איזה סוג אדם אתם

../images/Emo36.gifאיזה סוג אדם אתם../images/Emo35.gif../images/Emo26.gif

אהלנים חברימים
את ה"מבחן" הבא, קיבלתי במייל הבוקר, כולנו מוזמנים לבחון איזה סוג אדם אנחנו, והתוצאות כרגיל... אחרי שכולם יענו וזו לשון המכתב:
תוצאות המבחן יאבחנו את סוג האדם שאתם ואיך הסביבה רואה אתכם, מבחן זה משמש חברות כח אדם בארה"ב לאיבחון עובדים לפני קבלתם לעבודה . התשובות צריכות להיות רלוונטיות להיום . שימו לב ישנם 10 שאלות . תוצאות המבחן מאד מדויקות , בהצלחה לכם
1. באיזו שעה ביום אני מרגיש במיטבי?
א) בבוקר ב) בצהרים ובתחילת הערב. ג) בשעות הלילה.
2. בדרך כלל ההליכה שלי...
א) מהירה עם צעדים גדולים. ב) יחסית מהירה עם צעדים קטנים. ג) לא מאד מהירה, עם הראש מורם ומסתכל לכולם בעיניים. ד) לא מאד מהירה עם הגוף מכופף. ה) איטית מאד.
3 . תוך כדי שיחה אני...
א) עומד(ת) עם הזרועות שלובות. ב) שומר(ת) על ידיים שלובות. ג) שם(ה) יד אחת או שתיים על המותניים או בכיסים. ד) נוגע(ת) ודוחף(ת) את בן(ת) שיחי. ה) נוגע(ת) בסנטר שלי, בשיער שלי, באוזניים שלי.
4. כשאני רגוע(ה), אני יושב(ת)...
א) עם הברכיים כפופות והרגליים צמודות. ב) עם הרגליים שלובות ג) עם הרגליים ישרות. ד) עם רגל אחת מתחת לגוף.
5. כשמישהו מאד משעשע אותי...
א) אני צוחק(ת) בקול רם ב) צוחק(ת) אבל לא בקול חזק מדי. ג) צוחק(ת) צחוק חלש. ד) מחייך(ת) בעדינות.
6. כשאני מגיע(ה) לאירוע חברתי, אני...
א) נכנס(ת) בצורה כזו שכולם ישימו לב שהגעתי. ב) נכנס(ת) בשקט ומתחיל(ה) לחפש אנשים שאני מכיר(ה) ג) נכנס(ת) בשקט ומנסה שלא ישימו לב שהגעתי.
7. כשאני מאד מרוכז(ת) במשהו ומישהו מפריע לי, אני...
א) מודה על ההפרעה. ב) מתעצבן(ת) שמפריעים לי. ג) תגובתי יכולה להיות זו או אחרת.
8. אילו מהצבעים הבאים את(ה) מעדיף(ה)?
א) אדום או כתום ב) שחור ג) צהוב או תכלת ד) ירוק ה) כחול או סגול ו) לבן ז) חום או אפור
9. במיטה, רגע לפני השינה, אני שוכב(ת)...
א) על הגב ב)בשכיבה על הבטן ג) על הצד, מקופל(ת) מעט ד) עם הראש על יש אחת ה) עם הראש בין הזרועות
10. לעיתים קרובות אני חולם(ת) שאני...
א) נופל(ת) ב) נלחם(ת) או מתווכח(ת) ג) מחפש מישהו או משהו ד) עף(ה) או צף(ה) ה) אני בדרך כלל לא חולם(ת) ו) החלומות שלי בדרך כלל נעימים
ברכת שבוע טוב לכולנו
גילי

אהלן אניטה../images/Emo20.gifברוכה הבאה../images/Emo13.gif

ראי את ה"מבחנים" הקודמים שערכנו פה, ותוכלי לקבל תשובה לשאלתך. בעיקרון, את מוזמנת לכתוב את תשובותייך פה, ולהמתין כמו כולנו לתוצאות לאחר שכולם יענו.
וברוכה הבאה ה
ה
גילי

