של מי השורה הזאת

../images/Emo36.gifשל מי השורה הזאת../images/Emo26.gif

אז אני נבחרתי לבחור את שיר השבוע..
and the chosed one is... UNTITLED II המילים פה. תהנו!

אני אוהבת את השיר הזה ../images/Emo99.gif

אבל השורה הכי טובה היא בהחלט- I thought the world could be changed by a good song and smile. בעיקר כי היא גרמה לי לחשוב על- איזה שיר יכול לשנות את העולם? אם בכלל זה אפשרי...

../images/Emo127.gif

אגב גיליתי שאלה לא באמת המילים וזה הרס לי את החיים. הנה אני הורסת גם לך. (כן, גם אני ראיתי את זה ככה באתרים, אבל אם תסתכלי שוב, כבר תיקנו את זה וזה באמת לא נשמע כמו smile בשיר, זה good soul and a song. נכון פחות יפה?
)

mojoit

New member
יש שורה שתמיד נראתה לי מוזרה

"I say what I think and I need to be loved" תמיד מצאתי סתירה מסויימת במשפט הזה.הוא באמת ילדותי אלה שצריכים שיאהבו אותם לא אומרים מה שהם חושבים .. ולהפך-אלה שאומרים מה שהם חושבים בדר"כ כבר משלימים מראש עם העובדה שלא יאהבו אותם .

השורה הזאת לא מוזרה,

להפך - היא בדיוק מה שהמשורר (
) רצה להעביר ולומר דרך ה"ילדותיות" הזאת שמצאת במשפט.. לא סתם המשפט הנ"ל בא אחרי inside I am an ogre with the simple thoughts of a child הוא "מפלצת" עם מחשבות של ילד.. ילדים אומרים מה שהם חושבים: בלי צנזורות, בלי טאקט, בלי לחשוב לפני. והם אומרים כל מה שהם חושבים בשביל תשומת לב - בשביל שיאהבו אותם (מצדם אהבה באה רק באמצעות תשומת לב..) הרי כל השיר עוסק במעבר בין הילדותיות ובתמימות שבמחשבה של ילד להתפקחות הבלתי נמנעת של אדם בוגר, לרצון להיות גבר "so i chose..." הרי הוא אומר שהוא חשב שהעולם יכול להשתנות משיר יפה ונשמה טובה - מחשבה שמאפיינת ילדים, אבל עצם העובדה שהוא מבין שהוא טעה " its been this way such a long time" מעיד על התהליך ההתפקחות, והפסימיות הבלתי נמנעת שבאה עם הבגרות.

למעלה