדכונים יום-יומיים ובלעדיים. מזה שנתיים אנו עובדים יום יום כדי להביא לכם את הטוב ביותר, אנחנו בקשר עם המפיקים הגדולים ביותר בחנוכה, ושם אתרנו נכתב לא מעט פעמים באתרים גדולים ונחשבים, וכלי תקשורת שונים ( מעריב, NRG, YAP,YKP ועוד). בואו והצטרפו אל חווית מחזות הזמר ומופעי חנוכה השונים איתנו. בואו והצטרפו אל משפחת מיוזיקלס המתרחבת והגדלה! תמיד עולה השאלה "אם אתם באמת מה שאתם אומרים, אז למה אתם בטיפו? ובכן, אנחנו מסכימים עם השאלה הזו, לכן בימים אלו אנחנו עובדים קשה על מנת להתאים את אתרנו לרמה שמגיעה לו, לרמה שמתאימה לו. בין היתר אנחנו במגעים עם מספר אתרים מאוד גדולים אשר יקחו אותנו כחסות ויעזרו לנו (וגם לכם, הגולשים שלנו) להנות מאתר רציני ומקצועי.

אנשותתת חמודותתת../images/Emo140.gif../images/Emo140.gif../images/Emo140.gif

הייי רציתי לשאול אותכן כמה דברים..
1.אם אני רוצה לכתוב תגובה לאתר בוואלה על ה"כתבה" המזעזעת שרשמו שם... איך אני יכולה ליצור קשר איתם..?!
2.יש פה שרשור ימי הולדת..?! אם כה איפה..?! אוהבתתת הכייי שבעולםםם N.M.H

כנסוווו

כדי לא לפתוח שירשור חדש אני מוסיפה ת'הודעה פו! בננות מי הולכת למופע שיר נולד בחנוכה? מי שהולכת שתירשום ת'יום ות'שעה של המופע אולי ניפגשש!!

תמונות יש לך בטאגליינס ואהממ מידע:

שרון סנדלר- בן 20, אדם יוסף-בן 23, ערן מזור הכט-בן 19, אביחי לוי-בן 19, אושרי חמי-בן 17

מממ...

עזבי האמת שאני לא יכולה להגיד.. מה שאני כן יכולה להגיד זה ש..אני בקשר עם ערן ו..אביחי.ו..דרכם גם עם שאר הבוייזז.. זה נשמצע מעפן...אבל זה באמת ככה.. :)

למעלה