בוקר נפלא לדיירי הבית המקסים

דרדרית

New member
../images/Emo39.gifבוקר נפלא לדיירי הבית המקסים

יושבת כבר כשעה <נו.. מגזימה...> וקוראת את הדברים הנפלאים שאתם כותבים חבר'ה- ממש מעניין פה רק חבל שאינני יכולה להכנס יותר אז בינתיים שבת נפלאה לכולנו והמשך חג שמח חגית

אנימו

New member
בוקר טוב למשכימים ולמנמנמים../images/Emo24.gif

דרדרית היי ומה עם אריק? לא יתן איזו ברכה לשבת?
ולמי שמתעניין ברכב אספנות רצ"ב כתבה מ-YNET מעוטרת בדגמים יפיפיים
מכוניות

emmy5

New member
אנימו ,עכשיו אני יכולה לחזור למיטה

לוקחת איתי את מכונית חלומותיי , אני אוכל לדחוף אותה ...יופי של מכוניות .. בוקר מקסים לכולם

אנימו

New member
אממי- את המכוניות האלה לא צריך

לדחוף. מוחזקות בתנאי דלוקס - 5 כוכבים.... אני בחרתי את האולדסמוביל (לקראת סוף הכתבה...עם החתיך...
)

דרדרית

New member
אנימו- הבוקר טוב זה משנינו... ישנה

חלוקת עבודה בינינו... אני מקשקשת בפורומים והוא.... מבשל לשבת סתאאאאאאאאם הוא מוסר ד"ש ויכנס בהקדם

בוקר טוב לכל חברי הפורום,

אממי, גם אני בחרתי את המכונית הזאת, זה ממש אוירון, אממי מכונית כזאת לא דוחפים, היא נוסעת לבד , רק קצת בנזין. אנימו יופי של תצוגת מכוניות, הבחירה שלך טובה, כל אחד וטעמו. זאת המכונית שלך????????????????

emmy5

New member
לאה שלום , חלמתי שהיגעתי אליך

איזה פגישה מקסימה היתה לי , היו עוד כמה חברים , חברות .. ממש היה לי כייף .. היתי רוצה שיהיו לי מפגשים מקסימים עם כל החברים שלי .. אני בטוחה שראיתי אותך ,גם.. את הית מקסימה ..כרגיל המכונית , ממש נוסעת לבד ..יופי של חלום , יופי של מפגש , יופי של חברים ..

אנימו

New member
אממי-יש לך חלומות כל כך יפים

שיש להם כל הסיכויים להתגשם. תגיעו במכוניות ששלחתי????

אנימו

New member
לאה שלום. נו, במזל אריה בוחרים

את אותו האוטו...אבל בבחור אני לא מתחלקת....

נֵנָה

New member
../images/Emo42.gif בקר טוב לכל החברים הנחמדים

עד כאן קראתי בינתיים ואם אמשיך לקרוא, לא יישאר לי זמן להגיב, לכן אני מגיבה בדיוק כאן, באמצע השרשור, ואנא סלחו לי על ה"הידחפות באמצע...". אני שמחה שכל אחד מצא לו את מכונית לבבו. אך מצדי חייבת להודות שאיני מתרשמת מכל המכוניות המיוחדות האלה, אם כי עוד לא הצצתי בקישור, אולי תהיה שם אחת שתשבה את לבי, אבל אני מסופקת... אני מסתפקת במכונית המציאותית המקסימה שלי ומאחלת לכולכם מכונית כזאת יפיפיה ומפנקת, שלא לדבר על כך שהיא גם טובה וממש "חיה רעה" בנהיגה, וצריך מאד להיזהר לא ללחוץ חזק על דוושת הדלק, כי אז היא עלולה להפוך למטוס, ובמקום סתם לנסוע מהר, אני אטוס לאט...
טפו טפו טפו, חמסה חמסה
... הועלו אתמול כל כך הרבה נושאים מעניינים, וחבל שאין לי זמן להגיב על כולם, למרות שהיה לי מה לאמר... אולי נעלה אותם שוב, אחד אחד, אחרי החג...? שתדעו לכם, שממש תענוג לקרוא את כל מה שאתם כותבים, זה מרחיב את האופקים והכי חשוב גם את הלב והנשמה
מקווה שאת המנגינה הזאת אי אפשר יהיה להפסיק...
ועכשיו אמשיך הלאה לקרוא ולהינות מכל יתר ההודעות, להתראות

אנפה2

New member
אוי סליחה לא ראיתי שכבר פצחתם

בזמרור של בוקר טוב, והתחלתי שירשור חדש. אנימו תורידי אותי אחרייך.

אנימו

New member
אנפה היי-לא מורידה ולא מעלה../images/Emo6.gif

אבל , אבל... ככפרת עוונות, מתבקשת להכנס ולהציץ אלינו שוב ושוב בהמשך...
יום טוב .

boaz31

New member
בוקר טוב לאלה שכבר הגיעו ולאלה

שיגיעו במשך היום,.. אם מותר לי לומר משהו על פורום זה,אומר עכשו נעים להיות כאן!!!{אין מוסיקה ללא הפסקה רועשת} בלי לפגוע באף אחד סתתתתתתת--ם נעים... אמרתי..

אנימו

New member
בועז- בוקר טוב. מה חדש בממלכת

הפרחים? יש חדשות על איזה פרח חדש ???

אנימו

New member
בועז-פרח יפיפה . ממשפחת ההדסיים

ומגיע מאוסטרליה. העץ ידוע גם בשם "עץ המברשת" והנה תראה מה מצאתי: פרח

boaz31

New member
עץ המברשת-על שום מה?אנימו

על שום דמיונו למברשת לבקבוקים בואי נפתח משתלת פרחים..!! ולזה הפרח -שמו=זקן התייש-

HAVA159

New member
בוקר טוב חברים,סוף שבוע נפלא../images/Emo24.gif

חברים,פשוט נפלא לראות פורום שוקק חיים שכזה בלי עין הרע, שימשיך כך. יום משגע שיהיה לכולם ושבת שלום. באהבה
חוה.

למעלה