ShirShir

New member
התשובות שלי../images/Emo26.gif

1. ג' 2. ג' 3. ג' 4. ד' 5. ב' 6. ב' 7. ג' 8. ה' 9. ד' 10. ו' מתי נשע את התשובות לכל

הצ'ובות שלי ../images/Emo141.gif

1. ג 2. ג 3. ה 4. ד 5. א 6. ב 7. ג 8. א 9. א 10. ג (כפשרה, ברב החלומות שלי אני שקועה באיזה פרויקט או שהם סטטיים לחלוטין).

בול 50

תוצאה בן 41 נקודות ועד 50 נקודות אנשים מחשיבים אתכם לאנשים אמיצים, מלאי חיים, מקסימים, מעשיים ומהנים, ותמיד מעניינים. אנשים הנמצאים תמיד במרכז העניינים, אבל מספיק מאוזנים כדי לא להתנשא מעל אחרים. מחשיבים אתכם אנשים טובים, מתחשבים, ומבינים. אנשים שתמיד שם כדי לעודד ולעזור.

אני רוצה לענות../images/Emo13.gif

1. באיזו שעה ביום אני מרגיש במיטבי? א) בבוקר ב) בצהרים ובתחילת הערב. ג) בשעות הלילה. אני לא מרגישה במיטב 2. בדרך כלל ההליכה שלי... א) מהירה עם צעדים גדולים. ב) יחסית מהירה עם צעדים קטנים. ג) לא מאד מהירה, עם הראש מורם ומסתכל לכולם בעיניים. ד) לא מאד מהירה עם הגוף מכופף. ה) איטית מאד. 3 . תוך כדי שיחה אני... א) עומד(ת) עם הזרועות שלובות. ב) שומר(ת) על ידיים שלובות. ג) שם(ה) יד אחת או שתיים על המותניים או בכיסים. ד) נוגע(ת) ודוחף(ת) את בן(ת) שיחי. ה) נוגע(ת) בסנטר שלי, בשיער שלי, באוזניים שלי. 4. כשאני רגוע(ה), אני יושב(ת)... א) עם הברכיים כפופות והרגליים צמודות.
ב) עם הרגליים שלובות
ג) עם הרגליים ישרות. ד) עם רגל אחת מתחת לגוף. 5. כשמישהו מאד משעשע אותי... א) אני צוחק(ת) בקול רם ב) צוחק(ת) אבל לא בקול חזק מדי. ג) צוחק(ת) צחוק חלש.
ד) מחייך(ת) בעדינות.
6. כשאני מגיע(ה) לאירוע חברתי, אני... א) נכנס(ת) בצורה כזו שכולם ישימו לב שהגעתי.
ב) נכנס(ת) בשקט ומתחיל(ה) לחפש אנשים שאני מכיר(ה)
ג) נכנס(ת) בשקט ומנסה שלא ישימו לב שהגעתי. 7. כשאני מאד מרוכז(ת) במשהו ומישהו מפריע לי, אני... א) מודה על ההפרעה. ב) מתעצבן(ת) שמפריעים לי.
ג) תגובתי יכולה להיות זו או אחרת.
8. אילו מהצבעים הבאים את(ה) מעדיף(ה)? א) אדום או כתום ב) שחור ג) צהוב או תכלת ד) ירוק ה) כחול או סגול
ו) לבן
ז) חום או אפור 9. במיטה, רגע לפני השינה, אני שוכב(ת)...
א) על הגב
ב)בשכיבה על הבטן ג) על הצד, מקופל(ת) מעט ד) עם הראש על יש אחת ה) עם הראש בין הזרועות 10. לעיתים קרובות אני חולם(ת) שאני... א) נופל(ת) ב) נלחם(ת) או מתווכח(ת) ג) מחפש מישהו או משהו
ד) עף(ה) או צף(ה)
ה) אני בדרך כלל לא חולם(ת) ו) החלומות שלי בדרך כלל נעימים

