התחלה חדשה

יובאבא

New member
../images/Emo39.gifהתחלה חדשה

ראשית, בתור התחלה חדשה, נראה לי שבקרוב אני אחליף את הכינוי הזה באחר. יצרתי אותו יומיים אחרי שראיתי את "המסע המופלא" אחרי שלא עלה לי שום דבר טוב יותר לראש. אם כן, מאיפה מתחילים? לדעתי שווה אולי לעשות מעין שרשור היכרות, זה נותן חתך נחמד של איזה אנשים קוראים ומתעניינים. אז לגבי: אני סטודנטית, בת 24. עברתי לגור מחוץ לבית בגלל שהצבא היה רחוק, אבל בסופו של דבר גם לא באמת הסתדרתי עם לגור עם ההורים (כמו הרבה אנשים בגילאים הללו), ומהבחינה הזו איכות חיי עלתה לבלי היכר, עכשיו שיש לי מקום משלי ולא "של ההורים". היה לי, יחסית, המון מזל עם שותפי (בעבר ובהווה), אבל ליבי יוצא לאנשים שזה לא כך עבורם. מהבחינה הזו הפורום הזה יכול להיות מקום מעולה לקיטורים ושחרור עצבים של אנשים בנושא. זו אני. השאלה הגדולה היא, כמובן, מי אתם?

akapulko2020

New member
אציג את עצמי../images/Emo13.gif

אני סטודנטית(בע"ה בסמסטר האחרון של התואר...) ,גרה במעונות דירה של 5 חדרים (=5 בנות,וכן לפעמים זה מאוד משעשע
)-שזה קצת פחות מסובך בכמה היבטים מלהחזיק דירה שכורה -אבל מצד שני יש פחות שליטה ב"מי הם שותפיך".רוב הזמן היו לי שותפות נהדרות ,חלק מהזמן-לא,כך שאפשר לומר שגם לי יחסית היה מזל בעניין הזה.
גרה "לבד"(כמעט כל סופ"ש אצל ההורים) כבר 4 שנים+(בעצם 6 אם סופרים את הצבא-שירתתי רחוק מהבית..)
מקווה למצוא עבודה במשרה מלאה במקצוע שלי בתקופה הקרובה ואז לעבור לגור עם החבר
.

goldy

New member
תגובה טכנית ../images/Emo32.gif

1) שירשור היכרות נעשה לא מזמן. אשמח להשתתף באחד נוסף כאשר תיקחי על עצמך את ניהול הפורום באופן רשמי. 2) אחרי שתנהלי את הפורום באופן רשמי, אשמח אם תמחקי את כל ההודעות שלא קשורות לנושא הפורום. 3) אחרי שתשארנה רק ההודעות הרלוונטיות אשמח להשתתף

יובאבא

New member
אז ככה../images/Emo105.gif

דיברתי עם מנהלת הפורום, שלא נשמעה נלהבת בכלל לצרף מישהו לנהל איתה. היא טענה כי היא עובדת על חומרים לפורום, לא ברור מה זה ,אבל אני לא אתחיל לריב איתה או עם אף אחד אחר בנוגע לעניין הזה. אני קוראת בפורומים שונים בשעות הפנאי שלי, וכמו שיש אנשים טובים בפורומים אחרים שנותנים עצות ותמיכה בנוגע לצעדים גדולים שאני מתכוונת לעשות, סברתי שיכול להיות נחמד להחזיר משהו מזה כאן, כי זה צעד שכבר עשיתי. מה גם שזה לא נגמר ברגע שמקבלים את המפתחות לדירה: כפי שהערתי ככשהעלית את השאלה אם הנושא מוצה, ולמרות שאני גרה מחוץ לבית כבר תיכף שלוש שנים עדיין יש דברים שקשים עבורי (לדוגמא בדידות, במיוחד בסופי שבוע בלילה, כשאני נשארת לפעמים אבל השותפים שלי בבית הוריהם), ויכול להיות נחמד לחלוק כאלו דברים עם אנשים שחווים חוויות דומות. אני חושבת שיכולה להיות כאן קהיליה נחמדה (כשהדגם שלי, כאמור, הוא קהיליית הסטודנטים שבאמת מהווה קהיליה, ואנשים באמת מנהלים שם דיון מתמשך בנוגע לחיים שלהם כסטודנטים, שזה לא רק בחינות וסיכויי קבלה.), אבל לא כ"כ בא לי להסתכסך עם דמויות וירטואליות בזמני הפנוי.

ailag

New member
די להדחף..

למה מנדבים אנשים כל הזמן? (במיוחד בפומבי) המנהלת יודעת מה היא עושה, אם לא אז כבר יקרה משהו. הפורום שקט כי אנחנו לא מדברים, עוד מישהו בכחול לא יעזור. יוזמה של אנשים תעזור .. אם אני הייתי המנהלת, לא הייתי יודעת אם להתרגז או להעלב..

kiticat

New member
אני לא לוקחת ללב

מיותר לציין שאני הראשונה שהעלתי את הרעיון אז להנהלת הפורמים ועד היום אף אחד לא העלה יוזמה שכזו. כאשר אני אראה מישהו מבורך מבין חברי הפורום שכן יכול לתרום באופן מעשי, אני אפנה אליו לבד. העניין הזה כבר סוכם מראש עם הנהלת הפורמים. התפקיד שלי בתור מנהלת זה לפרסם ולהפיץ ולשמור על הסדר. כשאני רואה תכנים שכדאי להעלות אני מעלה. התפקיד שלי זה לא לשים לכם מילים בפה. אני בעצמי כנראה עובדת בזמן הקרוב לתל אביב (אחרי נסיעה לחו"ל), ובימים אלו עובדת במשהו זמני, אך לצערי מכיוון שאני גרה בחור אין פה שום דבר- שום עבודה בלא פרוטקציה.

goldy

New member
מה דעתך על יזמות../images/Emo35.gif

בררי מה חסר לאנשים ומכרי להם זאת. בקשי להתנדב בגופים התנדבותיים, לאו דווקא עזרה לנזקקים.

enwhysea

New member
סתם בשביל להקפיץ....

אני תומר, גר לבד איזה שנתיים וקצת (לא כולל טיול) לבד לבד, בדירה הקטנה שלי בת"א , אוכל יותר מדי בחוץ ובכלל לא עושה מספיק בבית. חושב אולי אולי אולי לעבור לגור עם שותפים... אה, אני בן 25 ועובד במחשבים (לצערי)

freee kit

New member
אממ מה בדיוק אתה עושה במחשבים?

אם יותר לי לשאול כמובן..
ועוד שאלה- למה לצערך!?!? סליחה על החקירה אניפשוט מסוקרנת..

enwhysea

New member
לצערי...

כי אני עובד בזה מגיל 16. נמאס... ולא ממש בחרתי את זה... זה בחר אותי... בא לי משהו אחר.. משהו יצרתי יותר, משהו שאני יודע שעשיית/חשבתי על משהו שאף אחד אחר לא היה עושה. אני טוב במה שאני עושה כרגע וזה הופך את זה לבלתי אפשרי לעזוב.

למעלה