קצת חדשות..

CitizenErased

New member
אני לא חושבת שיהיה אודיוסלייב

בלעדיו.. וכשעוד חצי מהם עסוקים ברייג' אגיינסט דה משין עכשיו חח אולי כריס יהיה חכם ויחליט לאחד את סאונדגרדן...?
ואז הם יופיעו יחד עם רייג' וכולם יהיו מרוצים. (טוב נו, אני וחברה שלי)

טוב אני לא מועדכנת../images/Emo223.gif

מה הקשר שלהם לרייג' אגינסט? אבל אבל אודיוסלב ;[ עד שהם הוציאו דיסק חדש

milkofamnesia

New member
כולם חוץ מכריס הם

RATM!!!! שכריס קורנל יעזוב אותם כבר ויתן לזאק דה לה רוחה את המושכות, praise the rage.

sha na na revol

New member
זאק אומר...

Fuck you, I won't do what you tell me.
אני בחיים לא אפסיק עם הבדיחה הזאת, בחיים.

Rose131

New member
../images/Emo211.gifעוד קצת חדשות../images/Emo9.gif../images/Emo211.gif

Shockwaves NME awards 2007 יתרחש ביום חמישי, הראשון במרץ בהמרסמית' פאלאס(מקווה שתרגמתי נכון- Hammersmith Palais) . לצופי MTV2 יהיה את הכבוד לבחור את הוידאו הכי טוב. והרי המתחרים: The Horrors- Sheena Is a Parasite Kasabian- Empire The Killers- Bones OK Go- Here It Goes Again Panic! At The Disco- I Write Sins Not Tragedies אתם יכולים להצביע כאן לקטגוריה של הוידאו הכי טוב, כדי להצביע לשאר הקטגוריות כנסו לפה. ב3-4 למרץ יהיה סוף שבוע של פרסי הNME, ויהיה בו הרבה ראיונות ושטויות מאחורי הקלעים
[תורגם מכאן
]

CitizenErased

New member
מעולה ../images/Emo45.gif

לא ידעתי ועוד קצת מיוז לורידים שלי חחחחח רשימת המועמדים של NME ללא ספק מוצלחת יותר משל הבריטס (טוב נו, יותר רוק)

Rose131

New member
../images/Emo211.gifסיומי שבוע הבריטרוק../images/Emo211.gif

כדי לוודא שהשבוע יגמר בסטייל, נואל גלאגר(Noel Gallagher) יתארח בגונזו ב7 בערב, שאצלנו אאל"ט זה 6, אבל אני לא בטוחה. בנוסף, הארקטיק מנקיז יהיו בTake Over ב9, שוב, אצלנו זה 8 אאל"ט, ואז יופיעו לייב בOxegen ב9 וחצי (8 וחצי?) יביאו שני סלבריטאים אדירים של מוזיקה בריטית ב10 (9?) (ולא פירטו מי בדיוק
) וראסל בראנד(Russell Brand) ב11(10?). וחרכך תהיה מוזיקה בריטית אל הלילה. ואז הם מדברים על כמה שהם מדהימים בתור ערוץ וכו'. [לקוח מכאן.]

LIly845

Well-known member
אצלנו זה שעתיים אחרי ..

נגיד שם גונזו משודר בשעה שבע אצלנו זה ב-9

סוף סוף ראיתי את נואל בגונזו../images/Emo223.gif

יותר נכון סוף סוף ראיתי אותו יותר משתי שניות.. והגעתי למסקנה שהארקטיק מנקיז הם יותר טובים ממה שחשבתי [וגם ממש חמודים] ד"א היה אתמול טקס הגדולים של VH1.. היו שם מכל מיני קטגוריות מוזרות וזה היה טקס ממש יפה הופיעו שם גם the fray והקילרס.

tomashi

New member
וואי מת על השיר

מגיע להם...סה"כ אלבום מצויין שאני עוד יחרוש עליו הרבה.

למעלה