GirlFromHell

New member
תשובות שלי

1. באיזו שעה ביום אני מרגיש במיטבי? ג) בשעות הלילה. 2. בדרך כלל ההליכה שלי... ג) לא מאד מהירה, עם הראש מורם ומסתכל לכולם בעיניים. 3 . תוך כדי שיחה אני... ג) שם(ה) יד אחת או שתיים על המותניים או בכיסים. 4. כשאני רגוע(ה), אני יושב(ת)... ג) עם הרגליים ישרות. 5. כשמישהו מאד משעשע אותי... א) אני צוחק(ת) בקול רם 6. כשאני מגיע(ה) לאירוע חברתי, אני... ב) נכנס(ת) בשקט ומתחיל(ה) לחפש אנשים שאני מכיר(ה) 7. כשאני מאד מרוכז(ת) במשהו ומישהו מפריע לי, אני... ג) תגובתי יכולה להיות זו או אחרת. 8. אילו מהצבעים הבאים את(ה) מעדיף(ה)? א) אדום או כתום ג) צהוב או תכלת 9. במיטה, רגע לפני השינה, אני שוכב(ת)... א) על הגב 10. לעיתים קרובות אני חולם(ת) שאני... ו) החלומות שלי בדרך כלל נעימים

arietimor

New member
../images/Emo151.gif - ../images/Emo66.gif - ../images/Emo22.gif - ../images/Emo150.gif -|4

באיזו שעה ביום אני מרגיש במיטבי? 1 א) בבוקר ======= ב) בצהרים ובתחילת הערב. ג) בשעות הלילה. . בדרך כלל ההליכה שלי... 2 א) מהירה עם צעדים גדולים. ב) יחסית מהירה עם צעדים קטנים. ג) לא מאד מהירה, עם הראש מורם ומסתכל לכולם בעיניים.====== ד) לא מאד מהירה עם הגוף מכופף. ה) איטית מאד. . תוך כדי שיחה אני... 3 א) עומד(ת) עם הזרועות שלובות. ב) שומר(ת) על ידיים שלובות. ג) שם(ה) יד אחת או שתיים על המותניים או בכיסים. ד) נוגע(ת) ודוחף(ת) את בן(ת) שיחי. ======== נוגע בבן זוג ה) נוגע(ת) בסנטר שלי, בשיער שלי, באוזניים שלי. . כשאני רגוע(ה), אני יושב(ת)... 4 א) עם הברכיים כפופות והרגליים צמודות. ב) עם הרגליים שלובות ג) עם הרגליים ישרות.======== עם כפות הידים כלפי מעלה ד) עם רגל אחת מתחת לגוף. . כשמישהו מאד משעשע אותי... 5 א) אני צוחק(ת) בקול רם ========== לצחוק זה בריא ב) צוחק(ת) אבל לא בקול חזק מדי. ג) צוחק(ת) צחוק חלש. ד) מחייך(ת) בעדינות. . כשאני מגיע(ה) לאירוע חברתי, אני... 6 א) נכנס(ת) בצורה כזו שכולם ישימו לב שהגעתי.======= מה שנכון נכון ב) נכנס(ת) בשקט ומתחיל(ה) לחפש אנשים שאני מכיר(ה) ג) נכנס(ת) בשקט ומנסה שלא ישימו לב שהגעתי. . כשאני מאד מרוכז(ת) במשהו ומישהו מפריע לי, אני... 7 א) מודה על ההפרעה. ב) מתעצבן(ת) שמפריעים לי. ג) תגובתי יכולה להיות זו או אחרת.======== תלוי מי מה ובמקרה . אילו מהצבעים הבאים את(ה) מעדיף(ה)? 8 א) אדום או כתום ב) שחור ג) צהוב או תכלת ד) ירוק ה) כחול או סגול======== מעדיף ו) לבן ז) חום או אפור . במיטה, רגע לפני השינה, אני שוכב(ת)... 9 א) על הגב====== תמיד ב)בשכיבה על הבטן ג) על הצד, מקופל(ת) מעט ד) עם הראש על יש אחת ה) עם הראש בין הזרועות . לעיתים קרובות אני חולם(ת) שאני... 10 א) נופל(ת) ב) נלחם(ת) או מתווכח(ת) ג) מחפש מישהו או משהו ד) עף(ה) או צף(ה) ה) אני בדרך כלל לא חולם(ת) ו) החלומות שלי בדרך כלל נעימים ========= אין קיצורי דרך לשום מקום, שכדאי להגיע אליו.

arietimor

New member
קבלתי= 45 נקודות ../images/Emo9.gif../images/Emo63.gif

אנשים מחשיבים אתכם לאנשים אמיצים, מלאי חיים, מקסימים, מעשיים ומהנים, ותמיד מעניינים. אנשים הנמצאים תמיד במרכז העניינים, אבל מספיק מאוזנים כדי לא להתנשא מעל אחרים. מחשיבים אתכם אנשים טובים, מתחשבים, ומבינים. אנשים שתמיד שם כדי לעודד ולעזור. עובדות לא מפסיקות להתקיים אם אתה ממשיל להתעלם מהם לפי דעתי המבדק במקרה שלי יש לו הצלחה גדולה אם לערוך השוואה לפי שיטת האניאגרם שבו אני טיפוס מספר 7 אז מידת הדיוק מעוררת כבוד רב.

מי אני? ../images/Emo13.gif

1. באיזו שעה ביום אני מרגיש במיטבי? ג) בשעות הלילה. 2. בדרך כלל ההליכה שלי... ב) יחסית מהירה עם צעדים קטנים. 3 . תוך כדי שיחה אני... לפעמים ידיים שלובות, לפעמים על המותניים ולפעמים הן נעות, הכל בהתאם לסיטואציה... 4. כשאני רגוע(ה), אני יושב(ת)... ב) עם הרגליים שלובות 5. כשמישהו מאד משעשע אותי... א) אני צוחק(ת) בקול רם 6. כשאני מגיע(ה) לאירוע חברתי, אני... א) נכנס(ת) בצורה כזו שכולם ישימו לב שהגעתי. או (!!!) ב) נכנס(ת) בשקט ומתחיל(ה) לחפש אנשים שאני מכיר(ה) שוב, הכל תלוי בסוג האירוע/אוכלוסיה/מקום 7. כשאני מאד מרוכז(ת) במשהו ומישהו מפריע לי, אני... ג) תגובתי יכולה להיות זו או אחרת. 9. במיטה, רגע לפני השינה, אני שוכב(ת)... ג) על הצד, מקופל(ת) מעט 10. לעיתים קרובות אני חולם(ת) שאני... ג) מחפש מישהו או משהו מחכה לדעת מי אני

צ ל י ל 8

New member
גמני גמני ../images/Emo9.gif

1. ב. 2. ב. 3. ה. (וגם זה לא ממש) 4. ב. 5. ב. 6. ג. 7. ב. 8. ה. 9. ד. 10. ד.

שכחתי את שאלה 8... אני אוהבת את

הצבעים ה) כחול-סגול וזה מה שנכתב עליי: תוצאה בן 41 נקודות ועד 50 נקודות אנשים מחשיבים אתכם לאנשים אמיצים, מלאי חיים, מקסימים, מעשיים ומהנים, ותמיד מעניינים. אנשים הנמצאים תמיד במרכז העניינים, אבל מספיק מאוזנים כדי לא להתנשא מעל אחרים. מחשיבים אתכם אנשים טובים, מתחשבים, ומבינים. אנשים שתמיד שם כדי לעודד ולעזור. וואלה, מה אומר... אני ממש מסמיקה... ועכשיו ברצינות... לרב אני מלאת חיים, פרקטית, אוהבת להנות ולעשות good time לאלה שנמצאים בחברתי. כבת מזל אריה, אכן אני אוהבת להיות במרכז העיניינים
וכמובן, עם גבולות, שלא לפגוע באחרים אני אוהבת לסייע ולעזור, אבל עד גבול הניצול... וזהו... זו אני... בעיקרון כל מה שנכתב, נכון

may923

New member
התשובות שלי../images/Emo141.gif

1.א 2.ג 3.ג 4.ד 5.ב 6.ב 7.ג 8.א 9.ה 10.ה שכחתי כבר מה המבחן הזה בודק?

גמני מוסיפה את התשובות שלי../images/Emo3.gif

ובאמת שלא מביטה בתוצאות.. אלה אגב, יבוא מחר
1. באיזו שעה ביום אני מרגיש במיטבי? א) בבוקר ב) בצהרים ובתחילת הערב.
ג) בשעות הלילה. 2. בדרך כלל ההליכה שלי... א) מהירה עם צעדים גדולים.
ב) יחסית מהירה עם צעדים קטנים. ג) לא מאד מהירה, עם הראש מורם ומסתכל לכולם בעיניים. ד) לא מאד מהירה עם הגוף מכופף. ה) איטית מאד. 3 . תוך כדי שיחה אני...
א) עומד(ת) עם הזרועות שלובות. ב) שומר(ת) על ידיים שלובות. ג) שם(ה) יד אחת או שתיים על המותניים או בכיסים. ד) נוגע(ת) ודוחף(ת) את בן(ת) שיחי. ה) נוגע(ת) בסנטר שלי, בשיער שלי, באוזניים שלי. 4. כשאני רגוע(ה), אני יושב(ת)... א) עם הברכיים כפופות והרגליים צמודות.
ב) עם הרגליים שלובות.... ישיבה מזרחית, זה נחשב? ג) עם הרגליים ישרות. ד) עם רגל אחת מתחת לגוף. 5. כשמישהו מאד משעשע אותי...
א) אני צוחק(ת) בקול רם ב) צוחק(ת) אבל לא בקול חזק מדי. ג) צוחק(ת) צחוק חלש. ד) מחייך(ת) בעדינות. 6. כשאני מגיע(ה) לאירוע חברתי, אני... א) נכנס(ת) בצורה כזו שכולם ישימו לב שהגעתי. ב) נכנס(ת) בשקט ומתחיל(ה) לחפש אנשים שאני מכיר(ה) ג) נכנס(ת) בשקט ומנסה שלא ישימו לב שהגעתי. מה, לא שמו לב שהגעתי
7. כשאני מאד מרוכז(ת) במשהו ומישהו מפריע לי, אני... א) מודה על ההפרעה. ב) מתעצבן(ת) שמפריעים לי.
ג) תגובתי יכולה להיות זו או אחרת. 8. אילו מהצבעים הבאים את(ה) מעדיף(ה)? א) אדום או כתום ב) שחור ג) צהוב או תכלת ד) ירוק
ה) כחול או סגול
ו) לבן ז) חום או אפור 9. במיטה, רגע לפני השינה, אני שוכב(ת)...
א) על הגב ב)בשכיבה על הבטן ג) על הצד, מקופל(ת) מעט ד) עם הראש על יש אחת ה) עם הראש בין הזרועות 10. לעיתים קרובות אני חולם(ת) שאני... א) נופל(ת) ב) נלחם(ת) או מתווכח(ת) ג) מחפש מישהו או משהו
ד) עף(ה) או צף(ה) ה) אני בדרך כלל לא חולם(ת) ו) החלומות שלי בדרך כלל נעימים

ליאת39

New member
הנה שלי ../images/Emo9.gif

1. ב 2. ג (אחרי תאונה) 3. ה 4. א 5. ב 6. ב 7. ג 8. ב 9. ב 10.ו

למעלה